• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
pary_daryayi

کد وضعیت آب و هوا بدون افزونه

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان . افزونه ای که آقا مرتضی زحمتشو کشیدن خیلی خوبه , فقط من به خاطر اینکه میخوام وضعیت آب و هوا رو بدون ابزارک استفاده کنم , و از طرفی به خاطر بالا رفتن سرعت سایتم میخوام کمتر از افزونه استفاده کنم از این لینک خواستم برای وضعیت آب و هوا استفاده کنم :

http://www.parstools.com/weather_fa/

تو یکی از سایتهای وردپرسی ام تست کردم جواب داد.

ولی تو سایت دومی که تست میکنم هیچی نشون نمیده ؛ تو این سایت افزونه ی آب و هوا رو هم غیر فعال کردم اما بی نتیجه بود .

تو سایت اول که جواب داد این افزونه نصب نبود.

مشکل از کجا میتونه باشه ؟ نه آیکن وضعیت آب و هوا رو نشون میده و نه نوشته هاشو و نه خطایی ....

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

حل شد دوستان .

هیچ دلیل منطقی برای حل شدنش ندارم , اگه مدیران صلاح میدونند این تاپیک رو حذف کنند. چون فاقد محتوای علمی هستش.

-------------

نمیدونم چرا با اینکه قبلش جستجو میکنم و کدها رو دستکاری , حل نمیشه ولی همینکه در انجمن مطرح میکنم معجزه اتفاق میفته.

ویرایش شده در توسط pary_daryayi
0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.