NWWG

ویرایش جزیی اما دردسر ساز category post widget

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

خسته نباشید

بنده از این افزونه استفاده میکنم اما دوتا مشکل داره

اول اینکه متن رو همتراز نشون نمیده

دوم اینکه عکس ها چپ چین نیستند

مشکل من اینجاست که من از طریق CSS قالب متن رو همتراز کردم و خوب بجای اینکه تنها برای این افزونه همتراز بشه برای تمامی افزونه ها همتراز شده

عکس هم همینطور میشد که انجام ندادم

حالا از دوستان میخوام بگن من چطور با دستکاری خود افزونه این دوتا مشکل رو حل کنم و نه با دستکاری CSS کل قالب

با تشکر فراوان

category-posts.3.3.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیر بر روی سایتتون نصب کنید

تا بر اساس ظاهر سایتتون بهتون بهتر بگیم که چگونه استایل این پلاگین رو ویرایش کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

افزونه روی سایت نصبه میتونید از ستون کناری ببینید: Reba.ir

البته من به شیوه ناصحیحی همترازش کردم که از شما دوستان راهنمایی میخوام برای نحوه صحیحش

سلام

افزونه روی سایت نصبه میتونید از ستون کناری ببینید: Reba.ir

البته من به شیوه ناصحیحی همترازش کردم که از شما دوستان راهنمایی میخوام برای نحوه صحیحش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استایل:

