رفتن به مطلب

پیشنهاداتی برای افزایش بازدید سایت

saeed4641

پست های پیشنهاد شده

سلام

ممنون میشم تو این تاپیک پیشنهادات عملی کسایی که سایت داشتن و بازدیدشون بالا رفته رو داشته باشم

واقعا موندم

مدتیه سایت دارم با 800 مطلب خوب با ارسال مطالب به صورت زمانبندی شده در زمان یکسان

آپدیت روزانه

برچسب های مناسب

سئوی 95 درصدی قالب

ولی بازدید هر روز داره کم میشه

دیگه دارم نا امید میشم

طوری که دیگه برای بروزرسانیش کلی زجر میکشم و اتلاف وقت میدونمش

خواهش می کنم راهنمایی کنید

هر راهی بوده رفتم ولی....

ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام

ممنون میشم تو این تاپیک پیشنهادات عملی کسایی که سایت داشتن و بازدیدشون بالا رفته رو داشته باشم

واقعا موندم

مدتیه سایت دارم با 800 مطلب خوب با ارسال مطالب به صورت زمانبندی شده در زمان یکسان

آپدیت روزانه

برچسب های مناسب

سئوی 95 درصدی قالب

ولی بازدید هر روز داره کم میشه

دیگه دارم نا امید میشم

طوری که دیگه برای بروزرسانیش کلی زجر میکشم و اتلاف وقت میدونمش

خواهش می کنم راهنمایی کنید

هر راهی بوده رفتم ولی....

ممنون میشم

درود ... !

اگه مطالبت کپی هستن حتما تیتر رو عوض کن ، و مطالبت رو شیر کن

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

پوسته شیک و مناسب‌تری با توجه به موضوع سایتتون انتخاب کنین تا بازدید کننده علاقه پیدا کنه برای باز کردن صفحات بیشتر و بازگشت به سایت.

لینک به ارسال

من هم به دنبال افزایش بازدید هستم چون با اینکه در سایتم مطالب تازه و اختصاصی هم قرار می دهم باز هم وردودی ندارم. توی این مدت به چندتا نکته پی بردم که چجوری برخی از سایت ها آمارشون بالا و اکثرا ثابت هست.

این سایت ها آمدن و کلمات کلیدی ای که مروبط به مطالب آنها هست را پیدا کردند یعنی اینکه مردم چه کلماتی را جستجو می کنند تا به هدف خودشون برسند. بعد از بین آنها آمدن و مواردی که رقابت درش کم هست و البته جستجوی بالایی را هم به خودش اختصاص داده را انتخاب کرده اند و سایتشون را با اون کلمات کلیدی بالا آوردن. این یعنی سئو و البته موارد دیگه ای هم از جمله طراحی نوع نوشتن مطالب و ... در افزایش بازدید اثر دارند که به نظر من از همه مهمتر همون کلمه پر جستجو هست.

لینک به ارسال

درود ... !

اگه مطالبت کپی هستن حتما تیتر رو عوض کن ، و مطالبت رو شیر کن

اتفاقا تیتر تمام مطالب رو اختصاصی میذارم

نمیدونم دیگه باید چیکار کنم؟

ممنون میشم بازم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز

پوسته شیک و مناسب‌تری با توجه به موضوع سایتتون انتخاب کنین تا بازدید کننده علاقه پیدا کنه برای باز کردن صفحات بیشتر و بازگشت به سایت.

مگه پوستم چه مشکلی داره؟

میشه بگید ایرادش چیه؟

لینک به ارسال

درود ;

متاسفانه استقبال از سایت های آی تی زیاد نیست! پس به دست آوردن بازدید زیاد برای چنین سایت هایی هم کمی مشکل تره!

تبادل لینک با سایت های هم موضوع هم می تونه مقداری به بازدید ها کمک کنه ولی اگه به گوگل و الگوریتمش اهمیت میدید اینکار رو نکنید!

درمورد قالب هم راستش من وقتی وارد سایت شما شدم فقط دلم می خواست صفحه رو ببندم! مطالب قابل تفکیک نیست، تبلیغات زیاد با بازدید کم درآمد که نداره فقط باعث افت بازدید میشه! پس چه لزومی داره؟!

به نظر من بهتره از قالبی با رنگ های روشن و جذاب تر استفاده کنید قالب نقش مهمی در به خاطر موندن سایت در ذهن افراد داره!

