رفتن به مطلب

شمارنده دانلود

ahadto

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه سری فایلها قراره روی سایت بذارم و می خوام بدونم کدوما بیشتر و به چه تعداد دانلود میشن، از طرفی هم نمی خواستم افزونه روی سایت نصب کنم و ربطی به خود سایت داشته باشه، می خواستم یه اسکریپتی چیزی باشه که جداگونه یه جای دیگه نصبش کنم و لینکهای خروجی که این اسکریپت برا دانلود میده رو توی سایت استفاده کنم و اون اسکریپت کار شمارش رو انجام بده، یعنی خلاصه ربطی به خود وردپرس نداشته باشه

برای اینکار دوستان چه پیشنهادی دارند؟

لینک به ارسال

How to use

modify config.php

(visit m.php once is ok!

it is not necessary to keep it all the time!

the log is under Root directory )

فایل کانفیگ رو ویرایش کنید طبق سایت تون و بعد از کانفیگ ؛ یک بار فایل m.php رو بازش کنید.

لینک به ارسال

توی فایل کانفیگ فقط این بود که اسم سایتم رو به جای www.yoursite.com وارد کردم:

<? $R3CB9CDAED257453CFA56B9EF81B44C57 = 'www.yoursite.com'; $R2A039ED8FDBF4CEAA9E79CDC3AECD1A2 = '80' ?>

اما وقتی فایل m رو باز می کنم این ارور رو میده:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

اطلاعاتی در مودرشون ندارم، همون شمارنده کلیک هستند دیگه؟

فقط می خوام تعداد دانلودهای فایلهایی رو که استفاده می کنم بدونم، حالا با هر کدی که باشه، اگه اسکریپت حرفه ای و آماده ای هم باشه که به علاوه مدیریت فایل، تعداد دانلود رو هم نشون بده خوبه، اینطوری می تونم لینکهای خروجی دانلودش رو توی صفحه اصلی سایت به کار بگیرم و تعداد دانلود رو توی اون اسکریپت نگاه کنم

لینک به ارسال

ممنون ولی بالا هم گفتم، سایت داره خیلی دیگه سنگین میشه، می خوام تا جایی که میشه از افزونه و کد داخل خود سایت استفاده نکنم، می خوام یه اسکریپت جداگونه روی سابدامین نصب کنم و لینکهای خروجی که برا دانلود میده رو توی سایت استفاده کنم

استفاده هم فقط برا خودم هست، می خوام بدونم از کدوم قسمتها بیشتر استقبال میشه و روی کدوم قسمتها بیشتر وقت بذارم

لینک به ارسال

خوب یه راه دیگه هم هستش! بدون درد سر و...

در سی پنل یه قسمت به نام Awstats در منو Logs شما در این قسمت میتونی بیشترین فایل های دانلود شده ، صفحات و مطالبی که کاربرا بیشتر توش موندن

ورودی موتور جست و جو و کلی چیز دیگه ببینی!

ویرایش شده توسط alikhani98
لینک به ارسال

من که دایرکت ادمین دارم و فک نمی کنم اینجور چیزی داشته باشه، ولی می خواستم یه چیز دقیقتری باشه که لیست همه فایلهایی رو که گذاشتم و تعداد دانلود رو دقیق نشون بده، فک نکنم سیستم پیچیده ای بخواد

لینک به ارسال

روی سابدامین یه وردپرس دیگه نصب کردم و روی اون هم افزونه دانلود منیجر، لینکهای خروجی دانلودش رو توی سایت اصلی استفاده می کنم، اینجور بهتر هم هست، به علاوه اینکه میشه تعداد دانلود رو دید ،فایلها رو هم میشه دسته بندی هم کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...