رفتن به مطلب

نظر خواهی در مورد طرح جدید سایتم

alimir

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، مدتیه فرم جدیدی رو برای سایتم طراحی کردم که هنوز روی سایت اصلی پیاده سازی نشده.

دو اسکرین شات از طرح حاضر پیوست کردم، ممنون میشم که دوستان نظرشون رو در مورد قالب بیان کنن.

با تشکر.

post-1178-0-63425400-1368966696_thumb.jp

post-1178-0-73621200-1368966723_thumb.jp

لینک به ارسال

فونت قسمت نوشته های تازه (تازه ها) چیه ؟ از فونت byekan تو سایدبار استفاده کردید ؟ و همین طور فوتر ؟ من هم استفاده میکنم ولی شبیه این نیست . برای شما قشنگ تره .

لینک به ارسال

سلام، آره بی یکان...

من سایز 13 رو بهش دادم. باید توجه داشته باشی که نوشته هات رو حالت normal باشن و بهشون bold ندی.

لینک به ارسال

کارت بیسته ، فقط توی فاصله ی بلوک ها یه تجدید نظری کن ، به نظرم زیاد هست ;)

لینک به ارسال

دادا منم دیدم قالب در عین سادگی زیبا هست

چیزی که به نظرم میرسه این هست برای مثال از 4 رنگ توی سایتت استفاده کن که کل سایتت یه هارمونی داشته باشه

4 رنگ اصلی ها مثلا خاکستری مشکی سرمه ی و مثلا بنفش سیر که البته همه اینها سرد هست برای مثال گفتم کلا منظورم اینه که از چند رنگ بطور مشخص استفاده کنی

مثلا برای سایت خودم با رفیقم که طراحی گرافیکی بود همین کار را کردیم آبی زرد بنفش رنگ های اصلی سایت هست که البته از مشتقاتشم استفاه کردیم

البته سایت ما هم همچین آشه دهن سوزی نیست ولی کلا هارمونی را حفظ کنی توی دید ببینیده تاثیر داره

لینک به ارسال

کارت بیسته ، فقط توی فاصله ی بلوک ها یه تجدید نظری کن ، به نظرم زیاد هست ;)

آره، حواسم به اون قسمتش نبود :)

الان درستش کردم.

لینک به ارسال

سلام

رنگبندی کلی سایت خوبه ولی بخشهایی که بصورت رنگی وارد کار شده اصلا تناسب نداره

اندازه عرض کلی سایت اگر با این عکسها برابر هست، خیلی کوچیکه

سایت گریدبندی نیست. یعنی طراز باکسها در کار رعایت نشده - حداقل توی این عکس

اما بخش پایینی سایت خیلی بهتر کار شده

چون سرتیترها بکگراند دارن انتظار میره در بخشهایی مثل سایدبار هم برای سرتیترهای یک بکگراندبهتر انتخاب کنید

در کل خوب شده اما

بنظر من بهتره ایده های جدید رو توی کار بیارید تا مجموعه ایی از کپی ایده ها رو پیاد کنید ;)

دیگه همه سایتهای ایرانی دارن شبیه به هم میشن....

لینک به ارسال

دادا منم دیدم قالب در عین سادگی زیبا هست

چیزی که به نظرم میرسه این هست برای مثال از 4 رنگ توی سایتت استفاده کن که کل سایتت یه هارمونی داشته باشه

4 رنگ اصلی ها مثلا خاکستری مشکی سرمه ی و مثلا بنفش سیر که البته همه اینها سرد هست برای مثال گفتم کلا منظورم اینه که از چند رنگ بطور مشخص استفاده کنی

مثلا برای سایت خودم با رفیقم که طراحی گرافیکی بود همین کار را کردیم آبی زرد بنفش رنگ های اصلی سایت هست که البته از مشتقاتشم استفاه کردیم

البته سایت ما هم همچین آشه دهن سوزی نیست ولی کلا هارمونی را حفظ کنی توی دید ببینیده تاثیر داره

سلام، از دیدگاهتون بسیار ممنونم.

والا قصدم اینه که خیلی از رنگ های تیره استفاده نکنم، با اینحال فک کنم آبی، خاکستری و تا حدودی قرمز جزء هارمونی رنگ های سایت باشن!!!

شما میگید رنگ دیگه ای هم اضافه شه؟!؟

لینک به ارسال

سلام

رنگبندی کلی سایت خوبه ولی بخشهایی که بصورت رنگی وارد کار شده اصلا تناسب نداره

اندازه عرض کلی سایت اگر با این عکسها برابر هست، خیلی کوچیکه

سایت گریدبندی نیست. یعنی طراز باکسها در کار رعایت نشده - حداقل توی این عکس

اما بخش پایینی سایت خیلی بهتر کار شده

چون سرتیترها بکگراند دارن انتظار میره در بخشهایی مثل سایدبار هم برای سرتیترهای یک بکگراندبهتر انتخاب کنید

در کل خوب شده اما

بنظر من بهتره ایده های جدید رو توی کار بیارید تا مجموعه ایی از کپی ایده ها رو پیاد کنید ;)

دیگه همه سایتهای ایرانی دارن شبیه به هم میشن....

