رفتن به مطلب

افزونه ای برای فرستادن پیام بین کاربران بدون ورود به پیشخوان

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

افزونه ای میخوام که بشه باهاش بین کاربران پیام خصوصی فرستاد.

با افزونه های user message و wp private message آشنا هستم اما من سایتم طوریه که کاربران در سایت ثبت نام میکنند و تصویر ارسال میکنند.

اما وارد پیشخوان نمیشن،میخواستم بدونم افزونه ی پیام خصوصی ای هست که بشه ازش توی یه برگه استفاده کرد و هشدار پیام در صفحه ی اصلی و پست ها هم داده بشه؟

یا اینکه همین افزونه ها همچین قابلیتی دارن یانه؟

با تشکر از دوستان.

لینک به ارسال

دوستان طبق تصاویری که از افزونه user message هست امکان ارسال پیام در برگه هست اما کدی وجود نداره که بشه از اون در برگه خاصی استفاده کرد.

لینک تصاویر افزونه

http://wordpress.org/plugins/user-messages/screenshots/

لینک به ارسال

1. این افزونه wp private message را نصب کنید در پوشه افزونه این فایل

pm4wp-template.php را کپی کنید به پوشه قالب

2. یا http://wordpress.org/plugins/mingle/ نصب کنید

لینک به ارسال

در صفحه افزونه:

settings-user-interface.png

برروی کلید Create this page کلیک کنید

یا برگه ای ایجاد و شورتکد را قرار دهید

{user-messages /}
یا
[user-messages]

http://user-messages.marvinlabs.com/documentation/administrator-manual/

لینک به ارسال

فایل را که کپی کردید یک برگه ایجاد کنید و از بخش قالبهای برگه نام فایل را به عنوان قالب برگه انتخاب کنید این فایل تمام تنظیمات را در خود دارد فقط ممکنه با قالب سایتتان خیلی همخوان نشود ه در اینصورت کدهای برگه page.php را بگذارید تا کدها مطابق برگه های شما مرتب شوند

لینک به ارسال

1. این افزونه wp private message را نصب کنید در پوشه افزونه این فایل

pm4wp-template.php را کپی کنید به پوشه قالب

2. یا http://wordpress.org/plugins/mingle/ نصب کنید

سلام آقا ایمان عزیز

اول خواستم یه تشکر ویژه ازتون کرده باشم

اگر کم لطفی نسبت به کاربرای با سابقه و هیئت مدیره نباشه، واقعا تمام جوابهاتون کاربردی و توپن تا حالا هر چی جواب ازتون گرفتم کار کرده

من از این روش استفاده کردم البته صفحه کمی به هم ریخته شده دارم تلاش میکنم درستش کنم فقط می خواستم بدونم نمیشه از شرتکاتی استفاده کرد که مشکل به هم ریختگی صفحه پیش نیاد

لینک به ارسال

می تونید خیلی رحت صفحه را با صفحه های خودتون ادغام کنید

یک کپی از صفحه page.php قالب تهیه کنید در ابتدای صفحه وارد کنید

<?php
/**
* @package Private Messages For WordPress
*
* @author: Rilwis
* @url: http://www.deluxeblogtips.com
* @email: rilwis@gmail.com

