• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

      بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
Pouya

دعوت نامه بالاترین رایگان به قید قرعه

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. تصمیم گرفتم که هرماه فقط 1 دعوت نامه به قید قرعه، به یکی از کاربران انجمن وردپرس پارسی هدیه بدم. درصورت میتوانید در همین تاپیک اعلام کنید.

زمان اولین قرعه کشی: 1 تیر ماه 92

توضیحات:

همانطور که می دانید سایت

بالاترینیکی از سایت های پربازدید جهان می باشد. چرا که رتبه آن طبق آمار جهانی سایت الکسا در حدود ۲۵۰۰ ارائه شده است و با توجه به این رتبه بسیار خوب که دست یافتن به آن بسیار مشکل و خسته کننده است نتیجه می شود که بالاترین، حداقل در حدود ۱ میلیون بازدید به طور روزانه داشته باشد.

Balatarin.jpg

اما اطلاعاتی از سایت بالاترین و نحوه کار کرد آن ندارم! بالاترین برای چیست؟

پس از عضویت هر شخص در این سایت، یک اکانت در بالاترین برای او ساخته می شود. سپس با ورود به اکانت خود می تواند لینک های گوناگونی را از سایت های مختلف ارسال کند که دیگر کاربران بالاترین، به لینک ارسال شده مراجعه می کنند و اگر لینک جالب باشد، دیگر اعضای بالاترین نیز به آن امتیاز مثبت می دهند، که این امتیاز سبب می شود که نظر دیگر اعضا را به خود جلب کند. بنابراین بازدید از لینک مربوطه به صورت چشم گیری بالا می رود. همچنین اگر خود شخص نیز یک وبلاگ یا سایتی داشته باشد می تواند با ارسال لینک های جذاب از سایت خود آمار سایت و حتی رتبه الکسای آن را به سرعت بهبود بخشد.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

امکان شیلترینگ فروم هست.

دوستان مدیر یه نظری بندازن

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.