رفتن به مطلب

درخواست رفع مشکلات قالب

m.Mosibat

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ما از یه قالب خارجی استفاده میکنیم که یه مشکل کوچیک داره

هر کدوم از دوستان که میتونند مشکلش رو حل کنند لطفاً بفرمایند هزینش چقدر میشه ؟

قالب اینه :

http://www.persianscript.ir/1391/12/22/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-good-news-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-4-1-1-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

مشکل هم اینه که :

قالب امکانات زیادی داره اما من از هیچ کدومشون استفاده نمیکنم از طرفی هم امکانات قالب به صورت زمینه دلخواه ( حدود 10 زمینه دلخواه ) برای هر پست ثبت میشه که در حجم دیتابیس تاثیر داره چون تعداد پست های روزانه ما یکم زیاده.

میخوام این زمینه دلخواه های غیرضرروی که خودشون اتوماتیک بعد از انتشار پست ثبت میشن ، مشکلشون حل بشه و دیگه ثبت نشن .

اینم شات :

YrK.jpg

لینک به ارسال

کسی نبود ؟

نمیدونم چقدر زمان میبره این کار اما حاضرم 50 هزار تومن برای رفع این مشکل بپردازم.

لینک به ارسال

بهتره با نحوه ساختش آشنا بشید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/221-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AF%D9%84%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87/

تابع add_post_meta را در فایلها جستجو و بخشهایی که نیاز ندارید را حذف کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

بهتره با نحوه ساختش آشنا بشید

http://forum.wp-pars...دلخواه-پیشرفته/

تابع add_post_meta را در فایلها جستجو و بخشهایی که نیاز ندارید را حذف کنید

چندباری سعی کردم خودم درستش کنم

اما متاسفانه همش قالب دچار مشکل میشد.

لینک به ارسال

ظاهراً اونقد سخته که کسی نمیخواد براش وقت بزاره ؟

70 هزار تومن حاضرم پرداخت کنم

کسی نیست ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز با حراجی به نتیجه نمی رسید

دست زدن به کدهای قالبی که دیگری طراحی کرده کاریه که نه هر کسی توانش رو داره انجام بده و نه کسانی که توانش رو دارند حاضرند وقت روش بگذارند چون معمولا تا بیای و از نحوه و ساختار کد نویسی قالب سر در بیاری می تونی چند تا قالب را از بیس طراحی کنی

و تمام اینها مفروض بر اینه که قالب کپی رایت را کامل رعایت کرده باشه و نال شده و ریپ شده نباشه و الا پیشنهاد شما مثل پیشنهاد شراکت در سرقته قالبهای نال شده اصولا مال ما نیستند و مالکینشون همون طراحانشوننند و اینکه طراحی با علم به این قضیه در قالبی نال شده دست ببره دقیقا شریک جرم نال کننده شدنه

(البته مورد شما امیدوارم اینطور نباشه)

• امتیاز 1
لینک به ارسال

دوست عزیز با حراجی به نتیجه نمی رسید

دست زدن به کدهای قالبی که دیگری طراحی کرده کاریه که نه هر کسی توانش رو داره انجام بده و نه کسانی که توانش رو دارند حاضرند وقت روش بگذارند چون معمولا تا بیای و از نحوه و ساختار کد نویسی قالب سر در بیاری می تونی چند تا قالب را از بیس طراحی کنی

و تمام اینها مفروض بر اینه که قالب کپی رایت را کامل رعایت کرده باشه و نال شده و ریپ شده نباشه و الا پیشنهاد شما مثل پیشنهاد شراکت در سرقته قالبهای نال شده اصولا مال ما نیستند و مالکینشون همون طراحانشوننند و اینکه طراحی با علم به این قضیه در قالبی نال شده دست ببره دقیقا شریک جرم نال کننده شدنه

(البته مورد شما امیدوارم اینطور نباشه)

خوب خوشحالم که به این مورد حق کپی رایت اشاره کردین.

اینکه من لینک دانلود رایگان قالب رو بهتون دادم به این معنی نیست که دقیقاً از همین نسخه استفاده شده.

یادش به خیر در دلار 3800 تومانی اگه اشتباه نکنم 45 دلار بابت این قالب در تم فارست هزینه پرداخت کردم.

بنده لینک دانلود رایگان رو قرار دادم تا اگر کسی از دوستان میخواد با کدهای قالب آشنا باشه بتونه به راحتی دسترسی داشته باشه .

من امیدورام به کسی توهین نشه اما زمانی که تصمیم گرفتم از این قالب استفاده کنم حقیقاً کسی رو که بتونه با این کیفیت در استاندارد کدنویسی کنه رو نمی شناختم. البته هرچند که امروز (الان) دوستانی رو میشناسم که با این کیفیت میتونند کار کنند اما مشکل اینجاست که به این زودی ها قصد تغییر قالب رو ندارم و میخوام فعلاً با همین قالب ادامه بدم.

حالا اگر شما میتونید کمک کنید مشکلاتش رفع بشه من بهتون تظمین میدم قالب نال شده نیست و از نسخه اصلی قالب استفاده میکنیم.

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...