رفتن به مطلب

ارورهای 404 گوگل

moein3m

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من از افزونه ، ترجمه transposh یکی دوماهی استفاده میکردم،که بعد یه مدت غیر فعالش کردم. متوجه کمتر ایندکس شدن سایتم رو گوگل شدم که از گوگل وب مستر تولز استفاده کردم دیدم +4000 تا ارور 404 ، یا همون نات فاوند داره سایتم ، جویا شدم دیدم همش واسه او افزونه بوده که الان غیر فعالش کردم ، و برای خودش لینک درست میکرده مثله :

بزرگ-ترین-گوشی-هوشمند-جهان-با-نمایشگر-36/?lang=fr

من ارورارو پاک کردم از گوگل وبمستر تولز.

تو چندتا سایت خارجی خوندم که سایت مپ رو دوباره ایجاد کنید ، که من با استفاده از چند تا افزونه دوباره ایجاد کردم.

اما باز امروز دیدم روباتای گوگل گزارش نات فاوند 404 دادن دوباره، نمیدونم دیگه چیکار باید بکنم!

راه حلی به ذهنتون میرسه ؟!

ویرایش شده توسط moein3m
لینک به ارسال

باسلام

نتایج موجود در گوگل را در گوگل ومبستر پاک کنید و صبر کنید تا گوگل لینک های جدید را ثبت کند!

این فرایند چند هفته طول میکشخ و وردی شما 0 میشه!!!

لینک به ارسال

باسلام

نتایج موجود در گوگل را در گوگل ومبستر پاک کنید و صبر کنید تا گوگل لینک های جدید را ثبت کند!

این فرایند چند هفته طول میکشخ و وردی شما 0 میشه!!!

اون نتایج ارور هاشو پاک میکنم ، کمتر از 24 ساعت دوباره میان !

از چند هفته هم که رد شده :(

لینک به ارسال

شما برای ریدایرکت از افزونه گوگل 404 هم استفاده کنید چندی مورد قبلا در انجمن معرفی شده

این نوع لینکها به مرور از بین میرن نگران نباشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...