رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه Private WordPress را نصب کردم اما متاسفانه برای ورود به سایت باید عضو بشوند افزونه ای هست که برای دیدن مطالب فقط عضو بشوند ?

برای اینکار قبل از استفاده از افزونه از کدهم استفاده کردم اما عمل نکرد و ناچار شدم افزوه نصب کنم

لینک به ارسال

متوحه سوالتون نشدم

شما به دنبال پلاگینی هستید که کاربر ثبت نام کنه و بعد مطالب رو ببنیه

خب اول قالبیت عضویت در تنظیمات همگانی ادمین رو فعال کنید و بعد بنا به نیازتون پلاگینهای register و یا login رو نصب کنید

لینک به ارسال

ساده گفتم !

به تنظمیات همگانی در ادمین وردپرس مراجعه کنید و بعد گزینه هر کسی می تواند ثبت نام کند را فعال کنید !!!

لینک به ارسال

متوحه سوالتون نشدم

شما به دنبال پلاگینی هستید که کاربر ثبت نام کنه و بعد مطالب رو ببنیه

خب اول قالبیت عضویت در تنظیمات همگانی ادمین رو فعال کنید و بعد بنا به نیازتون پلاگینهای register و یا login رو نصب کنید

جناب nested عزیز درود

در صورت امکان کمی در مورد ویژگیها و تفاوت های این دو پلاگین توضیح دهید.

ممنون

لینک به ارسال

من login را نصب کردم و ثبت نام را هم برای همه تیک زدم حالا باید چیکار کنم که اعضا بتوانند مطالب را نگاه کنند؟

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

من login را نصب کردم و ثبت نام را هم برای همه تیک زدم حالا باید چیکار کنم که اعضا بتوانند مطالب را نگاه کنند؟

دوست عزيز جستجو در انجمن ..

اينجا و اينجا و اينجا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...