Template Name: Private Messages

*/
?>
<?php
if (!is_user_logged_in()) {
redirect_to_login_url();
}
?>

بعد بگردید دنبال

<?php the_content();?>

و از صفحه حذفش کنید و بجاش این کدها را قرار دهید

<div>
<a href="javascript:void(0);" onclick="pmSwitch('pm-send');">Send</a> | <a href="javascript:void(0);" onclick="pmSwitch('pm-inbox');">Inbox</a> | <a href="javascript:void(0);" onclick="pmSwitch('pm-outbox');">Outbox</a>
</div>
<script type="text/javascript">
// Switch between send page, inbox and outbox
function pmSwitch(page) {
document.getElementById('pm-send').style.display = 'none';
document.getElementById('pm-inbox').style.display = 'none';
document.getElementById('pm-outbox').style.display = 'none';
document.getElementById(page).style.display = '';
return false;
}
</script>
<!-- Include scripts and style for autosuggest feature -->
<script type="text/javascript" src="<?php echo WP_PLUGIN_URL; ?>/private-messages-for-wordpress/js/jquery.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php echo WP_PLUGIN_URL; ?>/private-messages-for-wordpress/js/jquery.autoSuggest.packed.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php echo WP_PLUGIN_URL; ?>/private-messages-for-wordpress/js/script.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php echo WP_PLUGIN_URL; ?>/private-messages-for-wordpress/css/style.css" />
<div id="entrypost">
<?php
$show = array(true, false, false);
if (isset($_REQUEST['page']) && $_REQUEST['page'] == 'rwpm_inbox') {
$show = array(false, true, false);
} elseif (isset($_REQUEST['page']) && $_REQUEST['page'] == 'rwpm_outbox') {
$show = array(false, false, true);
}
?>
<div id="pm-send" <?php if (!$show[0]) echo 'style="display:none"'; ?>><?php rwpm_send();?></div>
<div id="pm-inbox" <?php if (!$show[1]) echo 'style="display:none"'; ?>><?php rwpm_inbox();?></div>
<div id="pm-outbox" <?php if (!$show[2]) echo 'style="display:none"'; ?>><?php rwpm_outbox();?></div>
</div>

تمام شد

صفحه را با نام pm4wp-template.php در پوشه قالب ذخیره کنید و برگه ای که الان به هم ریخته است رو رفرش کنید

یک نکته جدا از تعارف اگر به طراحی و کار حرفه ای وردپرس علاقه مندید قدر هیات مدیره این سایت را بدانید من تقریبا از ب بسم الله رو از روی افزونه ها و کدهای همین دوستان (خیلی قبل از این مجموعه) یاد گرفتم و تا همین امروز هم حداقل روزی یکی دو تا نکته جدید ازشون یاد می گیرم و جزوه می کنم

لینک به ارسال

تمام شد

صفحه را با نام pm4wp-template.php در پوشه قالب ذخیره کنید و برگه ای که الان به هم ریخته است رو رفرش کنید

آقا ایمان بازم دستتون درد نکنه عالی بود

الان همه چی درست کار میکنه قسمت دریافت و ارسال ... فقط وقتی تو اینباکس روی مشاهده کلیک میکنیم و یا میخوایم پیامی رو حذف کنیم دوباره صفحه به هم میریزه اینو دیگه نمیدونم باید چی کار کنم

ویرایش شده توسط ali56
لینک به ارسال

آقا ایمان بازم دستتون درد نکنه عالی بود

الان همه چی درست کار میکنه قسمت دریافت و ارسال ... فقط وقتی تو اینباکس روی مشاهده کلیک میکنیم و یا میخوایم پیامی رو حذف کنیم دوباره صفحه به هم میریزه اینو دیگه نمیدونم باید چی کار کنم

آدرس آنلاین بگذارید اجازه ثبت نام کاربر معمولی رو هم باز بگذارید صبح چک می کنم

لینک به ارسال

آدرس آنلاین بگذارید اجازه ثبت نام کاربر معمولی رو هم باز بگذارید صبح چک می کنم

افزونه Maintenance Mode رو سایتم فعاله چون هنوز کامل نشده ولی الان از این حالت خارج میکنم

با اجازه یه نام کاربری و رمز عبور و آدرس هم تو پیام خصوصی براتون گذاشتم

آدرس هم اینجا نزاشتم چون پوسته هنوز خیلی ایراد داره

اگر وقت کردین ممنون میشم

لینک به ارسال

ساختار پیوند یکتا باید دیفالت باشه

در حالت پیش فرض قرار دادم ولی باز هم نشد . وقتی روی مشاهده کلیک میکنی صفحه اول سایت نشون میده با قالب های دیگه هم تست کردم همین حالته

اگر راهی داره ممنون میشم

در ظمن اگر افزونه ای میشناسید که بتونم به کاربر پیام بدم معرفی کنید

نمیخوام کاربرها به هم پیام بدن فقط خودم بتونم براشون پیام بفرستم کافیه .مثلا علت تائید نشدن مطلب یه کاربر براش بفرستم همین

