رفتن به مطلب

پیشنهاداتی برای افزایش بازدید سایت

saeed4641

پست های پیشنهاد شده

شاید درصد سئوتون پائینه . سایتتون رو توی وبمستر تولز گوگل ثبت کردید ؟ قالبتون بهینست ؟ مطالبتون و سایتتون کلمات کلیدی درستی داره ؟ و مسائل دیگه که در تاپیک های قبلی دوستان یا خودم نام بردم . یه سرچ کنین توی فروم هزار تا مطلب در این باره وجود داره .

لینک به ارسال

الان بنده با تعداد 950 تا پست و آپدیت روزانه در زمان مشخص باز هم بازدید پایینی دارم

ورودی های گوگل و موتورهای جستجوی من هم خیلی پایینه

در روز مجموعا 50 تا

دیگه عاصی شدم

قالب سایت رو هم عوض کردم و فک می کنم خیلی بهتر شده ولی نه بازم بازدید کمه

قبلا با همین دامنه روی وبلاگ و تعداد مطلب کم روزی 250 تا ورودی گوگل داشتم

نمیدونم دیگه باید چیکار کنم

خواهش میکنم راهنمایی کنید

ببینید سایت شما هیچ جذابیتی نداره

حتما به سایت های همکارتون سر زدید شما رو تصاویر شاخصتون واتر مارک (نام سایتتون) رو زدید

عکس ها خیلی بی کیفیت هستن که واسه سایت آی تی که کلا کارش معرفی کیفیت تصاویر و اچ دی هست اصلا درست نیست

قالبی که شما دارید امکانات زیادی داره چرا استفاده نمیکنید؟ (صحیفه باید باشه)

سایت آی تی بدون اسلاید شو معنا نداره

هدر سایتتون رو انگار با برنامه paint ویندوز طراحی کردید.

کلا سایتتون خیلی بی روح هست یه چند تا نمونه پایین میزارم ببینید چقدر تفاوت بین سایت شما و سایت های حرفه ای تکنولوژی هست.

شما رو کوچکترین تصاویر سایتتون هم اسم سایتتون رو با فونت و طراحی خیلی ابتدایی گذاشتید خیلی معذرت میخوام ولی کسی که وارد سایت شما میشه هیچ علاقه ای به موندن و یا دوباره سر زدن به سایت شما نداره تو اینجور سایتها تصاویر با کیفیت حرف اول رو میزنه چون کسی که میاد مثلا لپ تاپ فلان رو نگاه کنه دوست داره جزییات این لپ تاپ رو ببینه و یا موبایل رو میخواد ببینه دوست داره کیفیت تصویری فلان گوشی رو تو عکس شما ببینه بعد بره بخره کلا تکنولوژی با تصاویر با کیفیت و اچ دی معنا میگیره و طراحی اسپرت لوگو جوری که انسان حس به روز بودن بهش دست بده

سایتهای نمونه:

zoomit.ir

itresan.com

gooyait.com

istgahit.com

worldit.ir

موفق باشید

لینک به ارسال

ي چيزي كه به نظر من ناديده گرفته شده تيمي كار كردن اغلب سايت هاي پر بازديد تيمي كار ميكنن

همين انجمن و دقت كردين چقدر سريع به جواب سوالاتون ميرسين عاملش يك تيم قوي پشتيبان سايت هست

ديدگاه ها نگاه ها نظرات ايده هاي مختلف يك تيم

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

http://www.bestranking.ir

افزایش امار بازدید سایت به صورت پاپ اپ رایگان . افزایش رتبه در گوگل و الکسا . تبادل لینک رایگان . به زودی سیستم کسب در امد اینترنتی نیز راه اندازی خواهد شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...