لینک به ارسال

نمیدونم شاید راست میگید

ولی من قالبم چه مشکلی داره

فقط چون تیره است؟

اگه نه دسته بندی های مطالب که خیلی خوبه به نظر خودم

این قالبم کلی روش کار کردم تا منظمش کردم

کلی ایراد داشت

آخه واقعا پیدا کردن یه قالب مناسب برای آی تی کار سختیه

فقط این قالب به نظرم بدک نبود

بازم اگه شما جایی رو سراغ دارید که قالب بهتر و رایگان ارائه میده خصوصا مربوط به آی تی معرفی کنید

ولی آیا واقعا فقط قالب مشکل سایت منه؟

لینک به ارسال

ببینید سایت های مثل سایت شما ورودی گوگل کمی دارن . چون مطالبی که شما قرار میدید اصطلاحاً سرچ خور نداره . کاربر باید سایت شما رو یشناسه و مدام بهتون سر بزنه . مثل سایت های خبری . مثلا شما کمتر پیش میاد بیاید خبری رو جستجو کنید . مستقیماً میریدس یات های خبری و مطالبش رو میخونید و در اصل شما بازدید کننده ثابت اون سایت هستید .

بنابراین نباید انتظار داشته باشید ورودی موتور جستجو زیادی داشته باشید . باید تبلیغات کنید و سایت خودتون رو معرفی کنید و مطالبتون اونقدر ارزشمند باشه که کاربر ثابت جذب سایتتون بشه .

راه دیگه اینه که از شبکه های اجتماعی استفاده کنید . سایت های مشابه مثل یک پزشک رو ببینید . بیشترین مانور اونها روی شبکه های اجتماعی هست . گوگل پلاس ، فیس بوک ف توییتر رو دسته کم نگیرید . میتونید بازدید فوق العاده ای رو از طریق اونها بگیرید .

لینک به ارسال

ببینید سایت های مثل سایت شما ورودی گوگل کمی دارن . چون مطالبی که شما قرار میدید اصطلاحاً سرچ خور نداره . کاربر باید سایت شما رو یشناسه و مدام بهتون سر بزنه . مثل سایت های خبری . مثلا شما کمتر پیش میاد بیاید خبری رو جستجو کنید . مستقیماً میریدس یات های خبری و مطالبش رو میخونید و در اصل شما بازدید کننده ثابت اون سایت هستید .

بنابراین نباید انتظار داشته باشید ورودی موتور جستجو زیادی داشته باشید . باید تبلیغات کنید و سایت خودتون رو معرفی کنید و مطالبتون اونقدر ارزشمند باشه که کاربر ثابت جذب سایتتون بشه .

راه دیگه اینه که از شبکه های اجتماعی استفاده کنید . سایت های مشابه مثل یک پزشک رو ببینید . بیشترین مانور اونها روی شبکه های اجتماعی هست . گوگل پلاس ، فیس بوک ف توییتر رو دسته کم نگیرید . میتونید بازدید فوق العاده ای رو از طریق اونها بگیرید .

من قبلا همین موضوع رو با همین تعداد مطلب در ویلاگ داشتم با همین دامنه

و اونجا ورودی های گوگل من در روز 300 یا بیشتر بود

ولی الان که به سایت منتقل شدم اینقد بازدیدم کم شده

در صورتی که همه ی مقررات سئو رو رعایت کردم مثل وبلاگ قبلیم

لینک به ارسال

وبلاگ تقریباً قضیش کمی متفاوته . وبلاگ بازدید اولیه خیلی زود میگیره اما پیشرفت زیادی نداره . در سایت اختیرات زیاده و میتونید پیشرفت زیادی بکنید اما گرفتن ورودی در ابتدا کار سختیه و تلاش زیادی میخواد تا گوگل به شما اعتماد کنه . همونطور که گفتم روی شبکه های اجتماعی بیشتر سرمایه گذاری کنید . اینجا رو هم ببینید . بعضی از مسکلاتتون رو میتونید پیدا کنید .

http://www.woorank.com/en/www/it30t.ir

لینک به ارسال

جدیدا تو پنل گوگل وبمستر سایتم این ارور رو میده که تو عکس گذاشتم

دلیل چیه؟

من که صفحه ای که آدرسش عوض شده باشه ندارم

بعد 6 ماه این ارور رو داره میده

دلیل چیه؟

post-1489-0-51731200-1370014904_thumb.jp

لینک به ارسال

جدیدا تو پنل گوگل وبمستر سایتم این ارور رو میده که تو عکس گذاشتم

دلیل چیه؟

من که صفحه ای که آدرسش عوض شده باشه ندارم

بعد 6 ماه این ارور رو داره میده

دلیل چیه؟

این ارور برای وقتی وقتی اومد که سایتم برای مدت چند روز در دسترس نبود-

شما میتونید با دامینه جدید سایتو بالاو بیاررید مشکل پوستتون هم اینکه مطالب یکم درهمه و کاربر برای پیدا کردن مطلب مورد نظرش یکم اذیت میشه

لینک به ارسال

یعنی واقعا اینقد پوسته سایت من مشکل داره که تونسته اینقد تو بازدید خلل ایجاد کنه؟

خواهش میکنم چندتا صاحب نظر دیگه درباره پوسته سایت من نظر بدن

ممنون میشم

لینک به ارسال

من پیشنهاد میکنم با پوسته پیش فرض مدتی ادامه کار بدید

اگر تغییری در وضعیت ایجاد شد بهتره پوسته سایتتون رو تعویض کنید

لینک به ارسال

من پیشنهاد میکنم با پوسته پیش فرض مدتی ادامه کار بدید

اگر تغییری در وضعیت ایجاد شد بهتره پوسته سایتتون رو تعویض کنید

نه تغییرات چندانی نکرده بازدید

واقعا اینقد قالب تو بازدید تاثیر داره؟

آخه این قالب که عیبی نداره به نظر من

تازه کلی روش کار کردم تا ایراداتش رفع شد

یعنی اینقد بازدیدکننده رو اذیت میکنه؟

لینک به ارسال

یه سوال دیگه

آیا مشکل بازدید من میتونه ربطی به کلیدواژه های پست هام داشته باشه؟

درواقع بهترین روش تعریف کلیدواژه ها چیه؟

اصلا آیا با سیاست های جدید گوگل تعریف کلیدواژه برای پست ها مشکلی نداره؟

لینک به ارسال

به نظر من سایت شما قالبش عوض بشه بهتره - 1 جوریه به دل آدم نمیشینه

این تبلیغات و ... را هم کلاً بردارید با این آمار که چیزی گیرتون نمیاد فقط حجم سایتتون را بالا بردید و بازدید کننده از دست میدید

به گفته اساتید شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید

1 لوگو اختصاصی و خوب با توجه به مطالب سایتتون طراحی کنید و روی عکس هایی که قرار میدید بزارید . به نظر من اگر روی عکس ها چیزی نزنید خیلی بهتره اجازه بدید کسانی که دنبال همچین مطالبی هستند به راحتی از سایت شما کپی کنند همین کلی بازدید در روز براتون میفرسته

1 خورده هم خرج سایتتون کنید و چند جا که مرتبط با نوع مطالبتون هست تبلیغ بدید تا بازدید کننده ثابت گیرتون بیاد

به نظر من 1 چیزایی مثل آرشیو سایت - برچسب های سایت و ... را هم کلاً بردارید - چون بی مصرف هستند مطمئن باشید نه توی آمار تاثیر داره و نه 1 بار هم بازدیدکننده ازشون استفاده نمیکنه . سایت شلوغ کنه فقط

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

دوستان من هم همین مشکل رو دارم

سال ها پیش (4-5 سال پیش) از یکی از دوستان یه فایل درون ریزی گرفتم که حدود 600 مطلب داشت که اکثرا هم دانلود نرم افزار و بازی برای موبایل بود که از اونجایی که برای سایت دیگری بود و اون سایت دیگه کار نمیکردم در نتیجه نه عکسی داشت و نه لینک دانلودی پس پر بود از خطای 404.

خودم هم حدود 50 تا مطلب هم بهش اضافه کردم و به دلایلی دیگه دسترسی به نت نداشتم و بعد از حدودا 6 ماه که سایتم رو دیدم متوجه شدم که روزانه بیش از 1000 بازدید کننده وارد سایت میشن.

با اینکه سایت هیچ چیز به درد بخوری نداشت.

اون سایت رو کلا بستم چون وسواس خاصی رو سایتم دارم و میخوام که سایتم کاملا در دسترس و خوب باشه و دوست نداشتم بازدید کننده هام به در بسته بخورن

و سایت جدید رو شروع به کار کردم حدود 3 سال پیش با دامنه www.JOX.ir ولی با اینکه مرتب آپدیت میشد ولی آمار کمی داشت و مثل همین دوستمون دیگه نا امید شدم و به قول ایشون با زجر پست میدادم و دیگه کم کم جمعش کردم یه چیز دیگه هم فکر میکنم تاثیر داشته دامنه .ir خیلی دیرتر تو گوگل هیت میگیره چون یکی از دوستان سایت فیلم و سریال داشت به محض اینکه سایت رو روی دامنه .org برد ورودی گوگلش نمیگم خوب شد ولی خیلی بهتر شد

در حالی که قبلا اینطور نبود و یادمه که دامنه های .ir خیلی خوب آمار میگرفتن تو گوگل

نمیدونم به خاطر تحریم هاس یا به خاطر اینه که سایت های ایرانی مثل قارچ در حال رشد هستن و هر روز بیشتر میشن

در کل الان حدود چند هفتس که دوباره سایت جوکس رو شروع به کار کردم (www.JOX.ir) ولی امیدوارم که دوباره مثل سابق نا امید نشم

تصمیم گرفتم که دیگه نا امید نشم و هر روز به مطالب اضافه کنم و تمام قوانین سئو رو هم رعایت کنم.

تجربیاتم رو تو تاپیک بعدی میگم

لینک به ارسال

تجربیات بنده بزرگوار (مغرور نیستم ولی چرا انسان باید خودش رو حقیر کنه)

1.وب مستر تولز خیلی مهمه و باید تقریبا هرروز بهش سر زد و سایت مپ رو resubmit کرد

2.برای شروع دامنه .ir فکر نمیکنم زیاد مهم باشه (منم به خاطر 3 حرفی بودن دامنه اس که ولش نکردم)

3.هیچ چیز مهمتر از بازدید نیست: من اوایل خیلی به قالب و شکل ظاهری و چیزای پیش پا افتاده گیر میدادم ولی یه روز به یه نفر که سایت پر بازدید داشت گفتم قالب سایتت خیلی بده چرا عوضش نمیکنی

گفت: مهم بازدید چرا وقت خودم رو برای قالب تلف کنم وقتی که میتونم جاش مطالب سایتم رو بیشتر کنم کاری که من نمیکردم

4.تو سایت هیچ وقت نمیشه مطالب دسته اول گذاشت مگه اینکه دیگه خیلی خیلی خیلی تخصصی باشه ولی گاهی اوقات هم پیش میاد پس بهترین کار اینه که تیتر مطلب رو کپی نکنیم و تغییراتی توش بدیم هرچی بیشتر فرق کنه بهتر.

5.برچسب زیادی هیچ تاثیری نداره بعضی ها ننه بابای پست رو هم تو برچسب میزارن و تعداد برچسب ها از خود پست بیشتر میشه و برچسب های اصل کاری مهمترین هست

6.سایت های اجتماعی مهمن که دوستان بهش اشاره کرده بودن.

7.تبادل لینک خوبه شایدم خیلی خوب ولی کسی که مثلا سایتش آی تی هست دلش نمیاد به یه سایت آی تی دیگه لینک بده مگه اینکه اون سایت زیر مجموعه آی تی باشه مثلا تعمیرات سخت افزار

8.افزونه های سئو میگن خوبه ولی من تاثیری توشون ندیدم

9.انجمن هم باعث میشه بازدید کننده برای دریافت سوالش چندین بار به سایت سر بزنه.

10. به نظرم قالب هیچ تاثیری تو بالا یا پایین اومدن سایت نداره

چون کسی که تو به سایت شما که آی تی هست سر میزنه مستقیم نمیره تو صفحه اول و گوگل و موتورهای حستجو اونارو به خود پست منتقل میکنن. ولی صفحه اول شلوغ نباشه بهتره ( که خودم رعایت نمیکنم)

حالا اگه بازم چیزی به خاطرم اومد عرض میکنم

این ها فقط تجربیات من بود غلط یا درست

با عرض معذرت از اساتید

با تشکر از همگی

لینک به ارسال

دوستان من هم همین مشکل رو دارم

سال ها پیش (4-5 سال پیش) از یکی از دوستان یه فایل درون ریزی گرفتم که حدود 600 مطلب داشت که اکثرا هم دانلود نرم افزار و بازی برای موبایل بود که از اونجایی که برای سایت دیگری بود و اون سایت دیگه کار نمیکردم در نتیجه نه عکسی داشت و نه لینک دانلودی پس پر بود از خطای 404.

خودم هم حدود 50 تا مطلب هم بهش اضافه کردم و به دلایلی دیگه دسترسی به نت نداشتم و بعد از حدودا 6 ماه که سایتم رو دیدم متوجه شدم که روزانه بیش از 1000 بازدید کننده وارد سایت میشن.

با اینکه سایت هیچ چیز به درد بخوری نداشت.

