رفتن به مطلب

اتصال انجمن به وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شما وردپرسی های گل ...

سوالی که میخوام مطرح کنم شاید بارها و بارها توسط خیلی ها پرسیده شده باشه ولی هنوز جواب درستی به این سوال داده نشده!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من میخوام که یک انجمن در کنار وردپرس داشته باشم که کاربران انجمن با وردپرس یکی باشه. یعنی هر کی در وردپرس عضو میشه در انجمن هم عضو بشه و هرکی که در انجمن عضو میشه در وردپرس هم عضو بشه.

------------------------- <<

حالا سیستم انجمن سازش خیلی واسم مهم نیست! چرا چون واقعا دیگه کلافه شدم و به هر سیستمی قانع شدم! ( ولی نه دیگه در حد یه افزونه ، یه سیستم انجمن ساز باشه ) .

منتظر پاسخ تون هستم. اگر نیاز بود توضیح بیشتری خواهم داد. سپاس ...

لینک به ارسال

این کار جز با برنامه نویسی راه حل دیگری ندارد

مخصوصا برای سیستمهایی که بروزرسانی بالایی دارند

برای سیستم VB قبلا بحث شده . جستجو کنید به جواب میرسید

لینک به ارسال

سلام

توی انجمن سازها من با وی بی و phpbb کار کردم که کمی دردستر دارن برای وصل کردن

البته وی بی افزونه برا این کار داره که نمیدونم نسخه جدیدش اومده یا نه اما برا نسخه 3 کامل جواب میداد

اما مثل اینکه ipb توی اتصال به wp خیلی خوب عمل میکنه تو انجمن پشتیبانیش مثال هایی زده شده که میتونه کمکتون کنه

لینک به ارسال

خب دوستان مسئله اینجاس که من خیلی از همین راه ها رو امتحان کردم ولی نشده :(

میتونید همینجا راهنمایی کنید که چیکار کنم . مثلا بگید فلان سیستم بعد اینکارا رو بکن . و یا اینکه کسی هست که بتونه اینکارو برام انجام بده ؟!

لینک به ارسال

خب دوستان مسئله اینجاس که من خیلی از همین راه ها رو امتحان کردم ولی نشده :(

میتونید همینجا راهنمایی کنید که چیکار کنم . مثلا بگید فلان سیستم بعد اینکارا رو بکن . و یا اینکه کسی هست که بتونه اینکارو برام انجام بده ؟!

خب این خواستت رو نمیشه کامل بیایم اینجا آموزششو بگیم

هر انجمن سازی که بخوای نصب کنی توی پشتیبانی خودش 100% در مورد وصل شدن به سیستم های دیگه بحث شده کافیه جستجو کنید

بعد اینکه شما کار رو شروع کن هر جا مشکل داشتی بیا بگو اونموقع بهتر میشه کمکت کرد چون اینطوری الآن ما اصن نمیدونیم مشکلت دقیقن کجاست که چه راهنمایی ای بکنیم !

هیچ کاری نشدنی نیست فقط باید کمی صبر و حوصله داشته باشی .....

لینک به ارسال

خب این خواستت رو نمیشه کامل بیایم اینجا آموزششو بگیم

هر انجمن سازی که بخوای نصب کنی توی پشتیبانی خودش 100% در مورد وصل شدن به سیستم های دیگه بحث شده کافیه جستجو کنید

بعد اینکه شما کار رو شروع کن هر جا مشکل داشتی بیا بگو اونموقع بهتر میشه کمکت کرد چون اینطوری الآن ما اصن نمیدونیم مشکلت دقیقن کجاست که چه راهنمایی ای بکنیم !

هیچ کاری نشدنی نیست فقط باید کمی صبر و حوصله داشته باشی .....

اینقدر که تو پشتیبانی های این انجمن سا ها جستجو و پرسش و پاسخ کردم که دیگه واقعا خسته شدم!

تنها مشکلی هم که دارم همین اتصال کاربران هستش .

:(

لینک به ارسال

مطمعنی جستجو کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه نمونه خیلی ساده :

http://www.vbiran.ir/thread50999.html

تاپیک های خیلی مفصلی هم هستن تو انجمن های مختلف که نمیدونم چرا فقط ماها پیدا میکنیم :-؟؟

:|

لینک به ارسال

مطمعنی جستجو کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه نمونه خیلی ساده :

http://www.vbiran.ir/thread50999.html

تاپیک های خیلی مفصلی هم هستن تو انجمن های مختلف که نمیدونم چرا فقط ماها پیدا میکنیم :-؟؟

:|

]

دوست عزیز من قبلا این کارها رو انجام دادم ولی بازم نشده ! امکانش هست شما که خوب سرچ میکنید ! برای من اینکار رو انجام بدید :D اگر نیاز باشه هزینه هم پرداخت میکنم ( فقط انجمن با وردپرس یکی بشه . )

منتظر پاسخ هستم .

لینک به ارسال

]

دوست عزیز من قبلا این کارها رو انجام دادم ولی بازم نشده ! امکانش هست شما که خوب سرچ میکنید ! برای من اینکار رو انجام بدید :D اگر نیاز باشه هزینه هم پرداخت میکنم ( فقط انجمن با وردپرس یکی بشه . )

منتظر پاسخ هستم .

ببین فدات شم نیازی به هزینه نیست منم همینجام که مشکل تورو حل کنم پس اگر میخوای هزینه کنی برو تو بخش خرید و فروش تاپیک بزن

پست قبلیم رو اگر بخونی توضیح دادم که تا من ندونم مشکلت کجاست چطوری میتونم بهت پاسخ بدم ؟؟؟

شما فقط اری میگی نشد !

خب چرا نشد ؟

تو کدوم مرحله مشکل ایجاد شد ؟

و ..........

لینک به ارسال

ببین فدات شم نیازی به هزینه نیست منم همینجام که مشکل تورو حل کنم پس اگر میخوای هزینه کنی برو تو بخش خرید و فروش تاپیک بزن

پست قبلیم رو اگر بخونی توضیح دادم که تا من ندونم مشکلت کجاست چطوری میتونم بهت پاسخ بدم ؟؟؟

شما فقط اری میگی نشد !

خب چرا نشد ؟

تو کدوم مرحله مشکل ایجاد شد ؟

و ..........

نگاه کن کسرا جان . من یه سیستم انجمن ساز نصب میکنم( حالا هر چی چون من همگی رو نصب و امتحان کردم ) بعد از نصب و تنظیم کردن تنظیمات لازم و عمل کردن به گفته های برخی از دوستان در انجمن های پشتیبانی هر انجمن ساز برای اتصال به وردپرس به جواب مثبت نمیرسم ( یعنی موفق به اتصالشون نمیشم) ( مشکل هم از من نیست که مثلا یه جای کارو اشتباه کنم چون مطمئن مطمئن هستم که همه چیزو درست انجام دادم.)

مشکل من دقیقا زمانیه که میخوام انجمن سازو به وردپرس متصل کنم.

و یه سوال از خودتون : ببخشید شما تاحالا یه انجمن سازو به وردپرس متصل کردید خودتون شخصا ؟ ( اگر آره چجوری؟ )

منتظر پاسختون هستم . سپاس فراوان ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...