رفتن به مطلب

کاهش شدید آمار سایت

آریارامن

پست های پیشنهاد شده

درود

سایتم از تاریخ 25/2/92 آمارش خیلی پایین اومده.من بین 7 تا 8 هزار بازدید داشتم الان فقط 2 هزار بازدید دارم.هیچ تغییراتی توی این تاریخ ندارم به جز اینکه سه تا پست زدم و چون این پستها مجموعه بود برچسب زیادی استفاده کردم.ممکنه این موضوع باشه؟یعنی جریمه شدم؟از سرور هم مطمعنم که قطعی نداره.این محدود شدن بعضی isp ها ممکنه باشه اگه هست دلیلش چیه باید چیکار کنم.تعداد بازدید کننده ها کاهش کمی داشته ولی تعداد بازدیدها خیلی کم شده و انلاینها

=======================================

چند روز پیش چند نفر از ادلیستهام گفتن که گوگل رو نمیتونن باز کنن.ولی برای من باز میشد.

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

سلام

تا اساتید پاسخ می دهند

روی wp-admin پسورد نذاشتید؟

ویرایش شده توسط milad2
لینک به ارسال

ورودی هاتون چطوری؟

توی آنالیتیکز بررسی کنید

توی وبمستر خطایی یا اخطاری نداده؟

لینک به ارسال

ورودی هاتون چطوری؟

توی آنالیتیکز بررسی کنید

توی وبمستر خطایی یا اخطاری نداده؟

راستش استفاده وبمستر رو بلد نیستم

ورودی های گوگلم پایین نیومده بازدید کننده ها هم یکم پایین اومده ولی آمار بازدیدم خیلی کم شده و افراد انلاین

ببخشید دسترسی فایل sitemap.xml روی چند بذارم اگه روی 777 باشه از نظر امنیتی مشکل داره؟

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

من این افزونه رو نصب کردم اینقدر اخطار داد نتونستم تنظیمش کنم پاک کردم.

لینک به ارسال

اینطور که شما میگید که ورودی گوگل کم نشده پس مشکل از جایی دیگست.

از چه آمارگیری استفاده میکند ؟

لینک به ارسال

از افزونه Wordpress Statistics

ورودی گوگل اصلا کم نشده و حتی بازدید کننده ها

ولی بازدید و انلاین خیلی خیلی پایین اومده

لینک به ارسال

من پسورد گذاشتم ولی قبلا این مشکل نبود

این مشکل برای ما در ورودی گوگل پیش آمد و راهنمایی پشتیبانی هاست درباره امن کردن پوشه wp-admin متن زیر می باشد

بهترین کار این است که password protect را از روی پوشه wp-admin بردارید و از راه های دیگر وردپرس خود را امن کنید چون ورپرس از توابع ایجکسی زیادی استفاده می کند ،‌ایجاد پسورد پروتکت باعث بروز مشکل در وردپرس و بعضی پلاگین ها می شود. و سئو لینک های شما به هم می ریزد به همین دلیل این کار پیشنهاد نمی شود. به جای آن می توانید از افزونه هایی مانند :

http://wordpress.org...login-lockdown/

http://wordpress.org...kdown-wp-admin/

برای امن کردن صفحه لاگین خود استفاده کنید.

لینک به ارسال

این مشکل برای ما در ورودی گوگل پیش آمد و راهنمایی پشتیبانی هاست درباره امن کردن پوشه wp-admin متن زیر می باشد

این مشکل که بر اثر پسورد گذاشتن روی wp-admin پیش میاد درسته اما راه حل آن در همین انجمن هست.

لینک به ارسال

اولین روش محدود کردن دسترسی به این پوشه از طریق htaccess هست که میشه با قرار دادن کد زیر و مشخص کردن ip خودتون فقط دسترسی به این فولدر رو محدود به ip خودتون کنید

یا اگر سایت شما نویسنده داره و میخواید به نویسنده هم دسترسی بدید کافیه ip نویسنده رو هم در کد بزارید …..

اول از طریق هاست به مسیر زیر برید /wp-admin/.htaccess و فایل htaccess رو باز کنید

اگر فایل htaccess رو نمیبینید یک فایل ایجاد کنید و نام اون رو .htaccess قرار بدید

بعد کد زیر رو داخل اون قرار بدید و ip یا ip های مدنظر رو داخل کد قرار بدید

AuthUserFile /dev/null

AuthGroupFile /dev/null

AuthName "WordPress Admin Access Control"

AuthType Basic

<LIMIT GET>

order deny,allow

deny from all

# whitelist Admin's IP address

allow from xx.xx.xx.xxx

# whitelist Admin-2's IP address

allow from xx.xx.xx.xxx

# whitelist Author's IP address

allow from xx.xx.xx.xxx

# whitelist Author-2's IP address

allow from xx.xx.xx.xxx

# whitelist Work IP address

allow from xx.xx.xx.xxx

</LIMIT>

* دقت کنید که به اشتباه .htaccess داخل روت سایت رو ادیت نکنید !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...