• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
Seyed Ali

مشکل در انتشار مطلب

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

یه مدتی هست که می خوام مطلب رو منتشر کنم این پیغام رو میده ( تو صفحه ای سفید ) :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request

وقتی تو پیش نویس ذخیره می کنم یا بروز رسانی می کنم این مشکل نیست.

قضیه چیه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جدیداً افزونه ای نصب کردید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین افزونه ی توتال کش رو نصب کردم بعد از اون این اتفاق افتاد

ده بار باید انتشار رو بزنم تا منتشر بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل میتونه به خاطر اسکریپت سایت (وردپرس + افزونه ها) باشه

یا تغییرات htaccess

افزونه ها را غیرفعال و تست کنید

+ میتوانید از htaccess بکآپ بگیرید و از هاست حذفش کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمال اینکه یه باگ باشه هم هستش!

هات فیکس را نصب کنید بعدش چک کنید،ببینید درست میشه یا نه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ی توتال کش رو غیر فعال کردم مشکل حل شد!

قطعا مشکل از تنظیماتشه

چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ی توتال کش رو غیر فعال کردم مشکل حل شد!

قطعا مشکل از تنظیماتشه

چیکار کنم؟

تنظیم زمان انقضای کش در این افزونه مهمترین چیزه

کش ساز موظفه که بعد از انقضای مدتش در اولین لود از تمامی موجودی صفحات کپی برداری کنه و جایگزین کش قبلی کن اینکار باعث می شه که کاربر مجبور نباشه صبر کنه تا صفحه اطلاعات رو از دیتابیس بگیره ولی اگر این زمان درست تنظیم نشه اتفاق برعکس می افته فرض کنید در سایتی که ساعتی یک بازدیدکننده داره اگر انقضا را روی 3600 ثانیه تنظیم کنند عملا یعنی هر کاربر باید منتظر کپی برداری کل سایت توسط کش هم بمونه که این خودش به مراتب چندین برابر زمان اشغال می کنه و گاهی هم مثل مورد شما می خوره به تایم اوت رم چون رم مشغول کپی برداری

سایتی که به طور متوسط روزی 200 تا بازدید داره به کش نیاز نداره

بین دویست تا 500 بهتره حداقل برای 24 ساعت (24*3600) تنظیم بشه و همینطور از زمان کم بشه تا سایتی با بازدید روزانه 10000 نفر به 3600 ثانیه البته این زمانبندی به توانایی هاست و سرور هم مربوط می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا ممنون

فقط میشه دقیق بگی تو کدوم قسمتش باید این تنظیمات رو انجام بدم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط omidextra
      سلام دوستان
      میخواستم ببینم چرا وقتی یه مطلب میخوام انتشار کنم یا پیشنمایششو ببینم با خطای 404 مواجه میشم
      حتی مطلبی رو که مینویسم ذخیره هم نمیکنه به عنوان پیشنویس !!!!! مشکل چیه؟؟

• توسط malek1620
      سلام دوستان
      من چند روزی هست که به یک مشکل برخوردم . حتی با ریستور کردن بک آپ هم مشکل بنده حل نشد .
      هنگامی که دارم در سایت مطلب ارسال می کنم بعد از این که انتشار مطلب میزنم یهویی صفحه سفیده شده ولی مطلب انتشار داده میشود . بعد اینکه ریفرش می کنم صفحه همه نوشته ها نمایش میده . جالب اینجاست مطلب مورد نظر در سایت انتشار داده میشه ولی تنظیمات wordpress seo همگی خالی هستند . یعنی بعد از انتشار پاک میشن . این مشکل فقط شامل مطالب جدید هست . دوستان ممنون میشم کمک کنید تا مشکل بنده حل شود .
    • توسط download4you
      سلام
      من یک افزونه میخوام که بشه از طریق اون به صورت خودکار ، مطالبی که توی یک پیج خاص از فیسبوک که قرار میگیره روی سایت وردپرسی ام منتشر بشه
      میخوام حالت لیچر داشته باشه
      ممنون
    • توسط Amir.
      با افزونه های انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی که آشنا هستید اینم یکی از معروف ترین هاش ،‌البته از نوع فارسیش !

(Balatarin,Cloob,Google Bookmark,Digg,Google Buzz,Technorati,delicious,Twitter,Facebook)

add-to-social-bookmarking.zip