ممنونم آقا مرتضی، راهنمایی خیلی خیلی خوبی بود.

-فک کنم رنگ بندی منوهای هدر رو میگید؟ درسته؟

-عرض محتوا 960px، بیشترش کنم؟

-فاصله باکس نوشته ها رو درست کردم، حالا تو این گرید بندی سایدبار ها هم باید همه رو یه خط باشن؟

-دقیقا، فقط موندم چه رنگ بندی ای بهش بدم!!!

درسته تو جاهایی بعضی ایده ها دیگه قدیمی شدن، اما باز تو فرم باکس نوشته های ایندکس و چند جای دیگه فک کنم خوب عمل کرده باشم :)

حالا امیدوارم قبل پیاده سازی باز یه سری ویرایش ها روش انجام بدم تا نتیجه ی کار بهتر از آب در بیاد ;)

با تشکرات فراوان...

------

راستی یه سؤال هم دارم؟

اگه ممکنه تصویر پیوستی رو مشاهده کنید، در بعضی جاها به خاطر نوع مکان دهی (position)، منوها زیر تیتر ها یا تصاویر اسلایدر قرار میگیرن.

پیشنهادی دارید که چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟

post-1178-0-91108700-1369033958_thumb.jp

لینک به ارسال

علی اقا من برای مثال اون چند رنگ را گفتم مثالا ببینید خود همین انجمن از خاکستری مشکی و آبی نفتی استفاده کرده

انتخاب رنگ به سلیقه خودتون هست هر رنگی که میخواید استفاده کنید

لینک به ارسال
-فک کنم رنگ بندی منوهای هدر رو میگید؟ درسته؟

کلیت کار مدنظر بود

-عرض محتوا 960px، بیشترش کنم؟

توی عکس بنظر کمتر بود. این مقدار مناسبه

-فاصله باکس نوشته ها رو درست کردم، حالا تو این گرید بندی سایدبار ها هم باید همه رو یه خط باشن؟

بهتره سعی بشه در راستای هم باشن مخصوصا در بالای سرباکس ها

-دقیقا، فقط موندم چه رنگ بندی ای بهش بدم!!!

کلیت کار سایت چی هست؟

راستی یه سؤال هم دارم؟

اگه ممکنه تصویر پیوستی رو مشاهده کنید، در بعضی جاها به خاطر نوع مکان دهی (position)، منوها زیر تیتر ها یا تصاویر اسلایدر قرار میگیرن.

پیشنهادی دارید که چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟

باید از خاصیت z-index استفاده کنید. لایه روی بقیه باید مقدار بیشتری داشته باشه

لینک به ارسال

توی عکس بنظر کمتر بود. این مقدار مناسبه

یکم سایدبارها عرضشون کم بود، واسه افزایشش محتوا رو به 1000 تغییر دادم. اینم که ردیفه؟ :D

کلیت کار سایت چی هست؟

در رابطه با وردپرس و برنامه نویسی. (البته به توصیه شما رنگ سر تیتر ها رو هم تغییر دادم، نمونش تصویر پیوستی دومه)

باید از خاصیت z-index استفاده کنید. لایه روی بقیه باید مقدار بیشتری داشته باشه

عالی بود، مرسی...

این مورد واقعا رو اعصابم بود :)

لینک به ارسال

درود

یک نظر از من در مورد مطالب سایتت : برای مطالب سایتت دسته های مختلفی ایجاد کنه ، برای مثال قسمت وردپرس همش همون وردپرس هست اگر مطالب ها رو در دسته های خودشون بزاری بهتر ، به مرور زمان مطالب ها بیشتر میشه کاربران حوصله نداره به خاطر یک قالب تمامی مطالب دسته وردپرس رو بگردن :D

این نظر من بود ^_^

موفق باشی :)

لینک به ارسال

سلام عزیز، مرسی...

چرا تمامی مطالب دارای زیر دسته هستن، فقط به خاطر محدودیت منوی فعلی، فهرست انتخابیم دارای زیر دسته نیست که به زودی برای اون هم یه فکری میکنم ;)

لینک به ارسال

سلام،

این فصل امتحاناتی نمیدونم چرا کار کردن رو قالب خیلی بیشتر از قبل حال میده!!! B)

در هر صورت کار تقریبا تمومه و قالب روی سایت بارگذاری شد.

دوستان میتونن از طریق آدرس زیر به صورت آنلاین پوسته ی جدید رو مشاهده کنن. :D

باز اگه پیشنهادی انتقادی بود خوشحال میشم بشنوم.

http://alimir.ir

لینک به ارسال

من یادم رفت در مورد فونت بگم، که فونت سرتیترها خوانایی کمی داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...