021

اضافه کردن کد html به عنوان ابزارکها

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

آقا من چجوری میتونم به عنوان ابزارکها کد اچ تی ام ال اضافه کنم ... تو این سایت خارجی فانکشنشو پیدا کردم اما کار نمیکنه : http://wpmu.org/wordpress-widget-title-html/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای گذاشتن کد html دو راه داری یکی اینکه در فانکشنز قالب و در کدهای ریجستری ابزارک ها کد را اضافه کنی برای اینکار کدی شبیه

if ( function_exists('register_sidebar') )
register_sidebar( array(
'before_widget' => '<div class="widget">',
'after_widget' => "</div></div>",
'before_title' => "<h3><div class=\"block\">",
'after_title' => "</h3>"
));

را در فایل functions.php قالب پیدا کنید و بخش before_title یا after_title را ویرایش کنید

و راه دوم اضافه کردن کد به خود ابزارک است که بجای (") باید از (') استفاده کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شیوه استفاده به این صورت هست:

[b]عنوان[/b]

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط jistili1
      سلام دوستان.من اومدم به قول خودم سایتم رو با استفاده از دستور های media query در css ریسپانسیو کردم.سایتم اینه:namavaz.ir.اومدم برای سایز های مختلف device سایت رو تعریف کردم.ولی الان وقتی سایت رو باز میکنید اصلا کاری به مدیاکوئری ها نداره.همون صفحه ای که روی لپتاپم میاره رو روی موبایل میاد زوم بک میکنه.اگه سایز مرورگر رو توی لپتاپ تغییر بدم مدیاکوئری ها کار میکنن ولی روی موبایل مشکل داره.ممنون میشم راهنمائیم کنید.
    • توسط یوسف کهندل
      سلام میشه فایل اچ تی ام ال رو داخل هاست قرار داد و کار کند یعنی ای اس پی دات نت یا زبان برنامه نویسی نباشد

• توسط aboalfazltk
      سلام بنده از افزونه Sidebar & Widget Manager در سایت وردپرسی خود استفاده کردم و در آن یک سایدبار تشکیل دادم.
      اما چه از نوار کنار و چه از زیر ویرایش گر برگه هایم که فعال سازی می کنمش در صفحه نمایش داده نمیشود.
      از دوستان کسی هست کار با این افزونه را  نشانم دهد؟
      تشکر یاعلی
    • توسط hamedsog
      سلام من درحال طراحی یک قالب سایت هستم  و بخش ایندکس رو بدون مشکل تمام کردم اما در طراحی بخش سینگل با یک مشکل مواجه شدم  در صفحه ی سینگل کاملا در پایین صفحه قرار نمیگیره و من با هر راهی نمیتونم بیارمش پایین لطفا راهنمایی کنید که باید چکار کنم؟

• توسط amir1384
      سلام دوستان ببخشید من یک قالب html رو به وردپرس تبدیل کردم و بدون مشکل تبدیل شد فقط تنها مشکل اینه که خیلی هم برای من مهم هست این هست که با برکه ساز ها و ویرژوال کامپوزر کار نمیکه نمیشه منو راهنمایی کنید