رفتن به مطلب

تدوين قوانين رفع فيلتر

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان بنده مي خواهم واسه اين بحث فيلتر شدن يه قانوني بنويسم ( ماده قانوني ) بعد ارائه بدم به ساماندهي كه ي سري بحث ها تو ذهنم هست كه اگر انجام بشه كار دوستان خيلي راحت ميشه مثلا ي سري قوانين براي رفع فيلتر و فيلتر شدن و ... تدوين كنم به كمك دوستان كه اگر تصويب بشه خيلي خوب ميشه .

به نظر شما دنبالش را بگيرم واسه انجام اين كار ؟

ي نظر سنجي ميزارم اگر راي گرفت كارهايي كه مي خواهم را انجام ميدهم البته يه وب سايت ايجاد ميكنم واسه اطلاع رساني و دعوت به همكاري فقط قانونش يكم تدوينش طول ميكشه چون چيزي نيست ك از خودم بنويسم . نهايت يك ماه .

البته اگر دوستان تاييد كنند اين كار را بنده از طريق مجلس هم اقدام ميكنم كه ستاد ساماندهي هم ايرادي نگيره .

دوستان لطفا اين بحث را به ديگر دوستان وبمستر خود اطلاع دهيد تا در نظر سنجي شركت كنند .

هركسي موافق است عدد 1 را به شماره 30007650004479 ارسال كنه

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم اصلا دنبال این موضوع نرید

نهادهایی که با این موضوع در ارتباط هستن تقریبا خودمختار و دارای اختیاراتی خاص هستن و قوانین رو خودشون با توجه به یکسری موارد وضع میکنن

با توجه به شرایط بهتره با قوانین موجود کنار بیاید

لینک به ارسال

چقد ساده ای بابا!! اینا میزنن سایتها رو فیلتر میکنن و تمام پول و وقت صاحب سایت رو پایمال میبکنن بعد هرچی هم ایمیل میزنی بهشون جوابتو نمیدن چه برسه در مورد قوانینشون طرح و پیشنهاد بدی!!! به نظرم کارتون یه چیزی تو مایه های اینه که بخوای با یک پیکان مدل 68 بخای بری کره مریخ :)

لینک به ارسال

سلام

دوستان بنده مي خواهم واسه اين بحث فيلتر شدن يه قانوني بنويسم ( ماده قانوني ) بعد ارائه بدم به ساماندهي كه ي سري بحث ها تو ذهنم هست كه اگر انجام بشه كار دوستان خيلي راحت ميشه مثلا ي سري قوانين براي رفع فيلتر و فيلتر شدن و ... تدوين كنم به كمك دوستان كه اگر تصويب بشه خيلي خوب ميشه .

به نظر شما دنبالش را بگيرم واسه انجام اين كار ؟

ي نظر سنجي ميزارم اگر راي گرفت كارهايي كه مي خواهم را انجام ميدهم البته يه وب سايت ايجاد ميكنم واسه اطلاع رساني و دعوت به همكاري فقط قانونش يكم تدوينش طول ميكشه چون چيزي نيست ك از خودم بنويسم . نهايت يك ماه .

البته اگر دوستان تاييد كنند اين كار را بنده از طريق مجلس هم اقدام ميكنم كه ستاد ساماندهي هم ايرادي نگيره .

دوستان لطفا اين بحث را به ديگر دوستان وبمستر خود اطلاع دهيد تا در نظر سنجي شركت كنند .

هركسي موافق است عدد 1 را به شماره 30007650004479 ارسال كنه

سایت ساماندهی که کاره ای نیست قانون را باید به صورت لایحه هیات دولت بنویسد بدهد مجلس شورای اسلامی بعد از تصویب در مجلس و تایید شورای نگهبان اجرا شود

حقوقدان ها قانون نمی نویسند بر اجرای قوانین نوشته شده پافشاری می کنند

شما اگر می تونی لطف کن بگو همین قانون موجود را رعایت کنند کفایت می کند

لینک به ارسال

عزيز تمام اين كارها را بلدم بنده ي فكرايي تو سرم داشتم كه اصلا كاري به مجلس نداشت .

در ضمن اينكار هيچ منفعتي براي من نداره چون سايتي ندارم فيلتر بشه فقط در حد يه استارت زدن كار بود كه انجام بشه

لینک به ارسال

مشکل اینه که ما قانون داریم ولی مجری قانون نمی خونتش و فقط دستورات رو اجرا می کنه و الا نصف سایت های مسدود شده نقض قانون نکردند

لینک به ارسال

دوستان انگار مورد پسند واقع نشد من تو پي تي هم زدم چندتا استقابل كردند مابقي يا ترسيدن سايتشون فيلتر بشه يا .....

به هرحال بايد براي كسايي كار كرد كه خودشان هم بخواهند و چيزي نشد نيست .

از نظر بنده ادامه نديم بهتره مديران سايت لطفا اين تايپينك را مسدود كنيد .

مرسي از وقتي ك گذاشتيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...