رفتن به مطلب

درخواست افزونه پرینت مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه افزونه میخوام برای پرینت کردن مطالب:

1- فقط توی یک سری از کتگوری های خاص بشه فعالش کرد.

2- بشه بهش فونت داد.

3- فقط محتویات اون پستی که نوشتیم رو پرینت کنه نه کل صفحه که توش مطالب مرتبط و دگمه لایک و ... هست.

4- فقط افزونه رو نصب و تنظیم کنم، نمیخوام کد به پوسته ام اضافه کنم.

5- محل قرار گیریش رو هم از طریق تنظیمات خود افزونه بشه تنظیم کرد.

من اینا رو نصب کردم برام مشخصات بالا رو نداشتن:

wp- print

pdf24 articles

ممنون از راهنمایی

لینک به ارسال

سلام

من یه افزونه میخوام برای پرینت کردن مطالب:

1- فقط توی یک سری از کتگوری های خاص بشه فعالش کرد.

2- بشه بهش فونت داد.

3- فقط محتویات اون پستی که نوشتیم رو پرینت کنه نه کل صفحه که توش مطالب مرتبط و دگمه لایک و ... هست.

4- فقط افزونه رو نصب و تنظیم کنم، نمیخوام کد به پوسته ام اضافه کنم.

5- محل قرار گیریش رو هم از طریق تنظیمات خود افزونه بشه تنظیم کرد.

من اینا رو نصب کردم برام مشخصات بالا رو نداشتن:

wp- print

pdf24 articles

ممنون از راهنمایی

http://www.wordpress98.com/wordpress/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

سلام

این افزونه رو گفتم که نصب کردم به دردم نمیخوره چون نمیشه فقط برای یه کتگوری خاص فعالش کرد + وقتی توی پست مورد نظر دستور بهش میدم تمام صفحه رو پرینت میگیره یعنی هر چی توش هست مثل مطالب مرتبط، دگمه لایک و ...

لینک به ارسال

سلام

این افزونه رو گفتم که نصب کردم به دردم نمیخوره چون نمیشه فقط برای یه کتگوری خاص فعالش کرد + وقتی توی پست مورد نظر دستور بهش میدم تمام صفحه رو پرینت میگیره یعنی هر چی توش هست مثل مطالب مرتبط، دگمه لایک و ...

پس میخوای فقط متن رو بگیره؟

لینک به ارسال

فکر نمیکنم بصورت افزونه همچین چیزی وجود داشته باشه

لینک به ارسال

wp-print که خودتون استفاده کردید کارایی رو که نیاز دارید انجام میده - فقط نیاز هست که برای دسته هایی که مایل به پرینت هستید قالب مجزا تعریف کنید و کد افزونه رو در زمان طراحی قالب برگه درونش بگذارید

و یا اینکه از دستور زیر در قالب برگه استفاده کنید:

function printpage() {window.print();}

لینک به ارسال

سلام

مرسی از همه. البته من که به نتیجه ای که میخواستم نرسیدم. یادمه خیلی وقت پیش یه همچین افزونه ای رو نصب کرده بودم که از توی خود تنظیماتش میشد براش تعیین کنی که توی کدوم دسته ها فعال باشه ولی باز هم یادمه یه مشکلی داشت که پاکش کردم. اصلا هم یادم نیست اسمش چی بود!

به هر حال مرسی

لینک به ارسال

خروجی پرینت توی افزونه wp-print به این صورت هست که کد زیر آخر url باید اضافه بشه:

&print=1

حالا شما اگه با کد نویسی بتونید دکمه ای درست کنید که فقط آخر نوشته ای نشون داده بشه که توی دسته ی خاصی هست، کارتون حله:

<div class=""><a title="پرینت این مطلب" href="&print=1"><span>پرینت این مطلب</span></a></div>

فک کنم بشه با php توی فایل single اینجور چیزی درست کرد، حالا اونو دیگه اساتید باید بگند چطوری

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...