رفتن به مطلب

مشکل در پوسته newswire

پست های پیشنهاد شده

من این پوسته از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم. بعد یه کم که اکتیوش می کنم فایروال سرور بلاک می کنه آدرس منو . چند بار همین جریان تکرار شد تا اینکه من این پوسته را غیرزفعال کردم و برگشتم سراغ پوسته خود ورد پرس؟

سوال اول :

1- چرا امنیت سرور نسبت به این پوسته حساسیت نشان می داد و چطوری می تونم اینو حل کنم ؟

2- آیا من از این پوسته استفاده می کنم سازنده پوسته می تونه اونو غیرفعال کنه؟

3- یک پوسته ورزشی خبری مثل همین مورد بالا را می خوام که انگلیسی باشه . دوستان دارند بهم بدهند؟

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

1- بسته به تنظیمات فایروال سرورها عکس العمل نشون میدن. مثلا روی یک سرور ، به کد timthumb گیر میداد و کاربر رو بلاک میکرد. دیگه بسته به تنظیمات سرور شما داره.

2- بستگی داره که نویسنده بکدور در پوسته قرار داده باشه یاخیر. میتونه کدهایی قرار بده که افزادی به جز خریداران لایسنس دار نتونن از پوسته استفاده کنن. البته بعید میدونم این پوسته همچین چیزی داشته باشه.

3- پوسته های زیادی وجود دارند. برای نمونه آدرس زیر رو بررسی کنید:

http://dzineblog.com/2009/08/free-wordpress-themes.html

لینک به ارسال

1- بسته به تنظیمات فایروال سرورها عکس العمل نشون میدن. مثلا روی یک سرور ، به کد timthumb گیر میداد و کاربر رو بلاک میکرد. دیگه بسته به تنظیمات سرور شما داره.

2- بستگی داره که نویسنده بکدور در پوسته قرار داده باشه یاخیر. میتونه کدهایی قرار بده که افزادی به جز خریداران لایسنس دار نتونن از پوسته استفاده کنن. البته بعید میدونم این پوسته همچین چیزی داشته باشه.

3- پوسته های زیادی وجود دارند. برای نمونه آدرس زیر رو بررسی کنید:

http://dzineblog.com/2009/08/free-wordpress-themes.html

ممنون ادمین جان. حداقل 10 تا پوسته امتحان کردم. باز به این نتیجه رسیدم هیچی مثل اون نمیشه که خودم دستی به این ور و اون ور بکشم و اونی که تو ذهنمه درست کنم. خوب این جوری فقط به شما زحمت میدم.

خسته نباشید

لینک به ارسال

درسته همیشه بهترین چیز همونی هست که آدم خوش درست میکنه.

توی همین دستکاری هاست که کم کم زمینه طراحی هم ایجاد میشه.

هر مشکلی هم باشه خوشحال میشیم با کمک دوستان حلش کنیم. :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...