لینک به ارسال

نگارش های جدید افزونه اشکال پیدا کرده ظاهرا تغییرات زیادی دادند

این افزونه دو نسخه داره در یک نسخه پوشه inc داخل پوشه افزونه داره ویک نسخه نداره از کدوم استفاده می کنید ؟

برای تایید مطالب و علت تایید نشدن می تونید کوئری بنویسید

و با زمینه دلخواه نمایشش بدید

اگر فرصت کردم یه چیزی براتون می نویسم چک کنید

لینک به ارسال

نگارش های جدید افزونه اشکال پیدا کرده ظاهرا تغییرات زیادی دادند

این افزونه دو نسخه داره در یک نسخه پوشه inc داخل پوشه افزونه داره ویک نسخه نداره از کدوم استفاده می کنید ؟

برای تایید مطالب و علت تایید نشدن می تونید کوئری بنویسید

و با زمینه دلخواه نمایشش بدید

اگر فرصت کردم یه چیزی براتون می نویسم چک کنید

این نسخه پوشه inc داره

من نسخه قبلی رو ندارم اگر شما دارید لطفا برام بزارین تست کنم

در مورد کوئری هم اگر واقعا وقت کنید ممنون میشم البته عجله ای ندارم

لینک به ارسال

یک کپی از page.php تهیه کنید و در ابتدای آن وارد کنید

<?php
/**
Template Name: uquery

*/
?>

و زیر کد

<?php the_content();?>

وارد کنید

<?php
global $user_ID, $user_identity, $user_level, $user_email, $user_login, $user_info, $user_first_name, $user_last_name, $user_url;
if (is_user_logged_in()) : ?>
<table style="width: 100%">
<caption>وضعیت ارسال های شما </caption>
<tr>
<th style="width: 400px">نام مطلب</th>
<th style="width: 100px">تاریخ </th>
<th style="width: 80px">وضعیت </th>
<th>توضیحات </th>
</tr>
<?php $recent = new WP_Query("post_status=publish, trash, future, pending&author=$user_ID&showposts=5");if ($recent->have_posts()) :?>
<?php while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
<tr>
<?php
if ( get_post_status ( $ID ) == 'publish' )
{?>
<td class="pub"><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></td>
<td class="pub"> منتشر شده</td>
<td class="pub"><?php the_date('y/m/d');?></td>
<td class="pub"><?php if (current_user_can('edit_post', $post->ID)): ?><?php edit_post_link('ویرایش', ''); ?><?php endif; ?> </td>
<?php }
else
if ( get_post_status ( $ID ) == 'pending' )
{?>
<td class="pen"><?php the_title(); ?></td>
<td class="pen">در انتظار بررسی</td>
<td class="pen"><?php the_date('y/m/d');?></td>
<td class="pen"><?php if (current_user_can('edit_post', $post->ID)): ?><?php edit_post_link('ویرایش', ''); ?><?php endif; ?> </td>
<?php }
else
if ( get_post_status ( $ID ) == 'future' )
{?>
<td class="fut"><?php the_title(); ?></td>
<td class="fut">زمانبندی برای نشر</td>
<td class="fut"><?php the_date('y/m/d');?></td>
<td class="fut"><?php if (current_user_can('edit_post', $post->ID)): ?><?php edit_post_link('ویرایش', ''); ?><?php endif; ?></td>
<?php }
else
{?>
<td class="tra"><?php the_title(); ?></td>
<td class="tra">حذف شده</td>
<td class="tra"><?php the_date('y/m/d');?></td>
<td class="tra"><?php $tozih = get_post_meta($post->ID, 'tozih', true); ?><?php echo $tozih; ?></td>
<?php }
?>
</tr>
<?php endwhile;?>
<?php endif;?>
<?php wp_reset_query(); ?>
<tr>
<td style="width: 400px">نام مطلب</td>
<td style="width: 100px">تاریخ </td>
<td style="width: 80px">وضعیت </td>
<td>توضیحات </td>
</tr>
</table>
<style type="text/css">
.pub {
background:#CCFFCC
}
.pen {
background:#CCCCFF
}
.fut {
background:#66CCFF
}
.tra {
background:#FFCCFF
}
</style>
<?php else : ?>
<h2>برای مشاهده این صفحه باید وارد حساب کاربری خود شده باشید</h2>
<?php wp_login_form(); ?>

