• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
yahya

فروش سایت دانلودی "چاره ها"

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وب سایت زیر به فروش میرسه!!!1

chareha.ir

دارای ده گیگ هاست دانلود

پسورد وبگذرش:9121373

قیمت پیشنهادی 150 هزار تومان است!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی یه سری جزئیات:

این سایت دقیقا دو ماه پیش الکسای 1500 ایران داشت که با تغیر موضوع الان شده 10 هزار ایران

و اینکه الان بازدیدش کمه!!! ولی سئو کارا گفتن به زودی به روال سابق بر میگرده!

خواستید جزئیاته بیشتری بدونید با من در تماس باشید

yahyaonline@ymail.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

سایت خودتونه ، آخه یک لحظه وارد شدم فکر کردم سایت خودمه ... :blink:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قیمتت عالیه خوبه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط dayered
      سلام
      خیلی تلاش کردم تا در قسمت فروش ارسال موضوع کنم ، اما متاسفانه امکان پذیر نبود!
       مدتها پیش سایتی رو با وردپرس طراحی کردم که حالا به دلیل سایر مشغله ها قصد فروش و واگذاری اون رو دارم. زمان ، ذوق و مبلغ زیادی رو برای ساختن و تکمیل این وبسایت هزینه کردم و هدفم طراحی متفاوت ، خلاق و پویا بود. 
      قالب و افزونه های زیادی رو از مارکت ها خریداری کرده ام و برای طراحی گرافیک وبسایت هم از گرافیستی مطرح استفاده کردم.
      وبسایت به بالاترین و سریعترین مبلغ واگذار میشه. برای پیشنهاد از طریق همین موضوع و یا پیام خصوصی اقدام کنید
      Logoyeman.ir

• توسط mojtabashahi
      درود ، 
      سایت های زیر به صورت کامل به فروش می رسند :
      وردپرس مارکت : http://wp-market.ir/ همراه تمامی ساب دامین ها
      چی فایل دات کام : http://chifile.com/ همراه تمامی ساب دامین ها (مثال : ساب دامین دارای فروش روزانه : http://affiliate.chifile.com/)
      چی فایل دات آی آر : http://chifile.ir/ (ساب دامین ندارد)
      سایت ها همراه با تمامی محتوا ، فایل و محصول ها به فروش می رسند.
      نکته : در صورت تمایل مشتری و توافق دامنه اصلی فرداد سیستم : http://fasy.ir/ همراه تمامی ساب دامین ها ، نیز واگذار می شود.
      ............................
      شرایط :
      همه سایت ها روی یک هاست می باشد ، ولی هاست واگذار نمی شود . (به مشتری فرصت داده خواهد شد تا فایل ها را بر روی هاست خود انتقال دهد).
      پیش نمایش محصولات "وردپرس مارکت" و "چی فایل .آی آر" بر روی دامنه اصلی "فرداد سیستم" پیاده سازی شده اند. (در صورت خرید این سه سایت با هم نیازی به تغییر آدرس پیش نمایش ها و کپی رایت تصاویر و محصولات نخواهد بود ، در غیر این صورت مشتری موظف به تغییر لینک تمامی پیش نمایش ها و کپی رایت درون محصولات و کپی رایت تصاویر مربوط به محصولات می باشد).
      در صورت خرید تمامی سایت ها توسط یک مشتری تخفیف داده خواهد شد. (در صورت خرید تکی مشتری موظف به تغییر لینک ها و انتقال فایل ها می باشد و مسئولیت آن بر عهده مشتری است).
      ..............................
      مشتریان محترم لطفا قیمت پیشنهادی و مشخصات تماس خود را از طریق پیغام خصوصی ارسال کنید.
      پ.ن : اساتید محترم لطفا نظر خودشان و برآورد قیمت خود را از طریق پیغام خصوصی ارسال کنند و ما را راهنمایی و یاری نمایند.

• توسط WPfarsi
      وب سایت WPfarsi.com به فروش می رسد.
      این وب سایت حدود 4 سال است که به طور تخصصی بر روی وردپرس کار کرده است و هم اکنون با بسیاری از کلمات مربوط به وردپرس، افزونه وردپرس، قالب وردپرس، هک وردپرس و ... در صفحه اول و دوم گوگل است.
      نکته تجربی : با در دست داشتن این سایت که جایگاه خوبی در گوگل داره و همچنین داشتن تخصص در زمینه طراحی قالب وردپرس، می تونید درآمد خوبی رو داشته باشید و در دو ماه اول مبلغ سرمایه گذاری تون برگرده و برای اینکه بتونید بیشتر سفارش بگیرید، با توجه به نیاز شدید بازار، قطعا به یک تیم نیاز خواهید داشت.
      پیج رنک دومین 2 و الکسای جهانی آن 370 هزار است – ضمنا عمر دامنه از 2011 است.
      ورود به سایت : wpfarsi.com
      دومین کاملا مرتبط و رقابتی
      دارای 174 پست کامل سئو شده کاملا اختصاصی دست نویس!
      قالب اختصاصی با امکانات زیاد
      وردپرس کاملا بروز و پلاگین های کم
      کانال اختصاصی تلگرام wpfarsi
      توییتر اختصاصی wpfarsi
      پیج فیسبوک اختصاصی wpfarsi
      جیمیل اختصاصی wpfarsi.com@gmail.com
      هاست ایران سرور (ایران)
      پتانسیل دریافت سفارشات مربوط به وردپرس در حد بسیار بالا (سفارشات افزونه، قالب و ویرایش قالب و فارسی سازی)

فروش به بالاترین و سریعترین پیشنهاد. مبلغ پایه 9 میلیون تومان.
      ارسال پیام به wpfarsi.com@gmail.com
      با تشکر فراوان از دوستان خوبم در انجمن وردپرس پارسی که در ثبت این پیام همکاری ویژه ای داشته اند. به امید دیدار شما در همایش های بعدی وردپرس...
    • توسط d-t.c
      با سلام
      دامنه:
      delta-theme.com با قیمت توافقی به فروش میرسد.
      برای پیشنهاد قیمت و خرید دامنه از طریق پیام خصوصی تماس حاصل فرمایید.
    • توسط محمد حمزه
      سلام
      من میخوام سایت سرمشق انتظار با آدرس اینترنتی sarmashg.ir بفروشم
      +این سایت حدود 650 تا مطلب داره
      + رتبه الکساش هم تا الان 1,580,902 توی دنیا و 18,894 در ایران میباشد
      + هاست 200 مگ + 50 گیگ ترافیک ماهانه
      + دامنه حدود دو ماه است ثبت شده و 5 سال انقضا دارد که اگه خواستید 5 سال هم بیشترش میکنم میشه ده سال
      +دلیل فروش -----> من تابستونا و ایام تعطیل وقت کافی برای سایت دارم که اگه حوصله اش رو داشته باشم .
      + قیمت هم توافقی است
      + برای خرید و اطلاعات بیشتر به ایمیل زیر ارسال کنید