alishademan

نمایش پیام های ارسال شده در بین کاربران ؟

12 پست در این موضوع قرار دارد

به نام خدا

همون طور که می دونید بادی پرس امکانی داره که کاربر می تونه پیام خصوصی به کاربری بده حالا ایا افزونه چیزی وجود نداره برای ادمین اگر دو کاربر به هم پیام زدن بتونه پیامشون رو بخونه ؟؟؟؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش من ندیدم چنین چیزی باشه. البته میشه با اتصال به دیتابیس همه پیام خصوصی ها رو لیست کرد.(کدنویسی نیاز داره)

خوب اگر هم همچین افزونه ایی باشه حریم خصوصی را کاملا نقض میکنه.

اسم پیام خصوصی مشخص میکنه که چی هست ;)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب نه من برای این مثله این رو می خوام نا کاربری اگر به کاربر دیگه توهین یا کار دیگه ای رو انجا داده بفهمم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهد حالا اگر بخواییم توسط دیتابیس ببینیم باید چی کار کنیم گفتید کد نویسی ایا نمونه ای دارید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش من ندیدم چنین چیزی باشه. البته میشه با اتصال به دیتابیس همه پیام خصوصی ها رو لیست کرد.(کدنویسی نیاز داره)

خوب اگر هم همچین افزونه ایی باشه حریم خصوصی را کاملا نقض میکنه.

اسم پیام خصوصی مشخص میکنه که چی هست ;)

بهتره برای اسپم نشدن و استفاده بهینه دیگر افراد و گمراه نشدن افراد گوشزد می کردید که این سوال تکراریست :D:)

لینک

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال تکراری نیست ;)

افزونه چیزی وجود نداره برای ادمین اگر دو کاربر به هم پیام زدن بتونه پیامشون رو بخونه

برای خواندن پیام های رد و بدل شده بین کاربران.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره برای اسپم نشدن و استفاده بهینه دیگر افراد و گمراه نشدن افراد گوشزد می کردید که این سوال تکراریست

:D:)

کجاش تکراری هست می شه توضیح بدید البته در باره ی اسپم یه خورده بیشتر فکر کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما اگر خیلی براتون مهمه که این کار رو کنید

وارد دیتابیس بشید و وارد فیلد users بشید.جایی که لیست کاربرانتون هست

بعد پسوورد هش شدهی خودتون رو کپی کنید و کاربری رو که میخواید پیامهاش رو بخونید رو ویرایش کنید و پسوورد هش شده ی خودتون رو جای پس وورد اون فرد قرار بدید(البته پسوورد اون فرد رو هم در یک فایل تکست ذخیره کنید تا بتونید به حالت اول برگردونید)

بعد با نام کاربری اون فرد و پسسورد خودتون وارد پروفایلش شید و پیام هاش رو بخونید

البته این کار زمان بره اما کار راه اندازه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار اصولی نیست چون برای تعداد کم کاربر جوابگو هست.

تنها راه موجود لیست همه از طریق دیتابیس هست که باید کدنویسی بشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب نه من برای این مثله این رو می خوام نا کاربری اگر به کاربر دیگه توهین یا کار دیگه ای رو انجا داده بفهمم

جسارت را ببخشید

مدیریت سایت به مفهوم ولی کاربران بودن نیست دوست عزیز

ممکنه کاربری بی دلیل یا با دلیل به دیگری توهین کنه یا درخواست نا مشروعی داشته باشه ولی این دلیل خوبی برای دخالت مدیریت نیست همه می دونند که سایت های زیادی برای هزاران رابطه جور واجور هست فکر می کنم تمام آقایان و خانم ها هم معانی و مفاهیم توهین رو درک می کنند حالا اگر کسی نسبت به برخورد دیگری اعتراضی داشت اولا باید توجیه شود سایت مسئول قانونی و شرعی و عرفی پیام های پیام دهندگان نیست و در ثانی می توان با استناد به همان اعتراض هر مدیریتی را صلاح دانست اعمال کرد

جوانان امروز ایران با فرهنگ تر از آنند که مبصر نیاز داشته باشند و اگر هم کسی فرهنگی کمتر داشت برای رسیدن به اجتماع نیازمند است رشد کند

البته به لحاظ فنی پاسخ سئوال شما با توجه به دسترس بودنmysql برای ادمین اینست که شدنی است

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم نمیخاستم کار اشتباهی رو به دوستمون یاد بدم

این رو هم بگم تو مواردی در سایت قبلی من میدیدم که کاربری میاد به بقیه کاربران پیام شخصی میده و از مدیر سایت بدی میگه و کاربران رو به سایت دیگه میکشونه

کاربران هم به من گفتن و به خود شخص با احترام گفتم که قبول نکرد و مجبور شدم پسام های شخصیش رو برای خودش بفرستم

من از همه دوستان عذر میخوام

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این مسئله برا خیلی وقت پیش هست در مورد فرهنگ تر بودن الانی جوانان هم باید بگم 5 تا انگشت یکی نمی شه یکی فرهنگ داره یکی نداره فقط یک سوال داشتم همین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirrezaweb
      با سلام 
      میخواستم بدونم چجوری میتونم یک صفحه مثل صفحه ای که اینجا لینکشو گذاشتم درست کنم افزونه ای میخواد آیا؟ منظورم خلاصه بودن مطلباشه
      https://www.yasdl.com/category/نرم-افزار-اینترنت/نرم-افزار-مرورگر

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!