رفتن به مطلب

مشکل در ورود به مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من روی فولدر ادمین پسورد گذاشتم

متاسفانه از دیشب وقتی ادر ادمین را تایپ می کنم ، بعد از این که پسوردی را که روی این فولدر گذاشتم را وارد می کنم در قسمتی که بایستی یوزر و پسورد ورود مدیریت را وارد کنم در بالای آن پیغام زیر می آید

خطا: تلاش نا موفق برای ورود به سایت. Please try again in 20 minutes.

خطا: Please enter a valid CAPTCHA value.

در حالی که من هنوز مشخصات مدیریت را وارد نکردم و فقط پسورد فولدر را وارد کردم امید وارم منظور مون فهمیده باشید

لینک به ارسال

فعلا از طریق هاست اسم پوشه افزونه رو عوض کنید تا غیر فعال شه و وارد مدیریت بشید، افزونه آی پی شما رو به خاطر مشخصات اشتباه 24 ساعت بسته

لینک به ارسال

ممنون

ولی چرا اینجوری هست ؟

من وقتی ادرس مدیریت رو وارد می کنم و پسورد فولدر wp-admin رو میزنم سیستم پیام میده تلاش نا موفق برای ورود به سایت

در حالی که من هنوز مشخصات ورودی مدیریت رو نزدم

لینک به ارسال

اصلا پسورد گذاشتن روی پوشه ادمین خیلی ضد حاله، توی خود سایت هم گیر زیاد میده، شما پسورد خیلی قوی بذار، پسوردی که شامل اعداد و حروف کاملا بی معنا و طولانی باشه که هیچ کس و هیچ ربوتی نتونه حدسش بزنه، دیگه مشکلی از این جهت نداری، همچنین اسم یوزر مدیر به هیچ وجه admin نباشه، دیگه امنیتت از این جهت کاملا حفظه و اصلا نیازی به این کار نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...