naseria_1364

مشکل در هدر سایت

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان من نمیدونم کجا رو عوض کردم که اسم سایتم جابجا مینویسه توی مرورگر

ینی بجای سرزمین سرگرمی شده سرزیمن :|

لطفا کمک کنید

سوال بعدی اینه که من قالب سایتم h1 نداره چطوری و با چه کدی بهش اضافه کنم

و سوال اخر بهترین مرجع برای بررسی سئو چه سایتیه؟

post-1940-0-36288800-1369217033_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1- برای عنوان سایت که میتونید از این ادرس استفاده کنید (البته اگه افزونه خاصی برای عنوان و متا ها ندارید) »

wp-admin/options-general.php

2- برای اضافه کردن تگ h1 »

<h1>Codes [Titles]</h1>

3- سایت های زیادی هستند ؛ میتونید مقالات توی همین انجمن برای سئو رو هم بخونید ، سایت برای بررسی هم ، از نظر من این تقریبا دقیقه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسم سایتمو از داخل سئو اشتباهی عوض کرده بودم که رفع شد مشکل

اما در مورد H1 میشه یه خورده دقیق تر توضیح بدید

همین که نوشتیدو من کپی کنم توی قالب کافیه؟

و سوال دیگه این که من الان با همین سایتی که شما دادید سایتمو تست کردم اما نمیدونم چرا چند تا پست اخرمو توش نشون نداد دلیل خاصی داره بنظرتون؟

fun-land.us

ویرایش شده در توسط naseria_1364

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- خیر ، برای تگ H1 باید با توجه به مکانی که میخواد تنظیم کنید. مثلا روی عنوان سایت اگه بخواید بزارید ، باید براش استایل تعریف کنید که مشکلی برای ظاهر سایت پیش نیاد.

ولی در حالت کلی اگه میخواین کارتون راحت بشه هیدنش کنید و اسم سایت رو بزارید توش .

2- نمایش پست ها و غیره ملاک نیست ، مهم اون عددی هست که بالای صفحه ی سئو میزنه. (درصد سئو)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohamad.eskandari
      شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا شما باید زمان، تلاش و پول خود را در راه بهینه سازی سایت هزینه کنید؟ زمانی که شما به کاربرد موتورهای جست و جو نگاه می کنید به اطلاعات شگفت انگیزی از مطالعات اخیر پی می برید. که نه تنها برای پی بردن به چگونگی جست و جوی کاربران استفاده می شود. بلکه برای دریافتن قدرت گوگل و سایر موتور های جست و جو هم به کار میرود. بیایید یکی از بهترین روش های کسب رتبه ی بهتر در موتور جست و جوی گوگل را به اتفاق ببینیم... https://goo.gl/cDfKSq
    • توسط محسن کسایی
      سلام، میخواهیم در هدر سایت کلمات کلیدی و توضیحات متا رو بنویسیم:

برای کلمات کلیدی کدام یک از سبک های زیر رو مناسب می دونید؟

دانلود آهنگ,دانلود موزیک,موزیک,آهنگ,ترکی,آهنگ ترکی,موزیک ترکی

دانلود آهنگ, دانلود ترانه ترکی, ترجمه ترانه ترکی, موزیک ترکی,

بیشتر منظورم اینه که تک کلمه نوشته بشه یا عبارات معنادار؟

و سوال بعدی اینکه چند کلمه یا عبارات باید نوشت؟ (حداقل - حداکثر) یا بر اساس کاراکتر هست؟

با تشکر
    • توسط Ratinum
      با سلام
      همانطور که می دانید افزونه  " all in one seo pack " به صورت پیش فرض از no index برای دسته بندی ها استفاده می کند. بنده بعد از مدتی متوجه این موضوع شدم و تیک مربوط به " مستثنی کردن دسته بندی ها " را برداشتم. اما همچنان دسته بندی ها در گوگل ایندکس نمی شوند. علت چیست؟
      آدرس سایت: http://Rkanal.ir
      با سپاس

• توسط mohandes1900
      با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
      حدودا 1 هفته است که رتبه سایت من در حال کاهش هست و من تلاش های بسیاری انجام دادم تا این افت رتبه رو متوقف کنم اما جواب ندادن مثلا اگر روزی 10 تا پست خوب داخل سایت قرار میدادن به 15 تا رسوندمشون و در سعی کردم در سایت هایی که میشه توشون بک لینک ساخت و به خیلی از سایت های معتبر ایرانی بک لینک رایگان دادن من هم لینک سایت رو در اون ها قرار بدم. اما هیچ کدوم جواب نداده و نمیدونم باید چیکار کنم.
      لطفا دوستان اگر میتونید بهم کمک کنید ممنون
      آدر س سایت من: https://www.fooji.ir

• توسط آریاهوم
      سلام  دوستان .. یک سوال فنی داشتم لطفا اگه کسی بلده   راهنمایی کنه .
      در عنوان نتایج جستجو سایتم بعد از نام سایتم کلمه خانه اضافه شده  .. در صورتی که من نام سایتم را درست انتخاب کردم .. عکسشم ضمیمه فرستادم