رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه مشکل از امروز صبح برای قسمت مدیریت وردپرسم پیش اومده:

اینکه مثلا نوشته تازه که میزنم بعد میخوام برچسب اضافه کنم برچسب که وارد میکنم و دکمه افزودنو میزنم هیچ اتفاقی رخ نمیده و اگر از صفحه کلید اینترو برای افزودن برچسب بزنم صفحه نوشته تازه دوباره لود میشه و پیام میاد که نوشته به روز شد! :)

تو همون صفحه افزودن نوشته جاهای دیگه مثل افزودن رسانه هم مشکل داره و به جای اینکه فریمش با جی کوری باشه فریم روی صفحه افزودن نوشته باز میشه! دکمه هایی مثل تنظیمات صفحه رو هم که کلیک میکنی هیچ اتفاقی نمیفته!!

افزونه ای هم جدیدا نصب نکردم.

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید..

سپاس

لینک به ارسال

با بررسی هایی که انجام دادم: ظاهرا این مشکل فقط در صفحه افزودن نوشته وردپرس رخ داده و سایر قسمت ها مشکلی نداره!

لینک به ارسال

شما فولدر های wp-include و wp-admin رو دوباره آپلود کنید ببینید مشکلتون حل میشه

لینک به ارسال

لود نمیشه؟

یا صفحه خطا دارد؟

صفحه ها لود میشن اما مثل این که فایل هایی برای اجرای اکشن هایی مثل دکمه و فریم و.. حذف شده باشه، این دکمه ها از کار افتاه!

شما فولدر های wp-include و wp-admin رو دوباره آپلود کنید ببینید مشکلتون حل میشه

با انجام این کار مشکلی برای مطالب و قالب سایت به وجود نمیاد؟

ویرایش شده توسط sajjadnajafi
لینک به ارسال

منظورم jquery.js بود. ببینید در سورس صفحه هست یا نه

از افزونه دیباگر مرورگرها (Chrome , IE , Firefox firebug) استفاده کنید (کلید F12) ببینید در بخش کنسول خطایی نمایش داده میشود یا نه

پوشه هایی که نام برده شد مشکلی با جایگزینی ندارد

لینک به ارسال

ممنون دوستان

با جایگزینی حل شد و باز دوباره مشکل با یک رفرش دیگه برگشت!! اما کنسول فایرباگ خطای زیر رو داد(حتی بعد از آپلود دوباره فایل ها):

SyntaxError: missing ] after element list
[Break On This Error]
[object Object]

روی [object Object] که کلیک میکنی به فایل:

/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_module.js?ver=3.6-alpha

و خط:

(line 210, col 8)

اشاره میکنه

در خط مذکور عدد 250 نوشتس.

[اخیرا چند بار با فاصله کم افزونه all-in-one-seo آپدیت ارائه داد که من هم آپدیت کردم! ]

لینک به ارسال

خب افزونه رو غیر فعال کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه . اگر دیدید حل شد افزونه رو به ورژن قبل تر برگردونید

لینک به ارسال

خب افزونه رو غیر فعال کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه . اگر دیدید حل شد افزونه رو به ورژن قبل تر برگردونید

با غیر فعال کردنش درست نشد.. پاکشم کردم درست نشد!! ظاهرا مشکل از این افزونه نیست.. (افزونه رو دوباره نصبش کردم)

اگر یکی لطف کنه اعلام آمادگی کنه تا یه اکانت مشارکت کننده بسازم تا بررسی کنه.. سپاس

لینک به ارسال

نسخه های پیشین افزونه سئو رو هم بررسی کردم اما باز مشکل سر جاش باقی موند..

لینک به ارسال

اول افزونه رو غیر فعال کنید بعد فولدر های wp-admin , wp-include رو دوباره آپلود کنید و تست کنید .

لینک به ارسال

بازم درست نشد..!

نمیدونم چش شده!!

دوستان اعلام آمادگی کنن تا یه اکانت مشارکت کننده براشون بسازم تا آنلاین بررسی کنن.. سپاس

لینک به ارسال

پوشه wp-content رو تغییر نام بدید و مجدد تست کنید

آره.. درست شد! هرچی هست زیر سر افزونه هاست!

همه افزونه ها رو غیر فعال کردم حل شد!

اما مشکل میتونه از کدوم افزونه ایجاد شده باشه! (چند تا شو یکی یکی غیر فعال کردم درست نشد)

لیست افزونه های من:

لینک به ارسال

خدمت دوستان باید عرض من الان به دلیل نصب افزونه ی WPU Shortlinks (نسخه ی فعلی همین افزونه ای که توسط همین انجمن ارائه می شود) با مشکلی که کاربر sajjadnajafi مواجه شده بود مواجه شدم و وقتی این افزونه رو غیر فعال کردم مشکل حل شد.به کدنویسان افزونه ی WPU Shortlinks پیشنهاد می کنم در نسخه ی جدید این افزونه این مشکل را حل کنند.

ممنون

لینک به ارسال

من افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کردم اما مشکل حل نشد :(

جالبه بعد از انتشار مطلب [وقتی که پیام نوشته منتشر شد میاد] همه چیز درسته و میشه برچسب و غیره گذاشت.

لینک به ارسال

خدمت دوستان باید عرض من الان به دلیل نصب افزونه ی WPU Shortlinks (نسخه ی فعلی همین افزونه ای که توسط همین انجمن ارائه می شود) با مشکلی که کاربر sajjadnajafi مواجه شده بود مواجه شدم و وقتی این افزونه رو غیر فعال کردم مشکل حل شد.به کدنویسان افزونه ی WPU Shortlinks پیشنهاد می کنم در نسخه ی جدید این افزونه این مشکل را حل کنند.

ممنون

ببیند در بخش کنسول خطایاب (firebug , inspect , F12) خطایی نمایش داده میشود یا نه

من افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کردم اما مشکل حل نشد :(

جالبه بعد از انتشار مطلب [وقتی که پیام نوشته منتشر شد میاد] همه چیز درسته و میشه برچسب و غیره گذاشت.

خطا با بررسی سایت مشخص میشه

از بخش بروزرسانی. نصب مجدد کنید

لینک به ارسال

عجیب تر این که با نصب افزونه جدید مشکلش حل شد!!

البته به احتمال زیاد حل موقت باشه!

به هر حال ممنون از تمام دوستانی که برای حل مشکل وقت گذاشتن.. :)

سرفراز باشید..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...