رفتن به مطلب

كمك فروي فروي سايتم هك شده

پست های پیشنهاد شده

سلام. آقا من يه سايت واسه داييم درست كردم به خدا پسورد سي پنل و و وردپرس رو هيچكس نداره و فقط خودم دارمش! حالا داييم بهم زنگ زد گفت بين سايت چه شكلي شده!!!

آقا ديدم يه نفر هك كرده!! حالا نه پسورد سي پنل عوض شده نه وردپرس!!!! پس مطمئنا از اين دو راه وارد مديريت نشده!!! ميدونيد چجوري اين كارو كردن!!!!

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

راه های دیگه ای هم هست

فعلا دسترسی wp-config.php رو روی 444 بگذارید و تمام رمزهای عبورتون رو تغییر بدید به رمزهایی با کارکترهای بالای 10 رقم و در رمزتون از !@#$%^&* هم استفاده کنید

لینک به ارسال

هکرتون که تلفن هم داده باهاش تماس بگیرید بپرسید چطوری اومده داخل ؟

حالا چرا سایت رو درست نمی کنید؟

لینک به ارسال

آخه اول خواستم بدونم چطور اين كار رو كرده!!!! به اون شماره زنگ زدم گفت اشتباه گرفتيد

سايت آنچنان مهمي هم نيست آخه و نميدونم چجوري وارد شدن!!!

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

آخه اول خواستم بدونم چطور اين كار رو كرده!!!! به اون شماره زنگ زدم گفت اشتباه گرفتيد

صد در صد شماره ی یکی دیگه رو شانسی زده اونجا

لینک به ارسال

تمام فايلهاي وردپرس رو هم حذف كرده!!! اگه فايلهاي وردپرس رو آپلود كنم دوباره مشكلي پيش نمياد؟

آقا اگه از راه مديريت هاست و وردپرس نتونه وارد شه چه راه هايي ديگه اي وجود داره؟

لینک به ارسال

تمام فايلهاي وردپرس رو هم حذف كرده!!! اگه فايلهاي وردپرس رو آپلود كنم دوباره مشكلي پيش نمياد؟

آقا اگه از راه مديريت هاست و وردپرس نتونه وارد شه چه راه هايي ديگه اي وجود داره؟

خب اگه سایت نوپایی بوده برو همه چیرو از 0 شروع کن و دوباره وردپرس نصب کن

به هاستینگت هم بگو هاست رو ریست کنه اگر از خود وردپرس هک نکرده باشه شاید از هاست های دیگه استفاده کرده و سایت های یک سرور رو دسترسی پیدا کرده بهشون

میشه گفت هزاران راهِ هک کردن هست که خیلی کم پیش میاد بفهمی چطوری هک کرده

لینک به ارسال

راه ورود زیاده

من شوخی کردم گفتم شماره اش رو گذاشته اینکه مشخصه هیچ هکر ایرانی ای شماره اش رو روی صفحه نمی گکذاره با پرچم ترکیه

احتمال قوی این هکر از طریق سرور اصلی وارد شده و تعدادی از سایتهای سرور رو مشکل دار کرده

کل موجودی هاست را حذف کنید چون به نظر نمی آد خیلی ناشی باشه قطعا فایلی رو یک گوشه کناری برای ورود مجدد داره

اگر می تونید سرور رو عوض کنید

لینک به ارسال

همونطور که دوستان اشاره کردند، اگه یکی از سایتهای روی اون سرور مشکل امنیت داشته باشه هکر میتونه به تمام سایت های روی اون سرور دسترسی پیدا کنه

لینک به ارسال

به حرفای دوستان اضافه میکنم که خیلی راحت با پیدا کردن یک باگ یا با زدن یک دورک از گوگل به صورت اختصاصی یا تصادفی سایت مشکل دار رو پیدا و هک میکنند.

لازم هم نیست رمز وردپرس یا سی پنل رو داشته باشند؛ فقط یک ایراد امنیتی رو پیدا بکنند و بتونند ازش استفاده بکنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...