رفتن به مطلب

پشتیبانی فارسی بی بی پرس و بادی پرس

پست های پیشنهاد شده

درود ...

تا الان خیلی ها اعلام کردند که اقدام به ساخت پشتیبانی بادی پرس و بی بی پرس کرده اند ولی تاکنون که هیچ چیزی ما از این دوستان ندیدیم ! ( حالا من کاری به مشکلات و این حرفا ندارم )

من علاقه فراوانی دارم که بیایم و به کمک شما عزیزان وردپرس پارسی پشتیبانی فارسی این دو افزونه رو بسازیم.

من الان دارم جدیترین نسخه های هر دو افزونه رو فارسی سازی میکنم و مشکلات احتمالیشون رو هم برطرف میکنم. خیلی وقت هم نمیشه که نسخه های جدید این دو افزونه منتشر شده که خیلی عالی با هم دیگه مچ میشن و میتونن یه سایت و سیستم ایده آل رو تحویل بدن. ( خودم در حال ساخت یه انجمن و شبکه اجتماعی بوسیله این دو افزونه برای وبسایتم هستم که بزودی رونمایی میکنم. )‌

دوستان گل وردپرسی هر کسی که موافق هستش که اینکار عملی بشه، همینجا اعلام کنه که شروع به همکاری با همدیگر کنیم، از مدیران وی پی پارسی هم خواستارم که نظرشونو همینجا بگن...

منتظر پاسخ هاتون هستم . سپاس ...

( بادی پرس و بی بی پرس رو دست کم نگیرید ! مخصوصا نسخه های جدیدشون !!! ) ;)

لینک به ارسال

ممنون از شما بابت زحماتتون

باید قبول کرد این دوتا افزونه تا وقتی که پوسته های خوبی نداشته باشند به هیچ عنوان محبوب نمی شن

الآن مهم ترین دلیل کم اقبالی به این افزونه های کم بودن پوسته هاشون و البته نبود افزونه های مناسب

لینک به ارسال

همچنین این دو افزونه خیلی ناشناخته باقی موندن

وقتی کسی نباشه که بتونه اینها رو کاستومایز کنه و براشون قابلیت ایجاد کنه نمیتونه بین مصرف کننده محبوبیتی بدست بیاره

نیاز به یک گروه کامل هست

لینک به ارسال

خب بنظرتون تیم وی پی پارسی این انگیزه رو نداره که این دوتا افزونه رو گسترش بده بین فارسی زبانان ؟!

الان تمام سیستم های مدیریت محتوا بالاخره یه انجمن ساز دارن ( یعنی حداقل به خوبی بهشون متصله و کاربر براحتی و بدون هیچ دردسری میتونه انجمن خودشو در کنار سایتش داشته باشه. )

اما وردپرس! همه فکر میکنن که با وردپرس فقط میشه یه سایت در حد وبلاگ ساخت ! ( هرچند که این موضوع خیلی وقته حل شده. ) ولی بالاخره یه سیستم خوب سیستمی هستش که همه چیزش کامل باشه؛ اکثرا به این تفکر رسیدن که با وردپرس نمیشه یه انجمن و شبکه اجتماعی خوب ساخت. ولی باور کنید با ترکیب این سه تا یعنی وردپرس و بادی پرس و بی بی پرس یه چیز خیلی عالی میشه درآورد . فقط کمی حوصله و خلاقیت میخواد .

به هر حال من فکر کنم که بالاخره ما که با وردپرس کار میکنیم باید این سیستم رو گسترش بدیم. ( با توجه به نسخه های جدید این افزونه ها هم باید بگم که هر روز بهتر از قبل میشن و امکانات بیشتری بهشون اضافه میشه. )

در مورد قالب هم باید بگم که الان بی بی پرس که خودش اصلا نیازی به قالب نداره و با هر قالبی براحتی مچ میشه و برای اینکه بخوایم کمی شخصی سازیش کنیم خوب طبیعیه که باید کمی html و css یاد داشته باشیم و فایل های استایلشو تغییر بدیم. ( ضمنا قالب های بادی پرس بهترین قالب ها واسه بی بی پرس و خود بادی پرس هستن. )

در کل اگر دوستان موافق باشن یه سایت واسه این دو افزونه هم بزنیم و یا اینکه وی پی پارسی یه بخش جدا واسه این دو افزونه بزنه و همه با کمک هم این دو افزونه رو هم در کنار وردپرس گسترش بدیم. ( حالا من نگفتم بیایم واسشون افزونه بزنیم :D حداقل از همین های الانش پشتیبانی کنیم. ) ;)

منتظر پاسخ هاتون هستم . سپاس ... :wub:

لینک به ارسال

فعلا الویتی برای ما نداره چون بسته فارسی ساز ما از الویت بالاتری برخورداره

اما اگر توسط گروهی از دوستان تشکیل بشه قطعا پشتیبانی می کنیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...