NWWG

ویرایش جزیی اما دردسر ساز category post widget

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

خسته نباشید

بنده از این افزونه استفاده میکنم اما دوتا مشکل داره

اول اینکه متن رو همتراز نشون نمیده

دوم اینکه عکس ها چپ چین نیستند

مشکل من اینجاست که من از طریق CSS قالب متن رو همتراز کردم و خوب بجای اینکه تنها برای این افزونه همتراز بشه برای تمامی افزونه ها همتراز شده

عکس هم همینطور میشد که انجام ندادم

حالا از دوستان میخوام بگن من چطور با دستکاری خود افزونه این دوتا مشکل رو حل کنم و نه با دستکاری CSS کل قالب

با تشکر فراوان

category-posts.3.3.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیر بر روی سایتتون نصب کنید

تا بر اساس ظاهر سایتتون بهتون بهتر بگیم که چگونه استایل این پلاگین رو ویرایش کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

افزونه روی سایت نصبه میتونید از ستون کناری ببینید: Reba.ir

البته من به شیوه ناصحیحی همترازش کردم که از شما دوستان راهنمایی میخوام برای نحوه صحیحش

سلام

افزونه روی سایت نصبه میتونید از ستون کناری ببینید: Reba.ir

البته من به شیوه ناصحیحی همترازش کردم که از شما دوستان راهنمایی میخوام برای نحوه صحیحش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استایل:

.widget .cat-post-item img {
float: left;
}

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ali.akbar6531
      سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم.
      من یه قالب دانلود موزیک طراحی کردم که برای پست های ( موزیک + ویدئو ) 2 قالب متفاوت داره.
      لینک اسکرین شات :
      2 تا فایل (category-music.php) و (category-video.php) ساختم که طرح این 2 قالب پستُ داخلش ریختم.
      در فایل (category.php) هم شناسه دسته بندی موزیک و ویدئو رو نوشتم که : اگه پست موزیک بود، قالب موزیک نمایش داده بشه. همینطور برای ویدئو.
      اما مشکلی که دارم :
      وقتی از سایدبار ، دسته بندی موزیک و ویدئو رو انتخاب میکنم قالب بدرستی نمایش داده میشه. همینطور single-music .
      ولی وقتی صفحه اصلی سایت رو میارم، کل قالب بهم میخوره. از تمام این بخش ها ( هدر + سایدبار راست و چپ + فوتر ) 3 تا نمایش داده میشه. مثلاً : تابع هدر ( <?php get_header(); ?> ) که در فایلهای index + category-music + category-video هست، هر 3 در صفحه اول نمایش داده میشه.

لطفاً راهنماییم کنید، خیلی ممنون میشم.
      با احترام و تشکر

• توسط aboalfazltk
      سلام بنده از افزونه Sidebar & Widget Manager در سایت وردپرسی خود استفاده کردم و در آن یک سایدبار تشکیل دادم.
      اما چه از نوار کنار و چه از زیر ویرایش گر برگه هایم که فعال سازی می کنمش در صفحه نمایش داده نمیشود.
      از دوستان کسی هست کار با این افزونه را  نشانم دهد؟
      تشکر یاعلی
    • توسط shayan201680
      سلام دوستان 
      من میخواستم دسته بندی رو از ادرس های سایتم به کمک افزونه Yoast حذف کنم اما یادم رفته چطوری این کار انجام میشد!
      کسی اگر بلده راهنمایی کنه لطفا... 
      مثال:
      www.xxx.com/category/news
      تبدیل شود به=
      www.xxx.com/news
    • توسط Persia Global
      با سلام
      بنده اخیرا" با یک مشکلی در وبسایتم مواجه شدم، اینکه بعد از اضافه کردن پستهای جدید در وبلاگ یا بخش اخبار وبسایت هرچند در سرچ گوگل دیده و باز میشن، اما تو خود وبسایت باز نمیشن و این مشکل الان وبسایت شده.  و نکته اینه که همه این پستها قبلا"در خود وبسایت باز میشدند. اگر کسی از وبسایت بازدید میکنه و میخواد پستهارو در وبلاگ ( اخبار وبسایت) باز کنه و مطالعه کنه،  با این پیغام روبرو میشه... "متاسفانه برگه مورد نظر یافت نشد" . برگه های اصلی در منوی وبسایته مثل تماس و درباره ما و غیره... 
      ممنون میشم دوستان متخصص نظر خودشونو بدن
      با تشکر 

• توسط mf4arman24
      دوستان سلام. کسی لینک افزونه The Post Grid Pro  نسخه اصلی اش رو داره. برام یفرسته
      لینک نسخه معمولی
      https://wordpress.org/plugins/the-post-grid/