<?php endif;?>

به پیشخوان برید و یک برگه با قالب uquery بسازید و صفحه را چک کنید (هر کاربر فقط ارسالهای خود را می بیند)

حالا برای هر مطلبی که می خواهید حذف کنید یک زمینه به نام tozih ایجاد کنید و توضیحتون رو توش بنویسید و چک کنید

(کدها تست نشده است اگر ارور داشت برشون دارید و بگید تا ارورش رو بگیرم)

در ضمن هر متنی را که در برگه اصلی وارد کنید بالای جدول برای همه کاربران قابل رویت خواهد بود

صفحه را به عنوان پنل کاربری یا پیگیری ارسالها قرار بدید

در این نمونه 5 مطلب آخر خوانده شده می توانید عدد 5 از showposts=5 به عدد دلخواه تغییر بدید و عدد منفی یک تمام ارسالها را لیست می کنه

برای درست شدن افزونه هم باید در تمام فایل های داخل پوشه ins آدرس هایی رو که به صورت

?page=rwpm_

شروع شده اند به

&page=rwpm_

تبدیل کنید

لینک به ارسال

کد رو تست هم کردم سالمه فقط تاریخ و وضعیت بجابجا شده که اگر اول و آخر کد این دو کلمه را جابجا کنید مشکل دیگه ای نداره

لینک به ارسال

کد رو تست هم کردم سالمه فقط تاریخ و وضعیت بجابجا شده که اگر اول و آخر کد این دو کلمه را جابجا کنید مشکل دیگه ای نداره

واقعا این قدر سریع انتظار نداشتم بد عادت میشیم آقا ایمان عزیز

برای تست کردن کلی وقت لازم دارم تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم

واقعا ممنون

لینک به ارسال

برای درست شدن افزونه هم باید در تمام فایل های داخل پوشه ins آدرس هایی رو که به صورت

?page=rwpm_

شروع شده اند به

&page=rwpm_

تبدیل کنید

تمام کدها را تغییر دادم ولی تاثیری نداشت اگر راهنمایی دیگه ای هست بفرمایید تا تست کنم و نتیجه رو اعلام کنم اگر درست شد برای دیگران قابل استفاده باشه

در مورد کدی که نوشته اید واقعا سپاسگذارم نیاز من از افزونه برطرف شد فقط اگر بفرمایید برای اینکه پست سفارشی را بخوام نشون بدم باید چه کار کنم

میخوام پست تیپ غیر از post باشه

ویرایش شده توسط ali56
لینک به ارسال

<?php $recent = new WP_Query("post_status=publish, trash, future, pending&author=$user_ID&showposts=5");if ($recent->have_posts()) :?>

خط با لا را تغییر دهید به

<?php $recent = new WP_Query("post_type=YOURTYPE&post_status=publish, trash, future, pending&author=$user_ID&showposts=5");if ($recent->have_posts()) :?>

بجای YOURTYPE نام پست تایپ خود را قرار دهید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

آقا ایمان 2 تا سوال

من قسمت پیش نویس draft هم اضافه کردم برای پستهایی که تائید نشدن و کاربر باید ویرایش کنه

1-چطور میشه کاری کرد که بعد از ویرایش توسط کاربر دوباره به حالت در انتظار تائید برگرده تا من متوجه بشم که کاربر ویرایش انجام داده

2-و اینکه اگر پستهایی که منتشر شدن را کاربر ویرایش کرد در حالت انتظار درآورد

لینک به ارسال

این دو تا کار هیچکدوم به این کد مربوط نمی شه تنظیمات دسترسی و اختیارات کلا مبحث جداییه این کد وظیفه اش نمایش مطالب در وضعیت خواسته شده است