اون سایت رو کلا بستم چون وسواس خاصی رو سایتم دارم و میخوام که سایتم کاملا در دسترس و خوب باشه و دوست نداشتم بازدید کننده هام به در بسته بخورن

و سایت جدید رو شروع به کار کردم حدود 3 سال پیش با دامنه www.JOX.ir ولی با اینکه مرتب آپدیت میشد ولی آمار کمی داشت و مثل همین دوستمون دیگه نا امید شدم و به قول ایشون با زجر پست میدادم و دیگه کم کم جمعش کردم یه چیز دیگه هم فکر میکنم تاثیر داشته دامنه .ir خیلی دیرتر تو گوگل هیت میگیره چون یکی از دوستان سایت فیلم و سریال داشت به محض اینکه سایت رو روی دامنه .org برد ورودی گوگلش نمیگم خوب شد ولی خیلی بهتر شد

در حالی که قبلا اینطور نبود و یادمه که دامنه های .ir خیلی خوب آمار میگرفتن تو گوگل

نمیدونم به خاطر تحریم هاس یا به خاطر اینه که سایت های ایرانی مثل قارچ در حال رشد هستن و هر روز بیشتر میشن

در کل الان حدود چند هفتس که دوباره سایت جوکس رو شروع به کار کردم (www.JOX.ir) ولی امیدوارم که دوباره مثل سابق نا امید نشم

تصمیم گرفتم که دیگه نا امید نشم و هر روز به مطالب اضافه کنم و تمام قوانین سئو رو هم رعایت کنم.

تجربیاتم رو تو تاپیک بعدی میگم

پسوند دامین اصلا ربطی به سئو و نتایج گوگل نداره بلکه فقط در ذهن بازدیدکننده تاثیر داره

تجربیات بنده بزرگوار (مغرور نیستم ولی چرا انسان باید خودش رو حقیر کنه)

1.وب مستر تولز خیلی مهمه و باید تقریبا هرروز بهش سر زد و سایت مپ رو resubmit کرد

2.برای شروع دامنه .ir فکر نمیکنم زیاد مهم باشه (منم به خاطر 3 حرفی بودن دامنه اس که ولش نکردم)

3.هیچ چیز مهمتر از بازدید نیست: من اوایل خیلی به قالب و شکل ظاهری و چیزای پیش پا افتاده گیر میدادم ولی یه روز به یه نفر که سایت پر بازدید داشت گفتم قالب سایتت خیلی بده چرا عوضش نمیکنی

گفت: مهم بازدید چرا وقت خودم رو برای قالب تلف کنم وقتی که میتونم جاش مطالب سایتم رو بیشتر کنم کاری که من نمیکردم

4.تو سایت هیچ وقت نمیشه مطالب دسته اول گذاشت مگه اینکه دیگه خیلی خیلی خیلی تخصصی باشه ولی گاهی اوقات هم پیش میاد پس بهترین کار اینه که تیتر مطلب رو کپی نکنیم و تغییراتی توش بدیم هرچی بیشتر فرق کنه بهتر.

5.برچسب زیادی هیچ تاثیری نداره بعضی ها ننه بابای پست رو هم تو برچسب میزارن و تعداد برچسب ها از خود پست بیشتر میشه و برچسب های اصل کاری مهمترین هست

6.سایت های اجتماعی مهمن که دوستان بهش اشاره کرده بودن.

7.تبادل لینک خوبه شایدم خیلی خوب ولی کسی که مثلا سایتش آی تی هست دلش نمیاد به یه سایت آی تی دیگه لینک بده مگه اینکه اون سایت زیر مجموعه آی تی باشه مثلا تعمیرات سخت افزار

8.افزونه های سئو میگن خوبه ولی من تاثیری توشون ندیدم

9.انجمن هم باعث میشه بازدید کننده برای دریافت سوالش چندین بار به سایت سر بزنه.

10. به نظرم قالب هیچ تاثیری تو بالا یا پایین اومدن سایت نداره

چون کسی که تو به سایت شما که آی تی هست سر میزنه مستقیم نمیره تو صفحه اول و گوگل و موتورهای حستجو اونارو به خود پست منتقل میکنن. ولی صفحه اول شلوغ نباشه بهتره ( که خودم رعایت نمیکنم)

حالا اگه بازم چیزی به خاطرم اومد عرض میکنم

این ها فقط تجربیات من بود غلط یا درست

با عرض معذرت از اساتید

با تشکر از همگی

1. چرا هر روز ری سامبیت کرد ؟ یکبار سامبیت کافیه

2. توضیح دادم ربطی نداره

3. باید به کاربرا احترام گذاشت بازدید خوبه با قالب خوب

4. گوگل به اینکار میگه تقلب

5. تعداد برچسب به موضوع و حجم پست بستگی داره البته تعداد بسیار بالا اصلا خوب نیست

6. درسته

7. تبادل لینک (لینک بدی لینک بگیری) فایده خیلی کمی داره در مواردی حتی ضرر لینک های یک طرفه خوبه (بکلینک)

8. :blink:

9. سر میزنه اما چون ای پی یکسان داره در الکسا تاثیری نداره

10.قالب و محتویات سبک به بالا آومدن سایت کمک میکنه

لینک به ارسال

پسوند دامین اصلا ربطی به سئو و نتایج گوگل نداره بلکه فقط در ذهن بازدیدکننده تاثیر داره

1. چرا هر روز ری سامبیت کرد ؟ یکبار سامبیت کافیه

2. توضیح دادم ربطی نداره

3. باید به کاربرا احترام گذاشت بازدید خوبه با قالب خوب

4. گوگل به اینکار میگه تقلب

5. تعداد برچسب به موضوع و حجم پست بستگی داره البته تعداد بسیار بالا اصلا خوب نیست

6. درسته

7. تبادل لینک (لینک بدی لینک بگیری) فایده خیلی کمی داره در مواردی حتی ضرر لینک های یک طرفه خوبه (بکلینک)

8. :blink:

9. سر میزنه اما چون ای پی یکسان داره در الکسا تاثیری نداره

10.قالب و محتویات سبک به بالا آومدن سایت کمک میکنه

1. چون با ریسابمیت کردن گوگل سریعتر ایندکس میکنه و شما بعد از ساختن دوباره نقشه سایتتون میتونید برید و ریسابمیت کنید و میبینید که مطالب در گوگل تعدادشون بالاتر میره و اگه این کار رو نکیند من تا دو روز هم منتظر بودم و این برای سایتی که به قول شما به خواسته بازدیدکننده احترام میزاره اصلا خوب نیست چون یکی دیگه میاد کپی میکنه و ریسابمیت میکنه. زحمات پر

2.شما توضیحتون بدون هیچ سند و مدرکی هست (فقط برای مخالفت) ولی سند و مدرک من تحریم و تجربه ی خیلی از دوستان وبمسترم هست

3. بازدید مهمتر از قالبه شما بشین از صبح تا شب قالبت رو خشگل کن ولی 4 تا مطلب نداشته باشی یارو نمیاد بگه به به چه قالب خوشگلی بلکه به محض اینکه مطلب به دردش نخوره سایت رو میبنده. و دیگه اینکه این بنده خدایی که اومده اینجا و تاپیک زده مشکلش بازدید کمه سایتشه نه قالبش اتفاقا قالب ایشون صحیفه هست که از سئو خوبی برخورداره پس نتیجه میگیریم قالب اصلا مهم نیست مگه اینکه مطالب مرتبط و اینا که با یه افزونه هم میشه گذاشت.

4.شما اگه میتونی 10 تا مطلب راجع به هر چیزی که بلدی بده که تکراری نباشه فقط شما گفته باشی

5. اینم همون حرف منه که یه جور دیگه بیان کردید که فقط مخالفت کنید یا شاید درست متوجه منظورم نشدید مثال میزنم: طرف یه پست داده راجع به راههای موفقیت در زندگی اما تو برچسب: راه های پول دار شدن , چطور پولدار شوم بعدش زن بگیرم , کدوم بانک بهتره , موفقیت در یک ساعت , آموزش زبان انگلیسی در دستشویی , زن بیل گیتس چطور با بیل گیتس ازدواج کرد و پولدار شد و .....

6. بقیه اش هم درست بود

7. همین فایده های کمه که جمع میشه و سایت موفق میشه منم نگفتم بده ولی گفتم خیلی ها منجمله من دلم نمیاد و این کار رو تبلیغ سایت هم سطح یا بالاتر از خودم میدونم.

8.افزونه های سئو من ازشون خیری ندیدم ولی ازشون استفاده میکنم اینکه میگم خیری ندیدم دلیل دارم سایتی که اشاره کردم که مطلبش درون ریزی بود بدون هیچ افزونه سئوی هیت گرفت ولی سایت بعدی که راه اندازی کردم افزونه سئو داشت و کاملا حرفه ای روش کار کرده بودم که نا امیدم کرد .

9. من حرفی از الکسا و رتبه نزدم و به نظر شما بازدید کننده ثابت تاثیری نداره و اینکه اینکه شخصی بیاد تاپیک بزنه باز هم تاثیری نداره من خودم این تاپیک رو از طریق سرچ پیدا کردم یه نفر به جز ادمین تاپیک رو زده ولی چند نفر رو به این سایت کشونده و این خیلی تاثیر داره و باز هم مخالفت بی دلیل

10. منظور من صفحه اول سایت بود که برای موتورهای حستجو فرقی نمیکنه چطور باشه و فقط لینک رو مدنظر دارن و بازدید کننده رو مستقیم به single راهنمایی مکنن نمونه ها زیادن که صفحه اول سایتشون پر لینک هست که واقعا آدم رو گیج میکنه ولی صفحه single موضوع موردنظر رو داره

