رفتن به مطلب

عدم جستجوی سایت در گوگل

pary_daryayi

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . من بعضی تاپیک های مربوط به سئو رو خوندم و افزونه ی all in seo رو هم نصب کردم ولی احساس میکنم تاثیری که نداشته هیچ بدتر هم شده . من حدودا 3 روز هست که سایتی رو روی هاست راه انداختم ولی الان حتی آدرس دقیق سایت رو هم تو گوگل سرچ میکنم نمیاره . علتش به خاطر زمان هست یا مشکلی وجود داره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید . خیلی اتفاق بدیه .

لینک به ارسال

سلام

آیا سایت خودتون رو در گوگل وبمستر ثبت کردین؟ (کدی که گوگل میده رو آیا در سایتتون قرار دادید؟ )

یکی از روش هایی که باعث میشه سرعت ایندکس یک سایت نوکار(جدید) بیشتر بشه اینکه لینک سایت شما در سایت های معتبر قرار داده بشه(مثل قسمت نظرات یا انجمن ها و یا حتی سپردن تبلیغات و..)

[البته تبادل لینک هم بد نیست، اما فکر میکنم برای کوتاه مدت.. ]

لینک به ارسال

خیلی ممنون از پاسختون. نه ثبت نکردم ولی سایتهای قبلی رو هم که ثبت نکرده بودم ، با تایپ آدرس سایت ( www.site.com‌) سایت رو در گوگل نشون میداد . میخوام بدونم به خاطر اینه که 3 روز از ثبتش میگذره یا مشکلی هست؟

لینک به ارسال

سایت رو در گوگل وبمستر ثبت کردم و کدی که داد رو در head گذاشتم اما باز با تایپ آدرس دقیق سایت در گوگل ، سایت رو نشون نمیده! :(

لینک به ارسال

اگر شما حتی تو گوگل وبمستر ثبت هم نکرده باشید و لینک ساییتون رو در سایت های معتبر بذارید، یک الی دو روز شاید هم کمتر طول میکشه تا در گوگل ایندکس بشه..

به عنوان مثال میتونید در امضای خودتون در همین انجمن آدرس سایتتون رو قرار بدید تا این نکته رو به خوبی درک کنید..

{این سایت یکی از سایت های بسیار محبوب برای گوگله! چون هر تاپیکی که زده میشه اون تاپیک رتبه یک گوگله!! کافیه عنوان هر تاپیک از جمله همین تاپیکو در گوگل جستجو کنید :) ضمن اینکه پیج رنک گوگل این سایت سه است..}

برای مثال من یکی از مشتریانی که براش طراحی سایت کرده بودم بعد حدود دو سه هفته بهم زنگ زد و گلایه از این که چرا وقتی اسم سایتمو تو گوگل میزنم بالا نمیاد و.. قبلا بهش همین توضیحاتی که به شما داده بودمو گفته بودم اما ظاهرا فراموش کرده بود و .. قبلا هم یک وبلاگ داشت ، بهش گفتم اگر نمیخواد پول برای تبلیغات بده لینک سایت رو در وبلاگش بذاره همین کار رو انجام داد و الان اسم سایتشو که تو گوگل میزنی رتبه دوم گوگله..

لینک به ارسال

ممنونم از توضیحاتتون . این موردی که شما در موردش صحبت میکنید مربوط به بحث سئو هست . ولی مشکل من الان مربوط به اینه که با تایپ دقیق آدرس در گوگل ، باز سایتم رو نمیاره . حتی اگر مسائل سئو رو هم به درستی رعایت نکرده باشم ، سایت رو که باید بیاره . درسته ؟ !!

سایتهای قبلی من این مشکل رو نداشتن ، روی این سایت جدید ، افزونه های زیادی مثل امنیت ، بهینه سازی سئو و ... نصب کردم ، حس میکنم مشکل بوجود آوردن یا من تنظیمات رو خوب و بدرستی انجام ندادم.

یک گزینه ی حریم خصوصی در تنظیمات بود که میگفت آیا گوگل مطالب شما رو بشناسه یا نه ... (دقیق یادم نیست گزینه هاش رو ) که الان در وردپرس 3.5.1 این قسمت در زیرمنوی تنظیمات خواندن هست که میگه "از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند" که من تیک اینو نزدم . آیا چنین تنظیماتی باز وجود داره که من نادیده گرفته باشم ؟

لینک به ارسال

اگر دامین جدید هست

طبیعی هست زمانبر بودن ثبت سایت در گوگل

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...