رفتن به مطلب

پیدا کردن جدول یک افزونه در دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام بعضی از افزونه ها تو دیتابیس اصلا به اسم خودشون نیستن چه جور میشه فهمید کدوم جدول مربوط به اونه

من دنبال جدول این افزونه هستم wp super popup

لینک به ارسال

باید فایل افزونه رو باز و بدنبال wpdb باشید و بعد میتونید اسم جدول رو پیدا کنید

لینک به ارسال

یه تشکر واسه جواب یه تشکرم اگر درست باشه فقط موندم چرا همه تاپیک هار و ج نمیدین بازم مرسی

لینک به ارسال

اقا پیدا نشد نبود توش راستی مشکل من با اینه که نمیدونم کدوم افزونه رو نصب میکردم زد هنگام فعلا شدن دو خروجی منتشر کرد اگر پلاگینهای شما به مشکل خورد پاک یا غیر فعال کنید من هم پاک کردم هم غیر فعال همه پلاگین هار وبازم پاپ اپ باز نمیشه حالا میخوام دیتابیس هارو پیدا کنم پلک کنم شاید بشه شما اطلاعی از این موضوع ندارید در ضمن یه کد ساخته بودم که لاگین ویت ای جکس رو با یه دکمه باز میکرد بعد لاگین میشد روی حالت مدال اما اونم کار نمیکنه و میزنی روش میره صفحه اصلی سایت میشه کمک کنید

لینک به ارسال

1- شما از phpmyadmin و دیتابیس وردپرس یک عکس بگیرید تا ببینیم چه افزونه هایی نصب دارید. میشه براساس نام جدول افزونه رو مشخص کرد

2- اگر لایت باکس کار نمیکنه میتونه مشکل از تداخل جی کوئری باشه. لیست افزونه هایی که نصب دارید رو بزارید تا بشه بهتر کمک کرد. البته میتونه از جی کوئری خود پوسته هم باشه.

کل بحث اینکه باید هر بخشی که داره جی کوئری استفاده میکنه بررسی بشه

لینک به ارسال

ببینید قالب رو عوض میکنم کار میکنه پاپ اپ دوباره میام روی این قالب نمیشه قالب رو بصورت پیش فرضم میزارم نمیشه فقط وقتی عوض میشه اوکی میشه و همه چی کار میکنه اون بخش که مربوط به خروجی غیر منتظره هست تاثیری نداره؟

لینک به ارسال

متوجه شدم مشکل ای لاگین ای اجکس هست به نظر شما چرا یه دفعه قاطی کرده بخاطر بروزرسانی میتونه باشه؟

لینک به ارسال

خوب اینم خودم حل کردم تجربه ام رو در اختیار بقیه میزارم بخاطر بروز رسانی افزونه لاگین ویت ای جکس بود

لینک به ارسال

این همون تداخل در جی کوئری هست.

یکسری توابع در نسخه های مختلف از بین میره یا تغییر میکنه که باعث بروز مشکل میشه

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

در در ۱۳۹۲/۳/۱۰ at 15:04، Morteza گفته است :

1- شما از phpmyadmin و دیتابیس وردپرس یک عکس بگیرید تا ببینیم چه افزونه هایی نصب دارید. میشه براساس نام جدول افزونه رو مشخص کرد

2- اگر لایت باکس کار نمیکنه میتونه مشکل از تداخل جی کوئری باشه. لیست افزونه هایی که نصب دارید رو بزارید تا بشه بهتر کمک کرد. البته میتونه از جی کوئری خود پوسته هم باشه.

کل بحث اینکه باید هر بخشی که داره جی کوئری استفاده میکنه بررسی بشه

سلام

یک سوال داشتم

افزونه global tm extra product option کدام هست.

این عکس دیتابیس هست

Capture.PNG

Capture1.PNG

Capture2.PNG

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...