• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
jamaljamal

!؟Account Suspended

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

هاست من

Account Suspended

شده رفتم تیکت زدم توی سرویس دهنده

سلام

اقا سایت ما

Account Suspended

شده چرا لطفا چک کنید

بعد اونا جواب دادن

هاست شما بعلت استفاده 70.0% از سي پي يو سرور ساسپند شده

و معمولا بخاطر استفاده از ماژولهاي نال شده اتفاق ميفته

که هم از منابع خريداري شده ي شما استفاده ميکنند، هم از منابع اشتراکي سرور

لطفا کليه ماژولهاي نال شده را پاک کنيد

هاست شما تا آخر وقت امشب باز است

حالا میشه یکی کمک کنه که من باید چیکار کنم

کلا سایت ما همه چیزش رایگان هست

صفحه اصلی : razm.net

فروشگاه : shop.razm.net

تبادل لینک : links.razm.net

اینها خیلی وقت هست که روی سایت موجود هست

طراحی هدر و بنر : wdma.razm.net

این را تازه راه انداختم فکر میکنم برای همین باشه

افزونه های که نصب کردم :

All In One SEO Pack

Captcha

فرم تماس نسخه 7

Custom Smilies

Google XML Sitemaps

Subscribe To Comments

TinyMCE Advanced

WordPress Backup to Dropbox

WordPress Database Backup

wp-jalali

WP-PageNavi

دیگه نمیدونم چه اطلاعاتی باید بدم لطفا یکی کمک کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواستم جواب بدم دیدم سایتتون بالا میاد و مشکلی نداره اگه نمیتونین ببینینش کش مرورگرتون رو پاک کنین!

راستی از ورودی گوگل مشکلی ندارین برای سیستم تبادل لینکتون؟

---

یا حق

ویرایش شده در توسط 2roos
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواستم جواب بدم دیدم سایتتون بالا میاد و مشکلی نداره اگه نمیتونین ببینینش کش مرورگرتون رو پاک کنین!

راستی از ورودی گوگل مشکلی ندارین برای سیستم تبادل لینکتون؟

---

یا حق

دوست عزیز سرویس دهنده گفت :

هاست شما بعلت استفاده 70.0% از سي پي يو سرور ساسپند شده

و معمولا بخاطر استفاده از ماژولهاي نال شده اتفاق ميفته

که هم از منابع خريداري شده ي شما استفاده ميکنند، هم از منابع اشتراکي سرور

لطفا کليه ماژولهاي نال شده را پاک کنيد

هاست شما تا آخر وقت امشب باز است

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت شما از نظر تعداد بازدید و افزونه ها در حدی نیست که بخواهد سرور را اذیت کند. تنها احتمالی که می دهم بخاطر محتوای سایت ممکن است تحت حمله ضعیف باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp-jalali که کلا بهتره با wp persian تعویض بشه.

خیلی وقت ها فشار روی سرور بخاطر قالب ها هست.

پیشنهاد می کنم بجای اون دو افزونه بکاپ هم از این روش استفاده کنید:

http://forum.weare.ir/index.php/topic/10829-%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D9%BE-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%B4-moverio/

پشتیبان می تونه بهتون بگه دقیقا فشار از کدوم فایل بیشتر هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر مشکل از افزونه ها باشد شما به راحتی میتونید افزونه ای که فشار های افزونه ها را نوشن میده را نصب کنید و ببینید کدوم افزونه بیشتر فشار میاره

البته نام این افزونه یادم نیستش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب یا افزونه هایی که سایتهای متفرقه ذارائه می دند به اسم قالب رایگان معمولا رایگان نیست و نال شده است و وقتی دریافت کردید روی هاستتون دیگه مهم نیست فعالند یا غیر فعال اونها کار خودشون رو انجام می دند

اول از همه کلیه فایل ها و اسکریپت های اضافه را پاک کنید

برای تست و اینکه امشب به مشکل نخوریسد بخش نظر دهی کل مجموعه ها را هم ببندید و افزونه هاتون رو غیر فعال کنید و حذف کنید و با قالب دیفالت وردپرس بالا بیاید و مجددا افزونه هایی که لازم دارید رو از مخزن وردپرس بگیرید و بریزید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متشکر از همه دوستان که کمک کردن

من همه افزونه ها را از سایت مرجع وردپرس میگریم چون یه جا در مورد افزونه ها خراب خوانده بودم

از نظر قالب هم این دو تا قالب را نصب کردم یکی روی صفحه اصلی که ادرس قالب : http://themes.mandegarweb.com/moharram

البته از لحاظ گرافیکی تغییرش دادم

یکی هم توی ساب دامین wdma.razm.net که این هم از اینجا گرفتم : http://themes.mandegarweb.com/business-lite

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری