رفتن به مطلب

تعریف فونت به پرینتر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

امروز از یه صفحه که فونت بی میترا توش به کار رفته بود پرینت گرفتم، اما با فونت آریال چاپ کرد، یعنی اگه فونت توی سیستم طرف نباشه، پرینترنمی تونه فونتی رو که از سایت فراخوانی میشه تشخیص بده؟ با کد نویسی نمیشه خروجی صفحه رو با تمامی اون فونتها که از استایل فراخوانی میشه به شکل صحیح برای پرینتر ساخت؟

لینک به ارسال

سلام

اینگونه میشه تعریف کرد مثلا:

<link rel="stylesheet" type="text/css" media="print"
href="<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/print.css" />

بعد مثلا توش به یه المان فونتی نسبت داد.

لینک به ارسال

فونتها تو این حالت چجور باید فراخوانی بشه، اینجور میشه:

ممنون ولی هرچی تلاش می کنم نمیشه، شاید من فونتها رو بد فراخوانی کردم
@font-face {
font-family: 'bmitra';
src: url('fonts/BMitra.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */ url('fonts/BMitra.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/ url('fonts/BMitra.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}

لینک به ارسال

حالت معمولش که نمی دونم چیه، ولی در هر صورت کار نکرد! فقط وقتی که اون فونت تو سیستم باشه چاپ می کنه، در ضمن بگم که برا افزونه wp-print می خوام این کاررو بکنم

لینک به ارسال

اگر افزونه فایل استایل داره باید فونتها رو براساس اون آدرس دهی کنید

لینک به ارسال

اگر افزونه فایل استایل داره باید فونتها رو براساس اون آدرس دهی کنید

آره استایل داره و توی استایل فونت رو فراخوانی می کنم و فونت body رو هم میترا کردم و وقتی که نسخه چاپی نمایش داده میشه با همون فونت بی میترا نمایش داده میشه ولی وقتی چاپ بشه اون فونت رو شناسایی نمی کنه و میره سراغ فونت بعدی که مثلا تاهما باشه:

font-family: bmitra,tahoma;

اون دستور پست شماره 2 رو هم به کار می برم و آدرس همون استایل رو بهش می دم اما باز هم کار نمی کنه

لینک به ارسال

این حالت رو تست کنید:

font-family: 'bmitra',tahoma;

از این روش در استایل پیشفرض هم استفاده میکنید

لینک به ارسال

باز هم نشد، هر کاری می کنم نمیشه، توی استایل اصلی، توی rtl اضافه کردم و توی هر دو تاشون فونت رو فراخوانی کردم ولی باز هم جواب نمیده!

لینک به ارسال

ببینید یک بررسی کنیم:

شما فونت ها رو در استایل قرار دادید؟

شما فونتها رو در سرورتون دارید؟

شما در سایت فونتها رو درست می بینید؟

لینک به ارسال

هم در استایل و هم در rtl فونتها رو به صورتی که در پست شماره 3 گفتم فراخوانی کردم

فونتها رو توی پوشه فونتی که ساختم کپی کردم

توی سایت هم فونتها بدون ایراد دیده می شوند ولی موقع پرینت انگاری اصلا نمیشناسه و میره سراغ فونت بعدی

به صورت اولیه باید کار کنه یا باید یه اینجور چیزی که توی پست شماره 2 گفته شد به کار برده شه؟ البته من آدرس rtl رو به شکلی که توی پست 2 گفته شد آدرس دهی کردم ولی باز هم ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...