رفتن به مطلب

مشكل در فيد آر اس اس سايت

پست های پیشنهاد شده

سلام دارم به همه ي دوستان.

من به تازگي عضو اين فروم شدم و اگه اين تاپيك رو در موضوع خودش ايجاد نكرده‌ام منو به بزرگي خودتون ببخشيد.

دوستان، مشكل من اين است كه وقتي آر اس اس سايتم رو باز مي كنم خطايي ميده كه نمي دونم چه طور بايد رفعش كنم.

آدرس فيد سايت من http://mypcweb.ir/feed هست.

ازتون خواهش مي كنم نگاهي بيندازيد و اگر راهي به نظرتون مي رسيد به من كمك كنيد تا اين ارور رو رفع كنم.

من مي خواستم با استفاده از feedburner يك فيد براي سايتم بسازم كه متوجه اين خطا شدم.

افزونه ها رو ديسيبل كردم، پيوند يكتا رو به حالت پيش‌فرض برگردوندم، خطوط خالي اول يا آخر فايل هاي فيد و config رو برداشتم و... اما باز درست نشده.

در ضمن من يك بار سايت رو از روي هاست ديگري به اين هاستي كه الان در اون قرار داره منتقل كردم. گفتم شايد اينم بتونه دليل اين ارور باشه.

متن اروري كه در فايرفاكس با باز كردن فيد سايتم مشاهده مي كنم به شرح زير است.

XML Parsing Error: XML or text declaration not at start of entity

Line Number 6, Column 1:<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>

^

دوستان خواهشمندم كمك كنيد.

با سپاس فراوان از شما.

لینک به ارسال

برای من یک بار این اتفاق افتاد . تو انجمن سرچ کردم دیدم نوشته فاصله های اضافی (اینترها ) رو از فایل function.php حذف کنید . من انجام دادم و درست شد.

لینک به ارسال

برای من یک بار این اتفاق افتاد . تو انجمن سرچ کردم دیدم نوشته فاصله های اضافی (اینترها ) رو از فایل function.php حذف کنید . من انجام دادم و درست شد.

سلام.

ممنون از پاسختون.

من فاصله هاي خالي فايل هاي فيد و همچنين wp-config.php رو حذف كرده بودم اما هنوز فايل فانكشن رو ويرايش نكردم.

آيا ارور شما هم همين بود؟ يعني مانند من ارور در خط ششم بود؟

بازم ازتون تشكر مي كنم و حتماً اين روشي كه گفتيد رو انجام ميدم و نتيجه رو اعلام مي كنم.

لینک به ارسال

سلام.

يه سوال ديگه: من فاصله ها رو بايد از كجاي فايل فانكشن پاك كنم؟ و اين كه بايد فايل فانكشن همون پوسته اي كه فعال هست رو ويرايش كنم؟

با تشكر فراوان.

لینک به ارسال

بله فایل فانکشن پوسته ای که استفاده میکنید رو درست کنید . احتمالا بین توابع استفاده شده در فانکشن اینتر هست , اونا رو حذف کنید.

ویرایش شده توسط pary_daryayi
لینک به ارسال

مشکل فید شما همون فاصله هاست این فاصله ها 6 خط اول فید را گرفته اند و. اجازه خوانده شدن توسط نمایشگرها رو نمی دند البته با ابزار خواننده قوی مثل sharpReader می شه فیدتون رو خوند

برای برطرف کردن این فاصله ها راحت ترین راه استفاده از افزونه

http://wordpress.org/plugins/fix-rss-feed/

ولی اگر رفع نشد باید کدهای قالبتون توسط یک برنامه نویس چک بشه

لینک به ارسال

مشکل فید شما همون فاصله هاست این فاصله ها 6 خط اول فید را گرفته اند و. اجازه خوانده شدن توسط نمایشگرها رو نمی دند البته با ابزار خواننده قوی مثل sharpReader می شه فیدتون رو خوند

برای برطرف کردن این فاصله ها راحت ترین راه استفاده از افزونه

http://wordpress.org...s/fix-rss-feed/

ولی اگر رفع نشد باید کدهای قالبتون توسط یک برنامه نویس چک بشه

اون افزونه رو هم قبلاً استفاده كردم ولي جواب نداده.

بهتر نيست وردپرس رو دوباره نصب كنم؟

من توي يه سايت خارجي خوندم براي انتقال اطلاعات و تنظيمات در وردپرس از پوشه wp-content و ديتابيس پشتيبان بگيريم و وردپرس رو دوباره نصب كنيم و اين پشتيبان ها رو دوباره برگردونيم. دفعه ي قبل هم من همين جوري وردپرس رو از روي اون هاست قبلي به اين هاست انتقال دادم.

ميگم يه پشتيبان بگيرم و همه چيو پاك كنم و دوباره نصب كنم و از همون طريقي كه در بالا گفتم پشتيبان رو برگردونم.

آيا مي تونه مؤثر باشه؟

و اين كه آيا مشكل از قالبه و فايل هاي اصلي وردپرس مشكل نداره؟

لینک به ارسال

ايول!!!

درست شد!!!

همون افزونه رو دوباره نصب كردم و امتحان كردم درست شد!!!

فقط يه سوال ديگه:

الان ديگه عيبي نداره افزونه رو پاك كنم؟

منظورم اينه كه اگه پاكش كنم دوباره اون ارور نمياد؟

لینک به ارسال

حذف افزونه موردی نداره

فقط زیاد حذف و اضافه نکنید مثل ویندوز!

لینک به ارسال

در ضمن دسترسی فایلهای functions.php و wp-config.php رو می تونید روی 444 بگذارید که مطمئن تر باشید

لینک به ارسال

از راهنمايي هاي همگي متشكرم!

از راهنمايي هاي همه متشكرم. در ضمن من بلد نيستم عنوان اين تاپيك رو از "سوال مهم" به "حل شده" تغيير بدم.

لینک به ارسال

در ضمن دسترسی فایلهای functions.php و wp-config.php رو می تونید روی 444 بگذارید که مطمئن تر باشید

ببخشید اگه اینکارو بکنیم دسترسی بعضی کاربران به سایت محدود نمیشه؟

من چند وقتی این کارو کردم چند نفر می گفتن سایتم لود نمیشه ولی بقیه مشکل نداشتن

ویرایش شده توسط شمشاد
لینک به ارسال

اگر پوشه wp-admin را و یا هر پوشه ی دیگه ای رو در این دسترسی قرار بدید قابل دیدن نخواهد بود مگر برای مدیر سایت و نرم افزارهای اجرایی ولی فایل های php فرق دارند البته به متن کدها هم بستگی داره اگر کدی داشته باشید که نیاز به دسترسی بود روی 644 بگذارید ولی در مورد این دو فایل خیلی نادره که نیاز باشه

اگر صفحه سایت برای بعضی لود شد و برای بعضی نشد مربوط می شه به تایم اوت سرور و سرعت اتصال به اینترنت محلی و احتمالا همزمانی این دو اتفاق تصادفی بوده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...