سعید شعبانی

راهنمایی برای ساخت منو ناوبری Off-Canvas برای قالب ریسپانسیو

8 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

در سایت smashing magazine مقاله ای در مورد منو های ناوبری ریسپانسیو نوشته بودند. من می خواهم آخرین نوع آن منو یعنی منو ریسپانسیو با استفاده از Transitioning سی اس اس را در سایتم قرار بدم. ولی در این مطلب به صورت کامل روش ساخت این منو را نگفته بود لطف می کنید روش ساخت این منو را بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدهاش توی دوم هست:

http://dbushell.github.io/Responsive-Off-Canvas-Menu/step4.html

از روی همین استفاده کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

این منو و منو های مشابه تمام صفحه رو به راست یا چپ انتقال می دهند ولی من می خواهم مثلا فقط بخش سایدبار پنهان بشه و با کلیک روی دکمه مثلا "نمایش سایدبار" سایدبار به نمایش در بیاد. دقیقا مثل سایت 1پزشک که عکسش رو اینجا می گذارم

post-412-0-02550900-1372687747_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از مدیا کوئری استفاده کردید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مدیا کوئری چی هست؟ و برای چه بخشی؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله از مدیا کوئری استفاده کردم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب شما توی بخش مدیا کوئری تعریف میکنید که برای مثلا فلان سایز این سایدبار نمایش داده نشه. همون مخفی کنید.

بعد یک دکمه تعریف می کنید که با زدن اون (مثلا با جی کوئری) دئباره سایدبار نمایش داده بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب شما توی بخش مدیا کوئری تعریف میکنید که برای مثلا فلان سایز این سایدبار نمایش داده نشه. همون مخفی کنید.

بعد یک دکمه تعریف می کنید که با زدن اون (مثلا با جی کوئری) دئباره سایدبار نمایش داده بشه

خوب درسته من هم دنبال همون دکمه و یک حالت نرم ولی نه سنگین برای جی کوئری هستم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 2raj
      سلام و عرض ادب
      جدیدا با یه مشکل روبرو شدیم و اونم عدم نمایش زیر منو ها هست.اگر در عکس دقت کنید متوجه میشید که بعد از منو خدمات مالی و حسابداری که منوی خدمات مجالس و تشریفات ،خدمات چاپ و تبلیغات،خدمات ثبت ، تاسیس و تغییر انواع شرکت و... وجود داره نمایش داده نمیشه حتی با اسکرول به پائین هم نمیتونیم اونهارو مشاهده کنیم
      حالا ممنون میشم اگر که ممکنه مشکل رو بررسی کنید و راه حلی ارائه بدید
      آدرس سایت
      سپاس

• توسط kalantari
      فهرستی داخل سایتم ساختم
      اما زمان اجرا داخل سایت، وقتی  از روی گزینه مادر می خوام به سمت گزینه فرزند (زیر منو) حرکت کنم کلا زیر منوها ناپدید می شن و نمی تونم منو و زیر منوها رو ببینم
      ممکنه راهنماییم کنید؟
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی یه مشکل در منوی سایت پیش اومده وقتی میرم روی منوی محصولات زیر منو چندین بار خود به خود باز و بسته میشه. کدها و ویدئو رو هم میزارم لطفا کمک کنید.
      <nav> <ul> <li> <a href="#">صفحه اصلی</a> </li> <li class="dropdown"> <a href="#">محصولات</a> <ul> <li> <a href="#">محصول یک</a> </li> <li> <a href="#">محصول دو</a> </li> <li> <a href="#">محصول سه</a> </li> <li> <a href="#">محصول چهار</a> </li> </ul> </li> <li> <a href="#">نمونه کارها</a> </li> <li> <a href="#">درباره ما</a> </li> <li> <a href="#">تماس با ما</a> </li> </ul> </nav> nav { background-color: #616161; text-align: center; border-bottom: 2px solid #333333; } nav > ul > li { display: inline-block; list-style: none; color: #fff; font-size: 12px; } nav > ul > li > a { color: #fff; display: block; padding: 10px 20px; font-size: 12px; transition: all .5s; } nav > ul > li > a:hover, li.dropdown > ul > li > a:hover { background-color: #555555; color: #deb887; } nav > ul > li > ul > li { list-style: none; text-align: right; } nav > ul > li > ul > li > a { color: #fff; } li.dropdown { position: relative; } li.dropdown > ul { position: absolute; width: 150px; background-color: #616161; right: 0px; top: 106%; border-bottom: 2px solid #333333; display: none; } li.dropdown > ul > li > a { margin: 10px auto; display: block; padding: 10px 20px; } $("li.dropdown").hover(function() { $(" > ul", this).slideDown('slow'); }, function() { $(" > ul", this).slideUp('slow'); }); با تشکر و سپاس
      Video-Sun-Dec-16-2018-22-56-36.webm
    • توسط jistili1
      سلام دوستان.من اومدم به قول خودم سایتم رو با استفاده از دستور های media query در css ریسپانسیو کردم.سایتم اینه:namavaz.ir.اومدم برای سایز های مختلف device سایت رو تعریف کردم.ولی الان وقتی سایت رو باز میکنید اصلا کاری به مدیاکوئری ها نداره.همون صفحه ای که روی لپتاپم میاره رو روی موبایل میاد زوم بک میکنه.اگه سایز مرورگر رو توی لپتاپ تغییر بدم مدیاکوئری ها کار میکنن ولی روی موبایل مشکل داره.ممنون میشم راهنمائیم کنید.
    • توسط nnmmss
      سلام
      من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است
      منو1
      زيرمنو 1-1
      زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد