رفتن به مطلب

استفاده از سایت های افزایش پیج رنک؟!

ali pir

پست های پیشنهاد شده

سلام...

میخواستم بدونم استفاده از سایت های افزایش پیج رنک.. همینایی که شما بازدید میکنی تو چند تا پنجره و امتیاز کسب میکنی بعد از سایتت بقیه بازدید میکنن و...

میخواستم بدونم استفاده از اینا اثر سوئ برای پیج رنک نداره؟!... اگه نداره برم سراغش...

بعدشم میخواستم بدونم که استفاده از این جور کارها نامــــــــــردیه؟! ینی حق الناس میفته گردنمون...؟! یا نه.. یه چیز عمومی و رایگانه...؟!..

---

فکر کنم تاثیر داشته باشه... آخه چند سال پیش روی یه وبلاگ امتحان کردم فکر کنم جواب داد... و الان بعد اندی ماه که آپدیت نشده هنوزه که هنوزه بازدید داره!!...

لینک به ارسال

اون سايت ها براي افزايش بازديد هست و رتبه الکسا رو کاهش ميده و تاثيري روي پيج رنک نداره (پيج رنک بيشتر با بکلينک و صفحات ايندکس شده مرتبطه)

ولي چون هر بازديد کننده زمان کمي رو توي سايت ميمونه روي سئو تاثير منفي داره

لینک به ارسال

کلا هر چیزی که توش دغل بازی باشه اشکال داره به نظر من البته.

شما حساب کنید همه اونای که سایت یا وبلاگ دارند بخوان از این سیستم ها استفاده کنند چه اتفاقی میفته.؟

استفاده از این سیستم ها یعنی خداحافظی با گوگل. فکر نکنم هیچ کجای دنیا به اندازه ما ایرانی ها از سیستمهای بازدید ... استفاده کنن.

لینک به ارسال

دوستان درست میگن

جز بی اعتباری پیش وب سایت های ارائه دهنده سایت چیز دیگه ای نداره براتون ، بازدید ی که از این سایت ها بدست میاد لحظه ای هست ! که اگر نیاز دارید میتونید پلاگین آمار رو دست کاری کنید.

لینک به ارسال

درضمن اگه دقت کنین 95 درصد سایت های افزایش رنک و بازدید , رنک خودشون صفره ^_^

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

الان کسی سایتی رو میدونه برای افزایش رنک باشه ایا؟

در گوگل سرچ کنید!

اصولا برای افزایش پیچ رنگ مثلا برای پیج رنگ 3 حدود 3 ماه یا 4 میبره

لینک به ارسال

الان کسی سایتی رو میدونه برای افزایش رنک باشه ایا؟

دوست عزیز پیج رنک فقط یک عدده و اصلا با سئو فرق داره !

مثلا میشه یه صفحه خالی رو به پیج رنک 5 رسوند ولی سئو اون صفحه صفره !

قبلتر هم گفتم پیج رنک بر اساس لینک های ورودی و خروجی محاسبه میشه و صفرا یک امتیازه ! همین

پس تلاش باید برای افزایش سئو باشه نه پیج رنک !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...