• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
Pouya

دعوت نامه بالاترین رایگان به قید قرعه

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. تصمیم گرفتم که هرماه فقط 1 دعوت نامه به قید قرعه، به یکی از کاربران انجمن وردپرس پارسی هدیه بدم. درصورت میتوانید در همین تاپیک اعلام کنید.

زمان اولین قرعه کشی: 1 تیر ماه 92

توضیحات:

همانطور که می دانید سایت

بالاترینیکی از سایت های پربازدید جهان می باشد. چرا که رتبه آن طبق آمار جهانی سایت الکسا در حدود ۲۵۰۰ ارائه شده است و با توجه به این رتبه بسیار خوب که دست یافتن به آن بسیار مشکل و خسته کننده است نتیجه می شود که بالاترین، حداقل در حدود ۱ میلیون بازدید به طور روزانه داشته باشد.

Balatarin.jpg

اما اطلاعاتی از سایت بالاترین و نحوه کار کرد آن ندارم! بالاترین برای چیست؟

پس از عضویت هر شخص در این سایت، یک اکانت در بالاترین برای او ساخته می شود. سپس با ورود به اکانت خود می تواند لینک های گوناگونی را از سایت های مختلف ارسال کند که دیگر کاربران بالاترین، به لینک ارسال شده مراجعه می کنند و اگر لینک جالب باشد، دیگر اعضای بالاترین نیز به آن امتیاز مثبت می دهند، که این امتیاز سبب می شود که نظر دیگر اعضا را به خود جلب کند. بنابراین بازدید از لینک مربوطه به صورت چشم گیری بالا می رود. همچنین اگر خود شخص نیز یک وبلاگ یا سایتی داشته باشد می تواند با ارسال لینک های جذاب از سایت خود آمار سایت و حتی رتبه الکسای آن را به سرعت بهبود بخشد.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

امکان شیلترینگ فروم هست.

دوستان مدیر یه نظری بندازن

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.