رفتن به مطلب

پیغام خطا در یک فایل php در قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام. از یک قالب وردپرس استفاده می کنم که در قسمت Menu customizer آن با پیغام خطای

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in …wp-content/plugins/menu_customizer/crumina_customizer.php on line 132

روبروی شده ام. چه کار کنم تا این مشکل حل شود.

فایل PHP مورد نظر در پیوست قرار دارد.

ممنون

crumina_customizer.zip

لینک به ارسال

با پوزش بنده هر چی دنبال

functions.php در فایل مدیریت می گردم پیداش نمی کنم . میخواهم کدی را در آن قرار دهم . متشکر میشوم اگر نشانی انرا بدهید

بعضی از قالب ها فایل functions.php ندارند. اگر وجود نداره خودتون میتونید بسازید و داخل قالب قرار بدین

سلام. از یک قالب وردپرس استفاده می کنم که در قسمت Menu customizer آن با پیغام خطای

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in …wp-content/plugins/menu_customizer/crumina_customizer.php on line 132

روبروی شده ام. چه کار کنم تا این مشکل حل شود.

فایل PHP مورد نظر در پیوست قرار دارد.

ممنون

احتمالا اول باید از بخش فهرست ها یک فهرست ایجاد کنید

لینک به ارسال

با پوزش بنده هر چی دنبال

functions.php در فایل مدیریت می گردم پیداش نمی کنم . میخواهم کدی را در آن قرار دهم . متشکر میشوم اگر نشانی انرا بدهید

اگر قالب بصورت دیفالت این فایل را داشته باشه از طریق پیشخوان > نمایش > ویرایش را احضار کنید و در اسامی برگه های قالب پیداش می کنید در همین بخش هم می تونید کدتون رو اضافه کنید

قبل از هرکاری از کدهای این صفحه کپی برداری کنید در یک فایل notepad و

دقت کنید کدتون خارج از کدهای موجود و درست قبل از

?>

در انتهای صفحه وارد بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...