برای سطوح دسترسی این مطلب را ببینید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/256-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

ولی درافت یا پیش نویس کارش اینی که شما می خواهی نیست وظیفه اش اینه که پست را جهت ویراستاری یا مقاله ای را جهت تکمیل و پیوست مستندات به باقی اعضا نشون بده (یعنی در سطح اعضا منتشر کنه) وردپرس بر مبنای چارت کاری روزنامه تایمز بسته شده و پیش بینیش اینه که نویسندگان مانند دبیران صفحه یک روزنامه استخدام روزنامه اند مشترکین خوانندگانش - مشارکت کنندگان خبرنگارانش - نویسندگان دبیران صفحه - ویرایشگرا ویراستاران و مدیر سر دبیر مله اند و مطالبی که قراره انتشار عمومی داشته باشند رو اگر خبرنگاران (مشارکت کننده) ارسال کنندبه لیست انتظار می فرسته تا سردبیر یا دبیر صفحه تاییدش کنند معمولش اینه که دبیر صفحه (نویسنده) که تایید کرد پیش نویسش کنه برای ویراستار (ویرایشگر) و ویرایشگر پس از ویرایش دستوری و ادبی و رفع اشتباهات تایپی و پیوست کردن عکس ها و دیگر مسندات پیوست زمان بندی کنه برای نشر در مدت زمان بندی هم سردبیر یا مدیر فرصت داره برای خارج کردن مطالب دلخواهش از نشر

برای موارد دیگه و نحوه های دیگه باید پست استاتوس (Post Status) جدید تعریف شه برای اینکار این مطلب را بخونید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/250-8-%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-2013-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

این دو تا کار هیچکدوم به این کد مربوط نمی شه تنظیمات دسترسی و اختیارات کلا مبحث جداییه این کد وظیفه اش نمایش مطالب در وضعیت خواسته شده است

برای سطوح دسترسی این مطلب را ببینید

http://forum.wp-pars...ربری-در-وردپرس/

ولی درافت یا پیش نویس کارش اینی که شما می خواهی نیست وظیفه اش اینه که پست را جهت ویراستاری یا مقاله ای را جهت تکمیل و پیوست مستندات به باقی اعضا نشون بده (یعنی در سطح اعضا منتشر کنه) وردپرس بر مبنای چارت کاری روزنامه تایمز بسته شده و پیش بینیش اینه که نویسندگان مانند دبیران صفحه یک روزنامه استخدام روزنامه اند مشترکین خوانندگانش - مشارکت کنندگان خبرنگارانش - نویسندگان دبیران صفحه - ویرایشگرا ویراستاران و مدیر سر دبیر مله اند و مطالبی که قراره انتشار عمومی داشته باشند رو اگر خبرنگاران (مشارکت کننده) ارسال کنندبه لیست انتظار می فرسته تا سردبیر یا دبیر صفحه تاییدش کنند معمولش اینه که دبیر صفحه (نویسنده) که تایید کرد پیش نویسش کنه برای ویراستار (ویرایشگر) و ویرایشگر پس از ویرایش دستوری و ادبی و رفع اشتباهات تایپی و پیوست کردن عکس ها و دیگر مسندات پیوست زمان بندی کنه برای نشر در مدت زمان بندی هم سردبیر یا مدیر فرصت داره برای خارج کردن مطالب دلخواهش از نشر

برای موارد دیگه و نحوه های دیگه باید پست استاتوس (Post Status) جدید تعریف شه برای اینکار این مطلب را بخونید

http://forum.wp-pars...ور-2013-وردپرس/

آقا ایمان عزیز با اجازه چون بحث منحرف شده این تاپیک را زدم

با تشکر

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

حالا فرض کنید کاربرا پیغاماشون رو تو ارسالی و دریافتی پاک نمی کنن چه جوری باید کلا برای همه رو تخلیه کرد؟

وارد phpmyadmin شدم و فکر کنم این مورد wp_private_messages رو باید Empty کنم اما اتفاقی نمی افته و پیام ها همچنان باقی است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...