رفتن به مطلب

مشکل طولانی مدت سئوی بنده در وردپرس

jafar1374

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

ی سال و نیم پیش سایتم رو راه انداختم و با کپی کاری که از سایت های معروف می کردم تو جستجوها حتی از خود سایتهای اصلی هم بالاتر بودم.

در عرض 4 ماه 400 تا 500 تا ورودی از گوگل داشتم ... اوضاع داشت خوب پیش می رفت !

تا اینکه گوگل پاندا اومد ... و کم کم از فهرست گوگل اومدم پایین ، تمام مطالب کپی رو حذف کردم کلی عکس حذف کردم و بعد از یه مدتی که مطالب جدید و یا ترجمه شده می ذاشتم ساختار لینک رو هم عوض کردم ، باور کنید انقدر تو گوگل وب مستر خطا می داد که از لجم نقشه سایت ، افزونه سئو و آدرس سایت رو از گوگل وبمستر حذف کزدم. امروز دوبار سایت رو تو وب مستر ثبت کردم دیدم باز همون آش و همون کاسس

آدرس ها رو هم هر چقدر با خود وب مستر Remove URLs کردم فایده ای نداشت و باز دوباره می اومدن

با اینکه بیش از ی ساله بادی پرس رو حذف کردم ولی هنوز آدرس Activity میاد و گرفتارم

عکس ها رو ی زحمت ببینید

post-2192-0-13492900-1368942541_thumb.jp

post-2192-0-02069000-1368942543_thumb.jp

لطفا ی راهنمایی بفرمایید دیگه واقعا کلافه شدم

با سپاس

لینک به ارسال

آدرسهای اشتباه به خاطر وجود چنین لینکهایی در صفحه ای است

بررسی کنید در پوسته لینکی به این صفحات نباشد

و همچنین

با جستجو در گوگل :

link:site.com/activity

لینک به ارسال

آدرسهای اشتباه به خاطر وجود چنین لینکهایی در صفحه ای است

بررسی کنید در پوسته لینکی به این صفحات نباشد

و همچنین

با جستجو در گوگل :

link:site.com/activity

ممنون از راهنمایی

گوگل اینو گفت :

Your search - link:patomatlovers.com/activity - did not match any documents.

در مورد قالب هم - تازگیا خودم ی دونه طراحی کردم - افزونه بادی پرس رو خیلی وقته حذف کردم و حتی تو دیتابیس تیبل هاشو هم پاک کردم

لینک به ارسال

درسته از این ادرسها چیزی ایندکس نشده

اگر هم بخواین میتونید آدرسهای اضافه رو از وبمسترتون remove کنید

لینک به ارسال

حذف کردن پست از گوگل سخت هست این که شما اکانت خودتونو از گوگل وبمستر تولز حذف کنید دلیل نمیشه دیتای شما پاک بشه.

حالا که شما انقدر مطلب و محتوا پاک کردید یا باید کاری کنید که کل سایت از گوگل پاک بشه ( دیتای قدیمی + دیتای جدید ) یا از خیر پیغام ها بگذرید به کار خودتون ادامه بدید اون خطاها به مرور زمان و بسته به سئوی سایت شما حذف خواهند شد.

لینک به ارسال

درسته از این ادرسها چیزی ایندکس نشده

اگر هم بخواین میتونید آدرسهای اضافه رو از وبمسترتون remove کنید

آقا مرتضی 2324 تا لینک رو حذف کردم الان دوباره 5 تا هم جدید اومده و هر روزم میاد :wacko:

حذف کردن پست از گوگل سخت هست این که شما اکانت خودتونو از گوگل وبمستر تولز حذف کنید دلیل نمیشه دیتای شما پاک بشه.

حالا که شما انقدر مطلب و محتوا پاک کردید یا باید کاری کنید که کل سایت از گوگل پاک بشه ( دیتای قدیمی + دیتای جدید ) یا از خیر پیغام ها بگذرید به کار خودتون ادامه بدید اون خطاها به مرور زمان و بسته به سئوی سایت شما حذف خواهند شد.

بله حق با شماست ، دیتا باقی بود . حذف هم کار سختی بود و من این سختی رو کشیدم و خبر دارم

منظور از ( دیتای قدیمی + دیتای جدید ) یعنی جایگزینی مطالب جدید بجای قدیمی هاست ؟ الان بیشتر از یه ساله قدیمی ها رو حذف کردم

هنوز سئو بده :(

لینک به ارسال

یعنی این که هرچی قبلا در ایندکس بوده و هرچی که جدیدا ایندکس شده از ایندکس حذف بشه و سایت دوباره Reindex بشه.

لینک به ارسال

یعنی این که هرچی قبلا در ایندکس بوده و هرچی که جدیدا ایندکس شده از ایندکس حذف بشه و سایت دوباره Reindex بشه.

ممنون از راهنمایی

آیا برای Reindex خودم کاری بکنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...