16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خسته نباشيد

كش بروز سايتم مشكل پيدا كرده و بدون ctrl+F5 آپديت نميشه

هم انجمن هم سايت اصلي

راه حلی پيشنهاد ميكنيد؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی خود ساییت مشکل کَش پیدا کرده؟

کاربرانتون هم مشکل دارن؟

چون معمولا ان نوع مشکلات از سرویس دهنده اینترنت هست

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اره.راستش اول يكي از كاربرا بود بعد كه من با يوزرش تست كردم منم مشكل پيدا كردم بعد همه ي كاربرا مشكل پيدا كردن

سايت اصلي هم كه اپ كردم ديدم سايت هم مشكل بروز و داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه کش چیه ؟

یکبار کش ها پاک کنید (Clear Cache) و افزونه را غیر فعال و فعال کنید بعد تست کنید اگر ادامه داشت مشخصات افزونه را بگذارید و آدرس آنلاین سایت

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشيد اين كش رو از كدوم قسمت غيرفعال كنم؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از چه افزونه ای برای کش استفاده می کنید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شرمنده اين و نميدونم

چطوری بفهمم؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لیست افزونه هاتون رو بزارید اینجا

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

All In One SEO Pack

CyStat

Executable PHP widget

Google XML Sitemaps

Hello Dolly

My Category Order

Persian Add To Social Bookmarking

Post-Plugin Library

Social Bookmarks

StatPressCN

Wordpress Statistics

wp-jalali

WP-PageNavi

WP-Polls

WP-PostViews

WP-Sticky

WPGplus

WP likes

WP Page Numbers

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینها هیچکدوم افزونه کش نیستند البته بعضی ازافزونه ها کش داخلی دارند ولی کش کننده کل سایت نیستند احتمالا کش سرور زمانش رو تغییر داده و کمی انقضا رو طولانی تر کرده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

يعني بايد به هاستينگ بگم؟يا افزونه كش اضافه كنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر براتون خیلی مهمه ه همزمان با تغییرات همه ببینند به سرور بگید ولی معمولا در نت این مورد عادیه چون کاربرها که همه با هم و در یک آن و برای یکبار بازدید نمی کنند و اونهایی که الان تغییرات رو ندیدند ده دقیقه بعدش می بینند و خیلی اتفاقی نمی افته

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ايكاش مشكل اينطوري بود

اما مشكل اينه تا ctrl+F5 كسي نزنه درست نميشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی که با زدن ctr+f5 حل می شه مربوط می شه به کوکی های سیستم کتاربران نه کش هاست

این کوکی ها رو می شه از طریق فایلهای js دستکاری کرد اگر جدیدا اسکریپتی یا افزونه ای که کوکی ساز باشه ریختید حذفش کنید یا کدهاش رو برای بررسی بگذارید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

محتویات فایل htaccess روت سایت رو قرار بدید تا بررسی بشه.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ممنونم از راهنماييتون

هاستينگ كش رو حذف كرده فعلا كه خوبه

اگه باز اونطوری شد دوباره مزاحم ميشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nnmmss
      سلام
      من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است
      منو1
      زيرمنو 1-1
      زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست

• توسط naff
      سلام.
      من  میخوام یه صفحه ی استاتیک رو روی ftp  آپلود کنم به عنوان  index اصلی و بعد از کلیک روی دکمه ی مورد نظر کاربر منتقل بشه به سایت اصلی یا همون قالب وردپرس.
       مشکل اینجاست که وقتی صفحه ی  html  رو روی  ftp  آپلود میکنم سایت فقط این صفحه رو به عنوان  index  میشناسه و  این رو جایگزین  index وردپرس میکنه و این صفحه  رو  front page  میشناسه.
       در صورتی که من هر دوتاش رو  میخوام . و صفحه ی html  رو به عنوان  index  میخوام یعنی با وارد کردن اسم سایت اسن صفحه ظاهر بشه.
      صفحه ی اچ دی ام ال:
      https://altourneur.com/new.html
       صفحه ی اصلی سایت:
      https://altourneur.com

• توسط Streetlife
      سلام کارشناسان عزیز و محترم
      دوستان چند روزه هرچی میگردم هیچ چیز مناسبی رو پیدا نمیکنم لطفا کمک بفرمایید.من یک طراح ورد پرسم و میخام واسه یک سایت که بلاگ وردپرس و فروشگاه پرستا شاپ هستش به صورت پاپ اپ یک نظرسنجی رو طراحی کنم که یه سوالی بپرسه و جواب رو بازدیدکننده ها تایپ کنن اما به این صورت که لایو سرچ باشه این فیلد یعنی از بین محصولات که روی دیتا بیس هستند با تایپ یک یا چند حرف ساجست بده لطفااااااااااا راهنمایی بفرمایید
    • توسط amirhosseinganjeh
      سلام دوستان نمیدونم چیکار کردم که عنوان صفحه رو نمایش میده توی همه صفحه ها
      این قسمت ابی رنگو توی عکس اول رو میگم

تونستم توی صفحاتی که ویرایشگرشون بازه، نمایش عنوان صفحه رو خاموش کنم ولی توی صفحه فروشگاهم نمیتونم نمایشش رو خاموش کنم
       خاموشش هم میکنم باز هم نمایش میده(عکس دوم)
      اگه راه حلی دارید بفرمایید لطفا..