رفتن به مطلب

فروشگاه کالای دانلود

hamidtbt

پست های پیشنهاد شده

سلام . خسته نباشید . من میخواهم یه فروشگاه اینترنتی کالای دانلودی (مجازی) بزنم اسکریپتی پیدا نکردم که کار کردن باهاش مثل وردپرس آسان باشه . حالا میخوام بدونم افزونه ای وجود دارد که امکانات زیر را داشته باشه :

1-اجازه دانلود فایل پس از پرداخت وجه به تعداد محدود . منظور از تعداد محدود یعنی اینکه کاربری مثلا پس از پرداخت نتونه بیش از 3 بار و هر چند باری که مدیر سایت تعیین میکنه دانلود بشه .

2-پرداخت آنلاین با درگاه های بانکی مثل بانک ملت.

3-امکان اتصال سرور دانلود . خوب من برایم این فروشگاهی که میخوام بزنم نیازمند فضای زیادی هستم و اگر بخواهم همچین فضای در سال اجاره کنم باید هزینه زیادی را بدم . میخوام بدونم آیا امکان داره فایل از سرور دیگه آپلود بشه و بشه همون محدودیت هایی که در بند یک گفتم اجاره بشه مثلا جوری تعیین بشه پس از 3 بار دانلود لینک دانلود از دید کاربر حذف بشه و دیگر نتونه دانلودی کنی یه جورایی بهم متصل بشه .

هزینه همچین افزونه ای چقدر می باشد ؟

لینک به ارسال

پیشنهاد میدم بدید کسی یک سیستم رو براتون برنامه نویسی کنه .

این امکانات خیلی مخصوص هستن .

برای ماژول بانک ملت باید خودتون درخواست بدید به بانک!

• امتیاز 2
لینک به ارسال

من الان از اوپن کارت دارم استفاده میکنم ولی اون چیزی که میخوام را نداره . اوپن کارت بیشتر بر مبنای کالای فیزیکی ساخته شده تا کالای مجازی . یعنی در اوپن کارت کاربر مجبور هست یکسری فیلد های غیر ضروری را الکی پر کنه اصلا بهش احتیاج نداره الته پلاگینی پشتیبانی اوپن کارت براش ساخته که فعلا نسخه جدید اون ارئه نشده تا نیاز های من را رافع کنه گفتم شاید برای وردپرس همچین چیزی ساخته شده باشه . من دقیقا یه همچین چیز میخواهم http://www.clickbank24.com/directory/employment.html

لینک به ارسال

همینو میتونم افزونه شو براتون بسازم ، اما الان وقت ندارم ، بعد از کنکور .

اگه خواستین در مورد هزینه اش پ.خ بدید

لینک به ارسال

سلام همچین افزونه ایی وجود داره و نوشته شده.

کار دوست عزیزمون پارسای عزیز هست.

در مورد هزینه هنوز اعلام نشده چون هنوز ریلیز نهایی نشده.

اسم افزونه هم شاپ پرس هست.

اما اگر از بیس بخواید نوشته بشه و یک چیز حرفه ایی دربیاد حدود هزینه بین 200 تا 400 هست. (هزینه بعلت تک لیسانس بودن هست)

اما اگر افزونه پارسای عزیز منتشر بشه هزنه کمتر خواهد بود چون فروش تکی و لیسانس تکی نیست.

عمدا حرفه ایی رو توپر نوشتم ، چون اول هزینه رو ببینید شاید بگید زیاد هست اما کار حرفه ایی با کار معمولی تفاوتش هم در عمل هست هم در هزینه ;)

موفق باشید

-----------

تاپیک به بخش خرید و فروش منتقل شد.

• امتیاز 4
لینک به ارسال

شاپرس را تبلیغاتش را خلی وقت پیش دیدم حدود یک سالی فکر کنم هست که میخواد منتشر بشه. ببنید من نهایتا بخواهم هزینه کنم شاید 100 تومان بشه .چون الان فروشگاه ساز اوپن کارت دو تا پلایگن بانک + پلاگین پرداخت سریع ( همون مواردی که در پست اول گفتم ) حدودا 80 تومان میده ولی تنها مشکلم هزینه هاستینگ هستش چون اینجوری که تخمین خودم زدم شاید حدود 15 گیگ فضا بخوام خوب اگر بخواد هاست مخصوص میزبانی وب بگریم هزینه ای نجومی پیدا میکنه مجبور هستم تا هاست دانود بگیرم تا هزینم کمتر بشر ولی نیازمند اون پلاگینی هستم که این دو را بهم متصل کنه یعنی وقتی کاربر بیشتر از 3 بار دانلود کرد برای دانلود دوباره هزینه پرداخت کنه حتی اگر لینک دانلود را داشت آیا چنین چیزی امکانش هست.

موفق باشید.

لینک به ارسال

من برای ورک شاپ خودم برای قسمت ارائه محصول ، محصولات رو به ایمیلشون میفرستم (اتچ میکنم ) چون یک بار پهنای باند smtp مصرف میشه .

سه بار دانلود میشه سه بار مصرف پهنای باند .

هزینه هم که براتون فرستادم 250 تومن .

کمتر از این واسه ما نمیصرفه !

• امتیاز 2
لینک به ارسال

قیمتهایی که اعلام شد کاملا معمول هست برای کارهای این چنینی

بند 1 و 2 شما امکان پذیر هست

اما 3، به نظرم امکان پذیر نباشه. چون برای ساخت لینک مخصوص هر سفارش نیازمند دسترسی مستقیم به فایل هست

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...