رفتن به مطلب

ترجمه پوسته "چند رنگ" با rtl.css

alireza013

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

وقتتون بخیر.

قصد داشتم یه پوسته ترجمه کنم که به یه مساله برخورد کردم.

این پوسته در دو رنگ آبی و مشکی موجود هست و برای هر کدوم هم یک style-black.css و style-blue.css تعریف شده که با انتخاب هر رنگ یکی از این استایل ها خونده میشه.

من میخوام با rtl.css پوسته رو ترجمه کنم.

الان موضوعی که هست اینه که برخی تصاویر در دو رنگ موجودن که توی پوسته استفاده شده. به طور مثال بکگراند لوگو ، برای پوسته در رنگ مشکی یک تصویر با رنگ مشکیه و برای پوسته در رنگ آبی تصویری آبی رنگ هست. هر دو این بکگراند ها در فایل استایل خودشون با یک کلاس هم نام تعریف شدن. الان من اگر بخوام بکگراند رو جابجا کنم یا تصویرش رو آینه کنم ، توی فایل rtl.css فقط میتونم یکی از این رنگ ها رو دست کاری کنم.

مقادیری گیج شدم!

راه حل پیشنهادی شما دوستان چیه؟

من باید الان هر دو تصویر در قسمت مثلا سایدبار رو آینه کنم و توی rtl.css تعریفش کنم. اما مشکل اینجاست که دو تصویر داریم که بسته به تنظیمات لود میشن ..

ویرایش شده توسط alireza013
لینک به ارسال

در فایل rtl نیازی نیست بک گراند را تعریف کنید نهایتا اگر نیاز بود پوزیشنش تغییر می کنه

background-position:right top

که این هم فقط در موارد no-repeat کارایی داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...