• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    

2 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خدا قوت خدمت استادان و کاربران وردپرس

سه سال است که از وردپرس برای مدیریت سایتم استفاده می کنم و حدود یک سالی است که وردپرس چند سایته را نصب و استفاده می کنم . آدرس سایت : www.ssgiran.com

کارمن با چند سایته به این شکل است که سیستم وبلاگ دهی را غیرفعال کردم و فقط 8 زیر سایت اضافه کردم برای بخش بندی اطلاعات سایت ، که همه زیر سایت ها را نیز خودم مدیریت میکنم و کاربر دیگری در سایت فعال نیست .

فعالیت سایتم تقریبا مانند سایت های نیازمندیها است با این تفاوت که اطلاعات توسط بازدیدکنندگان و متقاضیان از طریق فرم ها به جیمیلم ارسال و خودم آنها در سایت ثبت و ویرایش می کنم .

در سایت و زیر سایت هام تعداد ، نوشته ها و پست های ارسالی زیاد می باشد ، و زیادتر نیز می شود و دسته و فهرست بندی زیاد و پیچیده دارد ،مثلا در یکی از زیر سایت هام در حال حاضر نزدیک1000 نوشته و 60 دسته هست . آدرس زیر سایت : m.ssgiran.com

!!!!! از همان ابتدا یک روز نبوده که سایت هام بدون اشکال در مدیریت و نمایش باشد ، اشکالاتی مانند عملکرد افزونه ها و پلاگین ها ، نمایش و آپلود تصاویر ، اشکال در پوسته ها ، اشکال در نمایش هنگام ویرایش پوسته در مدیریت و ...........

می خواستم راهنمایی نمایید :

آیا این مشکلات در وردپرس وجود دارد یا مشکل در نحوه کار من با وردپرس ؟

آیا وردپرس و وردپرس چندسایته قابلیت مدیریت سایتی با توضیحات بالا را دارد ؟ ( پست زیاد ، دسته و فهرست بندی پیچیده و ...)

آیا این مشکلات در سایت های که وبمستر ها طراحی میکنند نیز وجود دارد ؟

یک سیستم مدیریت محتوا بگم برام طراحی کنند بهتره یا وردپرس ؟

وردپرس برای سیستم مدیریت وب یک اصول اساسی و تعریف شده دارد یا اینکه استادادن وردپرس از روش صحیح وخطا و دور زدن مشکلات استفاده می کنند ؟

لطفا مشکلات پایه ای وردپرس و چند سایته و توضیحات رفع اشکال را بیان نمایید ؟

و همچنین توضیحاتی که نیاز هست ولی سوالش به ذهنم نمی رسد ؟

با تشکر و آرزوی موفقیت ، لطفا به یک یا چند پاسخ اکتفا نکرده و همه اساتید نظر و تجربه خود را بیان نمایند ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آیا این مشکلات در وردپرس وجود دارد یا مشکل در نحوه کار من با وردپرس ؟

آیا وردپرس و وردپرس چندسایته قابلیت مدیریت سایتی با توضیحات بالا را دارد ؟ ( پست زیاد ، دسته و فهرست بندی پیچیده و ...)

آیا این مشکلات در سایت های که وبمستر ها طراحی میکنند نیز وجود دارد ؟

یک سیستم مدیریت محتوا بگم برام طراحی کنند بهتره یا وردپرس ؟

وردپرس برای سیستم مدیریت وب یک اصول اساسی و تعریف شده دارد یا اینکه استادادن وردپرس از روش صحیح وخطا و دور زدن مشکلات استفاده می کنند ؟

لطفا مشکلات پایه ای وردپرس و چند سایته و توضیحات رفع اشکال را بیان نمایید ؟

و همچنین توضیحاتی که نیاز هست ولی سوالش به ذهنم نمی رسد ؟

با تشکر و آرزوی موفقیت ، لطفا به یک یا چند پاسخ اکتفا نکرده و همه اساتید نظر و تجربه خود را بیان نمایند ؟

1- مشکلات همیشه هست. اما تعدادش بستگی به نحوه استفاده شما دارد

2- بله . نمونه wordpress.com

3- جواب 1

4- بستگی به نیاز شما دارد

5- تمامش براساس اصول و مستندات هست

6- مشکلی ندارد :)

7- ؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Hamed1945
      سلام خدمت تمامی اساتید
      من برای ساخت وبسایتم، اول روی یک هاست تست زدمش و مشکلی نداشت. بعد که خواستم ببرم روی هاست اصلی، مثل تست عمل کردم و همه چیز درست بود به غیر از ایکن ها که نمایش داده نمیشن.(اینو بگم که تست روی وردپرس انگلیسی و اصلی روی وردپرس فارسی اجرا شد، البته دوباره وردپرس رو پاک و انگلیسی نصب کردم ولی بازم فرقی نکرد، احتمال هست کدنویسی ها بخاطر rtl شدنش عوض شده باشن؟ مشکل از کدوم فایله؟ ایکن ها از themify هستن)

• توسط runy
      سلام
      می خوام وردذپرسم را چند سایته یا همون شبکه کنم ولی به مشکل بر خوردم
      من سایتم روی سرور مجازیه و براش دایرکت ادمین خریدم . ولی نمی تونم Wildcard  فعال کنم نمیدئونم شایدم فعال کردم ولی هرچی هست وردپرس نمیتونه زیر دامکنه بسازه .
      چ کنم ؟؟
    • توسط محمد حمزه
      سلام
      من سایتمو به  صورت چند سایته راه اندازی کرده ام و الان به مشکلی برخوردم اگه ممکنه کمکی کنید مشکلم :
      من میخوام تمامی بخش رسانه های تمامی سایت هام یکی باشه مثلا توی وبلاگ 1 آپلود میکنم توی وبلاگ 2 هم اون رسانه بیاد این مشکل در بخش تصویر شاخص و چند مورد دیگه حجم سایتم رو زیاد میکنه
      لطفا راهنمایی نمایید .
    • توسط محمد حمزه
      سلام بزرگواران ببخشید سوالی داشتم :
      به نظرتون چند سایته خوبه یا چند بار نصب کردن وردپرس در چندین سابدامنه
      از لحاظ منابع سرور مثلا حجم و ... میگم
    • توسط runy
      سلام
      می خوام سایتم را از وردپرس چند سایته و یا همون وبلاگ دهی به وردپرس معمولی تغییر بدم.
      در این راستا کمک می خوام که چطور اینکار را بکنم.
      نظر خودم اینکه یه وردپرس جدید نصب کنم و تمام برون ریزی های سایت قدیم را (از جمله سایت اصلی و وبلاگ هام ) را بهد از نصب درون ریزی کنم .
      البته می دونم که لینک وبلاگ هام شکسته میشه و برای سئو بد است ولی پی اینکار با بخودم مالیدم.
      دوستان نظری دارید ؟
      من اشتباهی نمی کنم ؟