رفتن به مطلب

اضافه شدن اتوماتیک کد !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام.من در پوسته ام یک خط کد در فایل هدر به صورت زیر دارم:

<div id="page" class="hfeed site">

اما تو سایت به صورت فراخوانی میشه:

<div id="page" class="hfeed site" style="padding-top: 99px;">

خوب حالا نمی دونم این کد پدینگ از کجا اضافه میشه.لطفا دوستان راهنمایی کنند تا بتونم کاریب کنم که این کد نیاد.تشکر

لینک به ارسال

سلام به ادمین بار که ربطی نداره

کلا در یک فایل php باید کد های دیگه در داخل

<?php

و

؟>

باشند و الا قبل از php لود می شند و قبل از همه کدها دیده می شند باید فایل هایی مثل functions.php یا افزونه هایی که config یا functions دارند رو براش گشت

اگر فقط دنبال کد پدینگ هستید آدرس سایت بگذارید

کد آدرس بار 28px و خاصیته مارگینه این نیست

لینک به ارسال

سلام به ادمین بار که ربطی نداره

کلا در یک فایل php باید کد های دیگه در داخل

<?php

و

؟>

باشند و الا قبل از php لود می شند و قبل از همه کدها دیده می شند باید فایل هایی مثل functions.php یا افزونه هایی که config یا functions دارند رو براش گشت

اگر فقط دنبال کد پدینگ هستید آدرس سایت بگذارید

کد آدرس بار 28px و خاصیته مارگینه این نیست

تو لوکال دارم تست می کنم.پوسته رو هم از ماندگار وب دانلود کردم .یه پوسته خارجی هستش که ترجمه شده و فایل های مبهم زیادی داره مثل custom-header. نام پوسته رو هم میگم تا از ماندگار وب دانلود کنید و ببینیدش.

نام پوسته:superhero

لینک به ارسال

شرمنده من فرصت نصب و چک پوسته رو ندارم اگر سایتتون آنلاین شد بفرمایید چک می کنم

لینک به ارسال

شرمنده من فرصت نصب و چک پوسته رو ندارم اگر سایتتون آنلاین شد بفرمایید چک می کنم

اصلا میخوام بدونم چجوری میشه یه کد اضافه میشه به صورت خودکار؟

لینک به ارسال

میشه برروی خروجی فیلتر قرار داد

بررسی کنید با پوسته دیگر هم همین طور هست یا نه؟

و همچنین کد padding-top را در فایلها جستجو کنید . شاید از پوسته باشد

لینک به ارسال

اصلا میخوام بدونم چجوری میشه یه کد اضافه میشه به صورت خودکار؟

راه های خیلی زیادی هست برای اضافه شدن

مثلن پوسته هایی که کنترل پنل مدیریت دارن اکثرن به این نحو کار میکنن که کدها خوب به خود اضافه میشن به استایل ها و ....

همونطور که آقا ایمیان گفت ، شما باید پوسترو بررسی کنید و فانکشن و حتی افزونه ها و ببینید که این کد از کجا اضافه میشه

راحت ترین راه بررسیشم اینه با ++notepad کل فایل هارو برای این کلاس مورد نظر جستجو کنید ببینید کجای سیستم تعریف شده

لینک به ارسال

میشه برروی خروجی فیلتر قرار داد

بررسی کنید با پوسته دیگر هم همین طور هست یا نه؟

و همچنین کد padding-top را در فایلها جستجو کنید . شاید از پوسته باشد

صد در صد از پوسته هست.ولی من هر چقدر گشتم این کد رو پیدا نکردم. نه فانکشن هست نه تو فایل استایل و نه ...!!!!!!!

لینک به ارسال

یه چیز دیگه که الان فهمیدم

اونم اینکه این اضافه شدن به آی دی page ربط داره وقتی page رو مثلا به page1 تغییر میدی دیگه این کد اضافه نمیشه

لینک به ارسال

شما بر چه اساسی می گی این پدینگ اضافه می شه اگر از chrome لایه را چک می کنید کروم style رو به صورت خطی نمایش می ده یعنی از فایل css می گره و به شکلی که شما گفتید نمایش می ده ولی فایرفاکس خروجی واقعی رو می ده روی لایه سلکت کنید و سورس کدش رو بخونید

لینک به ارسال

شما بر چه اساسی می گی این پدینگ اضافه می شه اگر از chrome لایه را چک می کنید کروم style رو به صورت خطی نمایش می ده یعنی از فایل css می گره و به شکلی که شما گفتید نمایش می ده ولی فایرفاکس خروجی واقعی رو می ده روی لایه سلکت کنید و سورس کدش رو بخونید

یعنی چی بر چه اساسی میگی.خوب من دارم می بینم تو سورس ها که کد داره اوتوماتیک اضافه میشه و تو استایل اصلا این کد وجود نداره.راستی با همه ی مرورگرها هم تست کردم که نتیجه همونی که گفتم هستش

لینک به ارسال

جواب رو بخونید

سورس را از چه بروسری می گیرید ؟

از فایرفاکس یا اینترنت اکسپلور سورس بگیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...