• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
alivazirinia

مشکل با افزونه GD Star Rating

18 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من افزونه GD Star Rating رو نصب کردم فقط یه مشکلی دارم باهاش زمانی که روش کلیک میکنی تا رای ثبت کنه قسمت لودینگش میاد و همین طوری میچرخه برای اینکه ببینی رای ثبت شده یا نه باید دوباره صفحه رفرش کنی تا ببینی چیکار کنم تا این مشکل حل بشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چک کنید در فایل footer.php قالبتون کد

<?php wp_footer(); ?>

و در header.php قالب

کد

<?php wp_head(); ?>

وجود دارند یا خیر اگر نبودند کدها را اضافه کنید و اگر کش دارید کش ها را هم تخلیه کنید بعد تست بگیرید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد ها وجود داشت ولی باز همین مشکل هست بعد یه سوال دیگه هم دارم اگه بخوام جای که دلم میخواد بذارم این امتیاز دهی ستاره ای رو چیکار باید بکنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ابزار آجاکسی دیگه هم در صفحه دارید یا خیر؟

می تونید فعالیت آژاکس رو در صفحتون چک کنید یا خیر ؟

در بخش

پیشخوان > gd star > تنظیمات > مقالات هم برای محل ستاره و هم برای صفحاتی کمه می خواهید توش ستاره ها دیده بشند ابزار دارید همینطور قالبهای مختلف برای شکل و ساختار ستاره ها

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ابزار آجاکسی دیگه هم در صفحه دارید یا خیر؟

می تونید فعالیت آژاکس رو در صفحتون چک کنید یا خیر ؟

در بخش

پیشخوان > gd star > تنظیمات > مقالات هم برای محل ستاره و هم برای صفحاتی کمه می خواهید توش ستاره ها دیده بشند ابزار دارید همینطور قالبهای مختلف برای شکل و ساختار ستاره ها

نه آجاکس ندارم هیچی فقط نمیدونم چرا اینطوری میشه یه نیگاه به ادامه مطلب بکن خودت ببین چطوری هست

www.mob20.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نمیتونم روی هیچ لینکی کلیک کنم! کلیک نمیخوره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد

<?php wp_footer(); ?>

را به قبل از

</body>

منتقل کنید برای امتحان باید اول تمام تبلیغات اسکریپتیتون رو غیر فعال کنید و سوپر کش رو هم غیر فعال و تخلیه کنید افزونه رو تست بگیرید اگر درست عمل می کرد یکی یکی اسکریپت ها را دوباره فعال کنید تا مشکل در بیاد در حال حاضر یک لایه فیکس شده روی تمام صفحه و همونطور که گفتند روی هیچ لینکی نمی شه کلیک کرد و فقط یه مشت پاپ آپ باز می شند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد

<?php wp_footer(); ?>

را به قبل از

</body>

منتقل کنید برای امتحان باید اول تمام تبلیغات اسکریپتیتون رو غیر فعال کنید و سوپر کش رو هم غیر فعال و تخلیه کنید افزونه رو تست بگیرید اگر درست عمل می کرد یکی یکی اسکریپت ها را دوباره فعال کنید تا مشکل در بیاد در حال حاضر یک لایه فیکس شده روی تمام صفحه و همونطور که گفتند روی هیچ لینکی نمی شه کلیک کرد و فقط یه مشت پاپ آپ باز می شند

مشکل کلیک درست شد این کارایی که گفتین انجام دادم باز این مشکل وجود داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وهمه تبلیغات و کدهاتون ککما فی سابقند لطف کنید تمام تبلیغات رو بر دارید یا قالب دیفالت را فعال کنید بعد اطلاع دهید بررسی بشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب پیش فرض فعال کردم بازم همین طوری یک سوالی داشتم آیا به سطح دسترسی به پوشه ها ربط داره یا نه >؟ چون من بعضی ها رو 644 کردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر مربوط به افزونه ها بوده شاید مرتبط باشه

به 755 برگردونید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر مربوط به افزونه ها بوده شاید مرتبط باشه

به 755 برگردونید

ظاهرا مشکلش درست نمیشه چک کردم مربوط به افزونه ها همه 755 بود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عرض کردم هر وقت کلیه تبلیغات و کد استندها را برداشتید اطلاع بدید برای چک کردن

اتفاقی که در سایت شما می افته تداخل دو تا کد آژاکسه ربطی به دسترسی نداره علتش هم استفاده از ااسکریپت های مچ نشده با وردپرسه تنها راه تشخیصش هم همینه که عرض کردم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عرض کردم هر وقت کلیه تبلیغات و کد استندها را برداشتید اطلاع بدید برای چک کردن

اتفاقی که در سایت شما می افته تداخل دو تا کد آژاکسه ربطی به دسترسی نداره علتش هم استفاده از ااسکریپت های مچ نشده با وردپرسه تنها راه تشخیصش هم همینه که عرض کردم

آقا ما دیشب تا ظهر امروز قالب پیشفرض فعال کردیم کسی جواب نداد لطفا هر موقع خواستین چک کنید اطلاع بدید تا پیش فرض فعال کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان هم همه کدهای تبلیغاتی حذف نشدند

این آدرس را چک کنید به چه افزونه ای مرتبط است (احتمابلا لینکستان یا یک آمارگیر )

http://dtmvdvtzf8rz0.cloudfront.net/static/

افزونه ای که مربوط به این آدرس است غیر فعال کنید و تست بگیرید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

a

آقا ما دیشب تا ظهر امروز قالب پیشفرض فعال کردیم کسی جواب نداد لطفا هر موقع خواستین چک کنید اطلاع بدید تا پیش فرض فعال کنم

شما باید اطلاع بدید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان هم همه کدهای تبلیغاتی حذف نشدند

این آدرس را چک کنید به چه افزونه ای مرتبط است (احتمابلا لینکستان یا یک آمارگیر )

http://dtmvdvtzf8rz0...ont.net/static/

افزونه ای که مربوط به این آدرس است غیر فعال کنید و تست بگیرید

مشکل حل شد :D

ظاهرا مال همون دسترسی ها بود فایل ajax.php افزونه کردم 755 درست شد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری