رفتن به مطلب

راهنمایی برای ساخت منو ناوبری Off-Canvas برای قالب ریسپانسیو

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

در سایت smashing magazine مقاله ای در مورد منو های ناوبری ریسپانسیو نوشته بودند. من می خواهم آخرین نوع آن منو یعنی منو ریسپانسیو با استفاده از Transitioning سی اس اس را در سایتم قرار بدم. ولی در این مطلب به صورت کامل روش ساخت این منو را نگفته بود لطف می کنید روش ساخت این منو را بفرمایید.

لینک به ارسال

کدهاش توی دوم هست:

http://dbushell.github.io/Responsive-Off-Canvas-Menu/step4.html

از روی همین استفاده کنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

این منو و منو های مشابه تمام صفحه رو به راست یا چپ انتقال می دهند ولی من می خواهم مثلا فقط بخش سایدبار پنهان بشه و با کلیک روی دکمه مثلا "نمایش سایدبار" سایدبار به نمایش در بیاد. دقیقا مثل سایت 1پزشک که عکسش رو اینجا می گذارم

post-412-0-02550900-1372687747_thumb.jpg

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

خوب شما توی بخش مدیا کوئری تعریف میکنید که برای مثلا فلان سایز این سایدبار نمایش داده نشه. همون مخفی کنید.

بعد یک دکمه تعریف می کنید که با زدن اون (مثلا با جی کوئری) دئباره سایدبار نمایش داده بشه

لینک به ارسال

خوب شما توی بخش مدیا کوئری تعریف میکنید که برای مثلا فلان سایز این سایدبار نمایش داده نشه. همون مخفی کنید.

بعد یک دکمه تعریف می کنید که با زدن اون (مثلا با جی کوئری) دئباره سایدبار نمایش داده بشه

خوب درسته من هم دنبال همون دکمه و یک حالت نرم ولی نه سنگین برای جی کوئری هستم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...