.widget .cat-post-item img {
float: left;
}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 13bedar
      دوستان و اساتید سلام
      من میخوام برای محصولاتم بتونم یه بخشی داشته باشم که لیست نوشته ها (پست ها) یی که با یه دسته بندی خاص توی وردپرس ثبت شدن رو بهش متصل کنم و به صورت داینامیک این نوشته ها به شکل مثلا یه Tab توی توضیحات محصول نمایش داده بشه.
      افزونه ای داریم واسه این؟
      مرسی
    • توسط kambizzarei
      با سلام
      چند وقته به خاطر قالب سایتم مشکل محدود کردن کاراکتر دارم .
      چون باعث شده قالبم بهم ریخته ...
      ممنون میشم راهنمایی کنید ...
      http://mazandphoto.com/?cat=81
      میخوام همه ی خلاصه مطالب یه تعداد باشن که تو ردیف ها مشکلی ایجاد نشه ...
    • توسط DariushGreat
      سلام
      مي‌خوام با كمك افزونه Advanced custom fields امكان فرستادن نوشته براي كاربران سايت رو فراهم كنم. اين كد رو پيدا كردم:
      <?php /* Template Name: User create post */ get_header(); ?> <section class="webbody"> <section class="post page single radius shadow"> <?php /** * Add required acf_form_head() function to head of page * @uses Advanced Custom Fields Pro */ add_action( 'get_header', 'tsm_do_acf_form_head', 1 ); function tsm_do_acf_form_head() { // Bail if not logged in or not able to post if ( ! ( is_user_logged_in() || current_user_can('publish_posts') ) ) { return; } acf_form_head(); } /** * Deregister the admin styles outputted when using acf_form */ add_action( 'wp_print_styles', 'tsm_deregister_admin_styles', 999 ); function tsm_deregister_admin_styles() { // Bail if not logged in or not able to post if ( ! ( is_user_logged_in() || current_user_can('publish_posts') ) ) { return; } wp_deregister_style( 'wp-admin' ); } /** * Add ACF form for front end posting * @uses Advanced Custom Fields Pro */ add_action( 'genesis_entry_content', 'tsm_do_create_post_form' ); function tsm_do_create_post_form() { // Bail if not logged in or able to post if ( ! ( is_user_logged_in()|| current_user_can('publish_posts') ) ) { echo '<p>You must be a registered author to post.</p>'; return; } $new_post = array( 'post_id' => 'new', // Create a new post // PUT IN YOUR OWN FIELD GROUP ID(s) 'field_groups' => array(409,406), // Create post field group ID(s) 'form' => true, 'return' => '%post_url%', // Redirect to new post url 'html_before_fields' => '', 'html_after_fields' => '', 'submit_value' => 'Submit Post', 'updated_message' => 'Saved!' ); acf_form( $new_post ); } /** * Back-end creation of new candidate post * @uses Advanced Custom Fields Pro */ add_filter('acf/pre_save_post' , 'tsm_do_pre_save_post' ); function tsm_do_pre_save_post( $post_id ) { // Bail if not logged in or not able to post if ( ! ( is_user_logged_in() || current_user_can('publish_posts') ) ) { return; } // check if this is to be a new post if( $post_id != 'new' ) { return $post_id; } // Create a new post $post = array( 'post_type' => 'post', // Your post type ( post, page, custom post type ) 'post_status' => 'publish', // (publish, draft, private, etc.) 'post_title' => wp_strip_all_tags($_POST['acf']['field_54dfc93e35ec4']), // Post Title ACF field key 'post_content' => $_POST['acf']['field_54dfc94e35ec5'], // Post Content ACF field key ); // insert the post $post_id = wp_insert_post( $post ); // Save the fields to the post do_action( 'acf/save_post' , $post_id ); return $post_id; } /** * Save ACF image field to post Featured Image * @uses Advanced Custom Fields Pro */ add_action( 'acf/save_post', 'tsm_save_image_field_to_featured_image', 10 ); function tsm_save_image_field_to_featured_image( $post_id ) { // Bail if not logged in or not able to post if ( ! ( is_user_logged_in() || current_user_can('publish_posts') ) ) { return; } // Bail early if no ACF data if( empty($_POST['acf']) ) { return; } // ACF image field key $image = $_POST['acf']['field_54dfcd4278d63']; // Bail if image field is empty if ( empty($image) ) { return; } // Add the value which is the image ID to the _thumbnail_id meta data for the current post add_post_meta( $post_id, '_thumbnail_id', $image ); } // acf/update_value/name={$field_name} - filter for a specific field based on it's key //* Run the Genesis loop genesis(); ?> </section> <?php get_sidebar(); ?> </section> <?php get_footer(); ?> فيلدهاي مربوطه با آيدي فيلدها رو هم به طور آماده بود كه ايمپورت كردم و از اين رو مشكلي نيست. مشكل اينجاست كه نمي‌تونه genesis(); رو اجرا كنه و باعث عدم بارگزاري قالب مي‌شه. مشكل از كجاست؟
      ممنون براي راهنمايي
    • توسط ژیهات
      سلام خدمت دوستان گرامی
      بنده تا امروز توی یکی از سایت هام محصولاتم رو با "نوشته" و با استفاده از افزونه دانلود به ازای پرداخت پارس پال قرار دادم
      الان میخوام همزمان با نصب easy digital downloads لینک نوشته ها رو به دانلود تغییر بدم ( به قول معروف مهاجرت کنم )
      اما تکلیف لینک ها در گوگل و 404 و سئو چی میشه
      لطفا یک راه حل اساسی پیشنهاد بدین
      ممنون
    • توسط BahramElf
      دوستان سلام
      زمان نمایش post_thumbnail یا همون تصاویر بند انگشتی در صفحه category.php میخوام که تصاویر با عرض 100% و ارتفاع اتومات نمایش داده بشن. کلاسش رو هم تعریف کردم ایمپورتنت هم کردم به تصاویر هم اعمال میشه کلاس اما روی عرض 100% خط میکشه. هر کارم میکنم فایده نداره. از inspect element هم که بررسی میکنم حتی بعد از حذف عرض و ارتفاعی که خود وردپرس به تصویر داده باز هم کلاس اعمال نمیشه. کلا موندم دیگه. اگه بتونید کمکم کنین ممنون میشم. آدرس صفحه هم مثلا http://www.mashin-baz.com/category/tuning/ یا سایر صفحات category فرق نمیکنه