رفتن به مطلب

قوانين کپي رايت بين المللي

پست های پیشنهاد شده

يه چند تا سوال دارم در مورد کپي رايت :

اول اينکه اگر سايتي اثري رو معرفي کنه و در پايان لينک دانلود اون رو از سايت ديگه اي (مثل آپلود سنتر) بده اين هم نقص قوانين هست ؟ يعني سايتي که صرفا به معرفي پرداخته و اثر روي هاستش نيست در قبال اين مسئوله ؟

دوم اينکه اگر کسي براي حذف مطلبي به ما مراجعه کرد طبق چه شواهدي بفهميم که صاحب اثره و در صورت درخواست اثرش رو حذف کنيم ؟

لینک به ارسال

آقا منم یه سوال پیرامون همین کپی رایت داشتم... با اجازت بگم همین جا...

این که میگن "باذکر منبع و درج لینک بلامانع هست" ینی چی درج لینک؟! ینی پیوست دادن لینک به کلمه "منبع" یا نوشتن کل آدرس منبع با www.... در انتهای مطلب؟؟

با تشکر! :|

لینک به ارسال

1- فکر نمیکنم این حالت مشکل ایجاد کنه. هرچند بازهم ارائه لینک دانلود به نوعی با قوانین مغایرت داره. مثلا من میام روی رپیدشر لینک دانلود قرار میدم میگم این لینک ولی از سایت من نیست! پس نباید به من کار یداشته باشن. بهرحال وارز هست.

2- اگر ثبت شده باشه کاملا مشخص هست. اگر هم نویسنده باشه بهرحال مدرک قابل قبول میتونه ارائه کنه.

3- یعنی ادرس سایت اصلی که اون مطلب رو ارائه کرده

لینک به ارسال

در کل مشکلاتی داره ! و ریپورت هایی ارسال میشه به دیتا سنتر برای پیگیری بیشتر

مهم نیست که فایل روی سایت شما هست یا نه ! کپی ! اسمش روشه و مشکل ساز میشه براتون .

میتونید یک کار معقول دیگه هم انجام بدید ! کد کردن اسم اثر

مثلا

farhad-fery.avi

تبدیل به

f.f.122.zip

و روی فایل زیپ رمز بزارید . . .

که البته کار سختی هست و مطمئن باشید کسی که بخواد گیر بده به همین فایل زیپ هم گیر میده و همه چیزشو مشخص میکنه . . .

پس بهتره کاری نکنید که برای هاست سایتتون مشکلی پیش بیاد. . .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...