رفتن به مطلب

حل مشکل internal error

aminfc

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی من به تازگی هاست خریدم و یه سایتی رو برای یه دفتری رو قبول کردم که بسازم با همین قالب های آماده حالا که اخرین نسخه ورد پرس هم طبق دستور عمل ها نصب کردم و فایل htacssesهم حذف کردم اما بازم در زمان بارگزاری ها مثل بارگزاری عکس قالب و افزونه با ارور 500مواجه میشم هر تایپیک مرتبطی هم می بینم نمی تونم مشکلمو حل کنم هاستم هم هاست ویندوز هست و از شرکت akan.co خریداری کردم.بنابراین از دوستان می خوام که این مشکلو برای من حتما حل کنن چون باید این سایتو تا چند روز دیگه تحویل بدم h-matin.com.لطفا طوری راهنمایی کنید که قابل درک باشه چون من مبتدی هستم و قبلا تجربه شو درک نکردم.پشتیبانی هاست هم میگه شما دسترسی ها رو اجرا نکردید1vak46qg1cxtx5ggu3pf.png

لینک به ارسال

ارور 500 رو باید در لوگ های طرف سرور جستجو کنید البته این ارور کوکی سازه و اگر یکبار اجرا بشه روی سیستمتون ککوکی ایجاد می کنه و دفعات بعدی قبل از خوندن سایت کوکی رو می خونه که با رفرش درست می شه اگر مشکلتون این شکلیه کوکی های سیستمتون را پاک کنید

در مورد دسترسی ها بخوانید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/262-%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D9%87%D8%A7-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84/

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/263-%d9%87%d9%85%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%be%d8%b1%d9%85%db%8c%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7-%d8%ac%d9%84%d8%b3%d9%87-%d8%af%d9%88%d9%85/

لینک به ارسال

من بازم مشکلم حل نشد اعصابمو خورد کرده اگه میشه بگید چه جوری فایل های پوسته مو چه جوری تو هاستم اکسترک کنم که بیاد؟

ویرایش شده توسط aminfc
لینک به ارسال

از طریق ftp وارد بشید اطلاعاتش رو هنگام خرید هاست باید دریافت کرده باشید اگر نرم افزار ftp ندارید مرورگر معمولی کامپیوتر را باز کنید (مثلا mycomputer ) و در محل آدرس آدرس سایت را بزنید و در مرحله بعد با رمز عبور و نامی که دارید وارد می شید پوشه public_html را باز کنید و روی wp-config.php راست کلیک کنید و پروپرتیس بگیرید و مطابق عکس زیر تنظیم کنید post-336-0-52032600-1368897450_thumb.jpg

در ضمن پیشنهاد می کنم به فکر سرور بهتر باشید پشتیبانی ای که تنظیمات دسترسی رو در حالت دیفالت به کاربر تحویل نده جسارتا به درد لای جرز دیوار می خوره

لینک به ارسال

از طریق ftp وارد بشید اطلاعاتش رو هنگام خرید هاست باید دریافت کرده باشید اگر نرم افزار ftp ندارید مرورگر معمولی کامپیوتر را باز کنید (مثلا mycomputer ) و در محل آدرس آدرس سایت را بزنید و در مرحله بعد با رمز عبور و نامی که دارید وارد می شید پوشه public_html را باز کنید و روی wp-config.php راست کلیک کنید و پروپرتیس بگیرید و مطابق عکس زیر تنظیم کنید post-336-0-52032600-1368897450_thumb.jpg

در ضمن پیشنهاد می کنم به فکر سرور بهتر باشید پشتیبانی ای که تنظیمات دسترسی رو در حالت دیفالت به کاربر تحویل نده جسارتا به درد لای جرز دیوار می خوره

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی من بازم نمی تونم از اکسپلورر مای کامپیوترم به اف تی ی متصل بشم تا تنظیماتی رو که گفتی رو انجام بدم تو مرور گر ارور میده اینجام ارور میده .قبلا باز میشد ولی پسوردم که میدادم بازم وارد نمی شد.اگه شما مایلید من اطلاعات سرور مو در اختیارتون بذارم که شما مشکلمو حل کنید ؟

1369303977.png

ویرایش شده توسط aminfc
لینک به ارسال

آدرس ftp را با قید پروتکل ftp وارد کنید می شه

یا از نرم افزار filezilla استفاده کنید

لینک به ارسال

آدرس ftp را با قید پروتکل ftp وارد کنید می شه

یا از نرم افزار filezilla استفاده کنید

دوست عزیز سلام ممنون از راهنمایی هات بالاخره تونستم قالب رو بذارم رو هاستم الان چند تا مشکل کوچیک دارم.این سایت رو همون طور که می دونی دارم برای یه دفتر پژوهشی که در تولید کتاب هستن درست می کنم قالبی هم که انتخاب کردم قالب امام زمان بوده حالا می خوام بدونم چه جوری باید ستون ها رو عریض تر کنم ؟ستون وسط خیلی فضای کمی میده و باید عکس رو خیلی کوچیک کرد تا وسط بیوفته د.م اینکه افزونه هام کار نمی کنه افزونه آمار گیر نصب کردم ولی کار نکرد
لینک به ارسال

سلام

لطفا سوال جدید رو در تاپیک جدید و با یک عنوان مناسب مطرح کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...