رفتن به مطلب

مشکل بعد از راه اندازی سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت اساتید محترم

(سرچ کردم اما چیزی دستگیرم نشد اگر هم تکراری بود به بزرگی خودتان ببخشید)

به دلیل برخی مشکلات مجبور به راه اندازی دوباره سایت شدم وردپرس را نصب کرده و بکاپ را بر روی دیتابیس ایمپورت کردم

اما با به هم ریخت فونت مطالب مواجه شدم سپس وارد phpmyadmin شدم تمامی جدول ها رو بر روی ult8_general_ci قرار دام اما هنوز مشکل برطرف نشده

لطفا راهنمایی کنید

ادرس سایت www.madrese-eshq.com

لینک به ارسال

دیتابیس جدیدی بسازید و قبل از ایمپورت مطالب به تب operations برید و کالکشن رو بر روی utf8_persian_ci تنظیم کنید و بعد مجددا ایمپورت کنید

لینک به ارسال

فایل wp-config.php رو باز کنید.

این بخش رو پیدا کنید:

define('DB_CHARSET', 'utf8');

تغییر بدید به :

define('DB_CHARSET', 'latin1_swedish_ci');

لینک به ارسال

به احتمال زیاد وردپرس قبلی شما نسخه اصلی بوده و موقع وارد شدن اطلاعات با utf-8 ذخیره نشده.

حالا چیزی که دوستمون گفتم را انجام بدین باید درست بشه اگر نشد به نظر من باید نسخه اصلی رو نصب کنید درست میشه. یعنی وردپرس انگلیسی

به هر حال چارش اینه که

$con = mysql_query("set names 'utf8'");

انجام نشه توی دستور کوئری پایگاه داده

لینک به ارسال

مرسی بابت زحمات دوستان مشکل حل شد نمیدونم چطور از همه تشکر کنم دیگه داشتم کم کم به راه اندازی دوباره سایت فکر میکرد

1 سوال دارم

الان وردپرس بروی utf8 قرار ندارد اگر مطلبی نوشتم بعد بکاپ گرفتم دوباره به همین مشکل بر خواهم خورد ؟؟

ایا راه حلی برای ان وجود دارد؟

مرسی

لینک به ارسال

هیچ کار نشندی نیست.

به نظر من یک دیتابیس جدا بسازید و اطلاعات دیتابیس اول را بعد از

set names 'utf8'

در داخل دیتابیس جدید ایمپورت کنید و باید تک تک جدول ها رو این کار انجام بشه. شاید راه حل بهتری هم باشه . ولی چیزی که به ذهن من رسید این بود

لینک به ارسال

باید محتویات دیتابیس شما تبدیل بشه

با تغییر انکد در کوئری مشکل حل نمیشه چون تمام ورودی های قبلی با انکد سوئدی ذخیره شده

انکد سوئدی هم بخاطر این هست که mysql رو سوئدی ها نوشتن و پیش فرض روی همین قرار میگیره

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید

منم به یک همچین مشکلی بر خوردم اما با این تفاوت که از یک هاست دیگه اطلاعات رو انتقال دادم به یک هاست دیگه و همه چیز درست هست

به جز منو های بالا و صفحه اول قالبم

در صورتی که فایل های دیتا بیس مشکلی ندارند مطالب هیچ کدوم!!

دیگه نمیدونم چیکار کنم!

d8743_Snapshot_20130712_18.png

q747_Snapshot_20130712_18.png

z943_Snapshot_20130712_18.png

لینک به ارسال

احتمالا بخش های مورد نظر مستقیما در فایل های قالب فارسی شدند

نرم افزار ++notepad را جستجو و دانلود کنید فایل های مشکل دار در قالب را در آن باز کنید و رمزگذاری را کانورت کنید به utf8 without BOM

توضیح: این نرم افزار notepad ویندوز نیست

لینک به ارسال

احتمالا بخش های مورد نظر مستقیما در فایل های قالب فارسی شدند

نرم افزار ++notepad را جستجو و دانلود کنید فایل های مشکل دار در قالب را در آن باز کنید و رمزگذاری را کانورت کنید به utf8 without BOM

توضیح: این نرم افزار notepad ویندوز نیست

یه دنیا سپاس همه چی رو امتحان کردم جز این مورد رو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...