رفتن به مطلب

كشف باگ براي وردپرس

abolfazl

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

امروز يكي از دوستام يه تاپيكي تو يكي از انجمن ها زد كه گفته شده بود تو يكي از سايت هاي كشف باگ تو اين قسمت:wp-content/plugins/wp-filemanager

وردپرس باز هست كه گفت ميشه فهميد اطلاعات سایت ها رو پیدا کرد مثلا چه پلاگین های نصب شده و ...

ميخاستم بدونم اين مشكل جديه؟

يا نه هيچي نيست؟

لینک به ارسال

اگر حرفشون درست باشه پلاگین wp-filemanager دارای باگ امنیتی هست.

اگر اشتباه نکنم قبلا جایی دیده بودم که این پلاگین مشکل داره.

به روز رسانی :

این تایپیک رو بررسی کنید : کشف باگ در پلاگین wp-filemanager !

لینک به ارسال

این یک پلاگین وردپرس هست و هرکسی نصب کرده پاکش کنه.

غیرفعال کردن خالی به درد نمیخوره؛ باید حذف بشه.

لینک به ارسال

آها پس يه پلاگينه

خدارو شكر اصلا ازش استفاده نميكنيم :)

دوستان ديگه هم استفاده نكننن

لینک به ارسال

ولی به نظرم حذف کردنش هم یا نصب بودنش چندان فرقی نداره!!! چون کسی که به مدیریت وردپرستون دسترسی داره میتونه خودش این پلاگین رو نصب کنه و به همه فایل های هاست تون دسترسی داشته باشه!!

لینک به ارسال

ولی به نظرم حذف کردنش هم یا نصب بودنش چندان فرقی نداره!!! چون کسی که به مدیریت وردپرستون دسترسی داره میتونه خودش این پلاگین رو نصب کنه و به همه فایل های هاست تون دسترسی داشته باشه!!

کسی که به مدیریت دسترسی داره که نیازی به افزونه نداره مستقیما هرچی را بخواهد می بینه

این افزونه می تونه پوشه ای از سایت رو به عنوان دایرکتوری نشون بده و اسکریپتش لیست کننده فایل های اون پوشه است که مسلما اگر پوشه wp-content بهش معرفی بشه تمام زیر مجموعه هاش رو هم نمایش می ده

البته دونستن نام افزونه های یک سایت نباید خیلی مهم باشه من معمولا یک صفحه می سازم برای قرار دادن لیست افزونه ها به همراه پیوند های دانلودشون که بعد از من وراث به مشکل نخورند و صفحه رو به صورت عمومی منتشر می کنم تا امروز هم خبری و خطری نبوده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...