رفتن به مطلب

انتخاب هاست

alikhani98

پست های پیشنهاد شده

یه ساعت داشتم کل این تاپیک را میخوندم و آخرش تصمیم گرفتم،به مدت سه ماه از سرویس نقره ای نت افراز استفاده کنم ولی نوشته:

سرویس های مذکور برای دانلود/ آپلود با اتصال های همزمان بالا در نظر گرفته نشده اند. برای این منظور میتوانید از یکی از سرویس های مخصوص دانلود استفاده کنید.

منظورش اینه که اگر چندتا کاربر باهام همزمان دانلود کنن ... یا نمیشه حجم زیادی آپلود کرد؟ در ضمن نوشته بانک اطلاعاتی: 1

یعنی میتونم از یکی دیتا بیس استفاده کنم؟

لینک به ارسال

سلام

به نظرم بهتر بود توی همون تاپیک ادامه بدید و تاپیک جدید باز نشه.

درمورد هاست و استفاده ای که گفتین ؛ نظر شون فقط روی استفاده مخصوص هاست دانلود هست. یعنی مثلا فایل های گیگابایتی آپلود کنید و فقط برای فایل هاستینگ استفاده بشه.

این کار چون کانکشن های همزمان زیادی رو از سرور می گیره باعث کاهش بازدهی شدید سرور میشه . مخصوصا اگه لایت اسپید هم نباشه . (نقره ای شون آپاچی هست)

درمورد دیتابیس هم می تونید چندین اسکریپت رو روی یک دیتابیس بالا بیارید (با prefix های مختلف براحتی قابل انجامه)

در هر صورت فکر میکنم انتخاب خوبی داشتید.

لینک به ارسال

الان چندتا سوال دیگه هم داشتم،بخاطر همین تاپیک جدید زدم

26خرداد قراردادم با هاست فعلیم تموم میشه.

خوب برای انتقال هاست چه زمینه هایی را باید فراهم کنم؟

آیا تمام چیزها منتقل میشه؟(ساب دامبن و....)

مرداد هم دامنه ام تموم میشه،نظرتون چیه که دامنه را هم از نت افراز بگیرم؟

لینک به ارسال

برای انتقال هاست می تونین با پشتیبانی نت افراز هماهنگ کنید . براحتی براتون منتقل میکنن (فول بکاپ سی پنل یا دایرکت ادمین رو بدید کافیه)

همه چیز قابل انتقاله. از جمله ساب دامنه و غیره ...

ولی ممکنه توی دیتابیس به مشکل بخورید (چون یکی میدن فقط) بهتره قبل انتقال کل دیتابیس ها رو یکی کنید.

دامنه خیلی تفاوتی نمی کنه از کجا بگیرید . نت افراز کارش خوبه توی دامین و هاست.

لینک به ارسال

آها یه چیز که من خیلی برام حیاتی اینه که

این هاست کدها و برخی توابع php را بسته یا نه؟ مخصوصا دستور کپی که برای آپلود مستقیم من استفاده میکنم!

لینک به ارسال

می تونید خودتون جزئیات بیشتر رو تیکتی ازشون بپرسین

ولی در حالت عادی من هیچ مشکلی ندارم با اپلود از لینک و غیره.. (ممکنه بعضی توابع رو بسته باشن ولی تیکت بدید احتمالا فعال میکنن براتون)

لینک به ارسال

یه چیز مهم دیگه که

نت افراز دایرکت ادمین ارائه میکنه که نسبت به سی‌پنل کار باهاش دشوارتره. پیشنهاد بنده میزبان سایت هست. سرعت و آپتایم سرویس معمولیشون که وبلاگ بنده روش هست خیلی بالاست. اگر سایت پربازدیدی هم دارین سرویس مخصوص دارن. پشتیبانی این شرکت بین تمام مواردی که تو این چند سال تجربه کردم سریع‌ترین بوده.

خوب دایرکت ادمین خیلی با سی پنل فرق میکنه؟ محیطش چطوریه؟

امکاناتش ؟

لینک به ارسال

دایرکت ادمین فرق چندانی با سیپنل از نظر کارایی نداره ، هر دوشون نقاط قوت و ضعف خودشون رو دارن.

فرقی که برای کاربری مثل من و شما ممکنه به چشم بیاد اجاکس نبودن فایل منیجرش هست .

