• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

        چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
Pouya

دعوت نامه بالاترین رایگان به قید قرعه

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. تصمیم گرفتم که هرماه فقط 1 دعوت نامه به قید قرعه، به یکی از کاربران انجمن وردپرس پارسی هدیه بدم. درصورت میتوانید در همین تاپیک اعلام کنید.

زمان اولین قرعه کشی: 1 تیر ماه 92

توضیحات:

همانطور که می دانید سایت

بالاترینیکی از سایت های پربازدید جهان می باشد. چرا که رتبه آن طبق آمار جهانی سایت الکسا در حدود ۲۵۰۰ ارائه شده است و با توجه به این رتبه بسیار خوب که دست یافتن به آن بسیار مشکل و خسته کننده است نتیجه می شود که بالاترین، حداقل در حدود ۱ میلیون بازدید به طور روزانه داشته باشد.

Balatarin.jpg

اما اطلاعاتی از سایت بالاترین و نحوه کار کرد آن ندارم! بالاترین برای چیست؟

پس از عضویت هر شخص در این سایت، یک اکانت در بالاترین برای او ساخته می شود. سپس با ورود به اکانت خود می تواند لینک های گوناگونی را از سایت های مختلف ارسال کند که دیگر کاربران بالاترین، به لینک ارسال شده مراجعه می کنند و اگر لینک جالب باشد، دیگر اعضای بالاترین نیز به آن امتیاز مثبت می دهند، که این امتیاز سبب می شود که نظر دیگر اعضا را به خود جلب کند. بنابراین بازدید از لینک مربوطه به صورت چشم گیری بالا می رود. همچنین اگر خود شخص نیز یک وبلاگ یا سایتی داشته باشد می تواند با ارسال لینک های جذاب از سایت خود آمار سایت و حتی رتبه الکسای آن را به سرعت بهبود بخشد.

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امکان شیلترینگ فروم هست.

دوستان مدیر یه نظری بندازن

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.