این رو هم در آخر اضافه کنم که قالب خوب زمانی خوبه که بازدید کننده کافی داشته باشی یعنی اول مطالب خوب بعد قالب خوب (خود بنده حساسیت زیادی سر زیبایی قالبم دارم و باز هم این رو رعایت نمیکنم)

لینک به ارسال

1. چون با ریسابمیت کردن گوگل سریعتر ایندکس میکنه و شما بعد از ساختن دوباره نقشه سایتتون میتونید برید و ریسابمیت کنید و میبینید که مطالب در گوگل تعدادشون بالاتر میره و اگه این کار رو نکیند من تا دو روز هم منتظر بودم و این برای سایتی که به قول شما به خواسته بازدیدکننده احترام میزاره اصلا خوب نیست چون یکی دیگه میاد کپی میکنه و ریسابمیت میکنه. زحمات پر

2.شما توضیحتون بدون هیچ سند و مدرکی هست (فقط برای مخالفت) ولی سند و مدرک من تحریم و تجربه ی خیلی از دوستان وبمسترم هست

3. بازدید مهمتر از قالبه شما بشین از صبح تا شب قالبت رو خشگل کن ولی 4 تا مطلب نداشته باشی یارو نمیاد بگه به به چه قالب خوشگلی بلکه به محض اینکه مطلب به دردش نخوره سایت رو میبنده. و دیگه اینکه این بنده خدایی که اومده اینجا و تاپیک زده مشکلش بازدید کمه سایتشه نه قالبش اتفاقا قالب ایشون صحیفه هست که از سئو خوبی برخورداره پس نتیجه میگیریم قالب اصلا مهم نیست مگه اینکه مطالب مرتبط و اینا که با یه افزونه هم میشه گذاشت.

4.شما اگه میتونی 10 تا مطلب راجع به هر چیزی که بلدی بده که تکراری نباشه فقط شما گفته باشی

5. اینم همون حرف منه که یه جور دیگه بیان کردید که فقط مخالفت کنید یا شاید درست متوجه منظورم نشدید مثال میزنم: طرف یه پست داده راجع به راههای موفقیت در زندگی اما تو برچسب: راه های پول دار شدن , چطور پولدار شوم بعدش زن بگیرم , کدوم بانک بهتره , موفقیت در یک ساعت , آموزش زبان انگلیسی در دستشویی , زن بیل گیتس چطور با بیل گیتس ازدواج کرد و پولدار شد و .....

6. بقیه اش هم درست بود

7. همین فایده های کمه که جمع میشه و سایت موفق میشه منم نگفتم بده ولی گفتم خیلی ها منجمله من دلم نمیاد و این کار رو تبلیغ سایت هم سطح یا بالاتر از خودم میدونم.

8.افزونه های سئو من ازشون خیری ندیدم ولی ازشون استفاده میکنم اینکه میگم خیری ندیدم دلیل دارم سایتی که اشاره کردم که مطلبش درون ریزی بود بدون هیچ افزونه سئوی هیت گرفت ولی سایت بعدی که راه اندازی کردم افزونه سئو داشت و کاملا حرفه ای روش کار کرده بودم که نا امیدم کرد .

9. من حرفی از الکسا و رتبه نزدم و به نظر شما بازدید کننده ثابت تاثیری نداره و اینکه اینکه شخصی بیاد تاپیک بزنه باز هم تاثیری نداره من خودم این تاپیک رو از طریق سرچ پیدا کردم یه نفر به جز ادمین تاپیک رو زده ولی چند نفر رو به این سایت کشونده و این خیلی تاثیر داره و باز هم مخالفت بی دلیل

10. منظور من صفحه اول سایت بود که برای موتورهای حستجو فرقی نمیکنه چطور باشه و فقط لینک رو مدنظر دارن و بازدید کننده رو مستقیم به single راهنمایی مکنن نمونه ها زیادن که صفحه اول سایتشون پر لینک هست که واقعا آدم رو گیج میکنه ولی صفحه single موضوع موردنظر رو داره

این رو هم در آخر اضافه کنم که قالب خوب زمانی خوبه که بازدید کننده کافی داشته باشی یعنی اول مطالب خوب بعد قالب خوب (خود بنده حساسیت زیادی سر زیبایی قالبم دارم و باز هم این رو رعایت نمیکنم)

من نظر و تجربه خودمو بیان کردم و شما هم همین طور پس موضع گیری و پا فشاری کار درستی نیست :)

1. ریسامبیت رو که برای این نذاشتن هر روز بزنی اینکار به نظر من حتی خنده داره ! راه های بسیاری برای افزایش سرعت ایندکس مطالب هست که منطقی تره !

اگر اینطوری بود الان زحمت همه وبسمترا پر بود !

