milad2

بهترین cdn برای وردپرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان خسته نباشید

لطف می فرمایید از بین شرکت های ارائه دهنده سی دی ان رایگان برای وردپرس کدام سیستم را پیشنهاد می فرمایید؟

سیستم Cloud Flare گویا در بین شرکت های ارائه دهنده قابلیت بهتری دارد اما مشکلانی هم برای کاربران به وجود آورده مثلا از برخی کد کپچا می خواهد یا در نمایش عکس ها اشکالاتی به وجود می آورد

اصولا این که این سیستم می خواهد dns دامنه را به دی ان اسی که خودش ارائه می دهد تغییر دهیم برای تارنما مشکلی به وجود نمی آورد؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصولا سرویس های رایگان همیشه قابل اعتماد نیستن.

چون رایگان هستن در قبال مشکلات مسئولیتی هم به عهده نمیگیرن.

برای همین بهترین پیشنهاد همیشه سرویس های پرمیوم هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطف می کنید آقا مرتضی چند سیستم پرمیوم خوب معرفی بفرمایید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

بهترین و ارزونترین سرویس پریمیوم Maxcdn هست که تجربه‌ی استفاده ازش رو داشتم خیلی عالی جواب میده و راحت هم با W3 Total Cache قابل راه‌اندازی و تنظیمه.

در مورد CloudFlare هم شما می‌تونین تو تنظیمات امنیتی Level رو Essentially Off بذارین که کد نخواد.

مشکل عکسها چیه؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط irsalam
      سلام به همه دوستان 
      من یک مشکلی دارم که گفتم شاید بتونم از تجربایت شما عزیزان استفاده کنم 
      سایت من یک cdn داره و یک هاست و قاعدتا cdn از هاست جداست و اون رو با افزونه  upload to ftp به سایت وصل کردم و برای سرعت بیشتر هم سایت رو به کلودفلیر متصل کردم و مشکل اینجاست که وقتی ترافیک کلود فلیر از cdn میگذره باعث میشه که تصاویر در هاست خود سایت آپلود بشن و در فضای cdn آپلود نشن و به عبارتی وقتی کلود فلیر میاد که تصاویر cdn  رو کش کنه ارتباطش با افزونه قطع میشه 

حالا سوال من اینه که من برای حل این مشکل که کلود فلیر cdn سایت من رو هم کش کنه باید چه تنظیماتی انجام بدم که با این مشکل مواجه نشم و محتوای cdn هم کش بشه چون هر چی گشنم چیزی در موردش پیدا نکردم
    • توسط ef_3pehr
      با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
      اسم سایت من kharidekhas.com میباشد.
      سایت من در یک سرور و لینک دانلود فایلهای من به دلیل حجم بالایشان در سرور دیگری میزبانی میشوند و بنابراین طی مسیر cdn.kharidekhas.com به سرور میزبان فایل منتقل و فایل دانلود میشود. اما متاسفانه اسم فایل بر نمیگردد. یعنی فایل ها به این صورت دانلود میشوند . download (و حتی بدون پسوند برای عکس ها)
      میزبان فایلهایم به من گفت باید از این دستور استفاده کنی
      woocommerce_file_download_filename
      اما من چون هیچ علم کد نویسی ندارم نمیدونم این چیه و کجا باید بذارم
      ممنون میشم لطف کنید و راهنمایی کنید
    • توسط saman123
      سلام
      1- نظرتون در مورد cdn گوگل درایو چی هست ؟؟ آموزشی توو انجمن ازش ندیدم ...
      2_ استفاده از cdn رو برای وردپرس و انجمن سازها لازم میدونید ؟؟؟ توصیه میکنید یا خیر؟؟؟
      3_ بنظرتون cdn های رایگان خوبن ؟؟؟ مثلا گوگل ؟؟؟