رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من بعد از ورود به cpanel تو قسمت phpmyadmin دیتابیسمو ساختم و یک یوزر هم add کردم ، بعد هم تو filemanager وردپرسو آپلود کردم، تنظیمات مربوط به فایل config هم انجام دادم ، اما وقتی وارد آدرس سایتم میشم خطای پایگاه داده ها میده "خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده ها"

دیگه باید چیکار میکردم که نکردم ؟

لینک به ارسال

این کار رو انجام ندید

تنظیمات مربوط به فایل config هم انجام دادم

بعد مجدد وارد وردپرس بشید تا به نصب وارد بشید

اونجا در ادامه مشخصات رو ست کنید

لینک به ارسال

منظورتون اینه که نام دیتابیس و یوزر و پسورد رو وارد نکنم ؟ من اینها رو از تو قایل config پاک کردم و بعد از سیو دوباره آدرس سایت رو وارد کردم باز هم همون خطا رو میده :(

دارم گیج میشم :(

لینک به ارسال

منظورتون اینه که نام دیتابیس و یوزر و پسورد رو وارد نکنم ؟ من اینها رو از تو قایل config پاک کردم و بعد از سیو دوباره آدرس سایت رو وارد کردم باز هم همون خطا رو میده :(

خطا در پایگاه داده مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعاتتون هست .

شما بعد از اینکه مطمئن شدید دیتابیس رو درست ساختید و یوزر و پسوردتون درسته آدرس سایت رو بزنید و بقیه مراحل نصب رو از اونجا پیگیری کنید و فایل

config ور خودتون دستکاری نکنید .

بهتره روی یک آموزش برید جلو بهتره ولی من میگم اطلاعت دیتابیس و نام کاربری رو شاید به جای هم وارد کرده باشید (بعضی وقتا منم همین اشتباه رو میکنم :P )

لینک به ارسال

باسلام

اگر اشتباه نکنم! شما فایل کانفینگ را پاک کن و یا نامش را تغییر بده~ بعدش به سایتت برو،نوشته فایل کانفینگ وجود ندراه و یکی بسازید

روی ساخت کلیک میکنی و نام دیتابیس و پسوردت را وارد میکنی و فایل را میسازی به همین راحتی!

لینک به ارسال

دوستان از همتون ممنونم ، مشکلم حل شد ، یه دیتابیس دیگه ساختم همون کارایی رو که قبلا هم انجام داده بودم دوباره تکرار کردم ، درست شد.

خودمم نمیدونم کجاش اشکال داشت چون همه چی درست بود چندبار چک کرده بودم .

به هر حال کارم راه افتاد از همه ممنون که حوصله به خرج دادید و کمکم کردید :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...