2. دوست عزیز من بی پایه و اساس حرفی نمیزنم و با اطمینان کامل میگم پسوند دامنه هیچ تاثیری در سئو نداره کافیه سرچ بزنید و متوجه بشید

3. بازدید خوبه با قالب خوب

4. شما میگی مطلبی که کپی میکنی باید تغییر بدی تا گوگل متوجه نشه که به این میگن تقلب

5. گفتم صرفا بگیم برچسب نباید زیاد باشه غلطه تعداد برچسب به نوع و حجم نوشته بستگی داره

6. باریک

7. سایت رو عین یه ابمیوه در نظر بگیرید حالا یه نی از این آبمیوه خارج شده به یه آبمیوه دیگه میریزه و از اون هم دوباره داره وارد آبمیوه اولی میشه حالا با توجه به تفاوت قدرت نی ها یه طرف ضرر میکنه یه طرف نفع اگر قدرت نی مساوی باشه هیچ سودی نمیکنن (تازه گوگل خودش هم گفته تبادل لینک منسوخ و جریمه به دنبال داره)

8. افزونه سئو فقط به وبمستر کمک میکنه سئو کل سایت رو افزایش بده بدون اون هم میشه سئو رو افزایش داد اما خیلی دشوار تر ! یکی از پایه هاست ...

10. سرعت لود و سنگینی سایت و اذیت شدن کاربر همه برای موتور های جستوجو مهمه !

لینک به ارسال

ریسابمیت کردن برای این آقا و بنده که تازه شروع به کار کردیم میتونه مفید باشه وگرنه کسی که بازدیدش رو داره با بالا بردن crawl (اگه درست تایپ شده باشه) سرعت سابمیت رو بالا ببره پس با خشگل کردن نوشته هاتون سعی در بالا بردن حرفتون نداشته باشید

افزونه سئو که گفتم من ازش خیری ندیدم و این دلیل به نا کارآمد بودن این افزونه ها نیست و حرفتون هم درسته

بقیه اش رو هم قبول ندارم چون تجربیات شخصیه 5-6 ساله وب مستری برای خودم و سایت های دگه اس.

با احترام باید بگم من دیگه تو سنی نیستم که وقت زیادی داشته باشم بیام یک تا ده توضیح بدم

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال

وبلاگ تقریباً قضیش کمی متفاوته . وبلاگ بازدید اولیه خیلی زود میگیره اما پیشرفت زیادی نداره . در سایت اختیرات زیاده و میتونید پیشرفت زیادی بکنید اما گرفتن ورودی در ابتدا کار سختیه و تلاش زیادی میخواد تا گوگل به شما اعتماد کنه . همونطور که گفتم روی شبکه های اجتماعی بیشتر سرمایه گذاری کنید . اینجا رو هم ببینید . بعضی از مسکلاتتون رو میتونید پیدا کنید .

http://www.woorank.com/en/www/it30t.ir

با ایشون موافقم ، وبلاگ بازدید اولیه اش زیاده ، البته تبلیغاتی که سیستم وبلاگدهی شما قرار میده حدود 10 درصد از سئوتون کم میکنه . بازدید وبلاگتان و پیج رنکش هم با سایت اصلی وبلاگدهی مثل بلاگفا تقسیم میشه و بیشتر امتیازات و رتبه هایی که بدست میارید به سیستم وبلاگدهی تون میرسه . به همین خاطره که بازدید اولیه تون زیاده ولی بعد که گوگل فهمید شما زیر نظر یک سیستم رایگان مثل بلاگفا هستید رتبتون رو پائین میاره و بازدیدتون کم میشه ، این اتفاق واسه سایت هایی که هاست رایگان دارند هم رخ میده . اما اگر سایتتون هاست اختصاصی داشته باشه و از راهنمایی های سئو کاربر محترم مهندس یار استفاده کنید رتبه و بازدید خوبی کسب می کنید . البته هم اگر وبلاگتون رو در وبمستر تولز گوگل ثبت کنید تا حدودی بازدید و رنکتون بالا میاد . آها راستی ایجاد و مدیریت sitemap یادتون نره .

لینک به ارسال

الان بنده با تعداد 950 تا پست و آپدیت روزانه در زمان مشخص باز هم بازدید پایینی دارم

ورودی های گوگل و موتورهای جستجوی من هم خیلی پایینه

در روز مجموعا 50 تا

دیگه عاصی شدم

قالب سایت رو هم عوض کردم و فک می کنم خیلی بهتر شده ولی نه بازم بازدید کمه

قبلا با همین دامنه روی وبلاگ و تعداد مطلب کم روزی 250 تا ورودی گوگل داشتم

نمیدونم دیگه باید چیکار کنم

خواهش میکنم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...