نقاط قوت دایرکت ادمین سرعت بهتر ، هزینه کمتر و عدم تحریم اون برای ماست.

آموزش دایرکت ادمین (تصویری) » http://www.netafraz.com/helpcenter.php

لینک به ارسال

دایرکت ادمین فرق چندانی با سیپنل از نظر کارایی نداره ، هر دوشون نقاط قوت و ضعف خودشون رو دارن.

فرقی که برای کاربری مثل من و شما ممکنه به چشم بیاد اجاکس نبودن فایل منیجرش هست .

نقاط قوت دایرکت ادمین سرعت بهتر ، هزینه کمتر و عدم تحریم اون برای ماست.

آموزش دایرکت ادمین (تصویری) » http://www.netafraz.com/helpcenter.php

محیط پارسیه؟

کمی عجیب غریبه ولی بخاطر قیمت و تعریف هایی که شما کردی قانع شدم :)

ممنون دوست عزیز از راهنماییت

لینک به ارسال

محیط پارسیه؟

کمی عجیب غریبه ولی بخاطر قیمت و تعریف هایی که شما کردی قانع شدم :)

ممنون دوست عزیز از راهنماییت

آره ورژن فارسی هم داره دایرکت ادمین ولی بهتره با ورژن انگلیسی کار کنی چون بعید میدونم فارسی شون کامل شده باشه .

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

درود.

دوستان یک راهنمایی می خواستم در مورد انتخاب در مقدار پهنای باند و فضای هاست.

فرض کنید بنده می خوام یک سایت فروشگاه قالب بسازم.فایل های قالب در هاست آپلود نمی شن بلکه در جای دیگه مثلا پرشین گیگ آپلود می شن تا کاربرها از اونجا فایل ها رو دریافت کنن و تنها تصاویر مطالب در هاست آپلود می شه.

برای این موارد و سایتهای فروشگاهی چه مقدار پهنای باند و فضای هاست لازم هست؟

و سوال دیگه اینکه آیا هاست ابری (مثلا سایت http://parspack.com) برای اینکار مناسب هست؟

ویرایش شده توسط افشیــــــن
لینک به ارسال

درود.

دوستان یک راهنمایی می خواستم در مورد انتخاب در مقدار پهنای باند و فضای هاست.

فرض کنید بنده می خوام یک سایت فروشگاه قالب بسازم.فایل های قالب در هاست آپلود نمی شن بلکه در جای دیگه مثلا پرشین گیگ آپلود می شن تا کاربرها از اونجا فایل ها رو دریافت کنن و تنها تصاویر مطالب در هاست آپلود می شه.

برای این موارد و سایتهای فروشگاهی چه مقدار پهنای باند و فضای هاست لازم هست؟

و سوال دیگه اینکه آیا هاست ابری (مثلا سایت http://parspack.com) برای اینکار مناسب هست؟

دوست عزیز اگر میخواهید فقط عکس آپلود کنید و سایت اصلی روی اون قرار بگیره یک هاست 3 گیگابایتی هم کافیه با پهنای باند 10 گیگ ماهانه برای شروع کار !

در مورد هاست های ابری که فقط پارس پک ارایه نمیکنه خیلی از سایت های دیگه هم هستند که سرویس ابری ارایه میکنن مثل میزبان پایتخت ولی خوب پشتیبانی پارس پک خیلی عالیه و زمان پاسخ گوی اونها حداکثر بین 6 تا 7 ساعته هاست ابری نسل جدید از میزبانی وب هستش سوال شما دقیقا مثل این میمونه که من پراید بخرم یا پورشه ! این هاست ها دارای آپ تایم 100 درصد هستش و اصلا قطعی نداره و سرعت اون نسبت به هاست های معمولی 2 برابر بیشتره ولی خوب هزینه بالایی هم دارند مثلا 3 گیگ هاست ابری با 90 گیگ پهنای باند ماهانه 16 هزار تومنه .

پیشنهاد من برای اینکه بهترین سود رو ببرید و کمترین هزینه رو داشته باشه اینکه یک هاست ابری 100 مگابایتی بخرید و از اون به عنوان CDN برای سایت اصلی استفاده کنید و دیتابیس و تمام عکس ها و خلاصه هر چیزی که به محتوا ختم میشه رو روی اون بالا بیارید اینطوری 80 درصد سود کردید و هم سایتتون سرعتش توی بارگذاری بالاتر هستش هم هزینه اضافی نکردید .

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...