رفتن به مطلب

عدم ارسال ایمیل به یاهو

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان

در موقع ثبت نام ایمیل به کاربران Gmail بلافاصله ارسال میشه ولی برای کاربران یاهو هیپ ایمیلی ارسال نمیشه

یه افزونه هم برای تست ایمیل نصب کردم که وقتی برای Gmail میفرستم فوری ارسال میشه و میبینم که رسیده به Gmail ولی برای یاهو هرگز دریافت نمیشه

به نظرتون علت چیه ؟

هاست رایگان نیست

خارجیه

افزونه های Register Plus + Theme My Login + چند تا دیگه رو تست کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد

لینک به ارسال

این نوع مشکلات با یاهو بعضا وجود داره

به اسپم هم نمیره؟ با سرویسهای دیگه هم تست کنید

لینک به ارسال

فقط با یاهو این مشکل وجود داره

به اسپم هم نمیره

چیکار کنم که به همه سرویس ها ارسال بشه ؟

خیلی ضروری و سریع لازم دارم

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

شما با تابع ارسال ایمیل (php) تست کنید که مستقیم ارسال میشه؟

لینک به ارسال

ماهم اين مشكل رو داشتيم از هر 10 تا به 3 تاي ياهو ها ارسال ميشد ، بعد متوجه شديم كه يكي داره روي سروري كه ما هستيم شيطوني ميكنه ، رفتيم به مدير هاست گفتيم مانيتور كرد متوجه كاربر متخلف شد و بستتش ولي از اون روز مشكل ما پا برجاست ، شركت IP هاي سرور رو تغير داد ولي درست نشد! ما هم كه كيفيت هاستمون بالا بود نميتونستيم با تمام اهميتي بودن بحث ايميل ، هاست رو ببريم زير سوال ، لذا بي خيالش شديم ! گاهي ارسال ميشه به جي ميل اسپم ميشه گاهي نه و الي اخر....

تازگي ها يه مساله جديد به ذهنمون زد! گفتيم شايد بخاطر اينكه DNS هاي شركت فعلي مورد اتك بوده و يا مثلا اسپم شناخته شده ياهو داره جلوش رو ميگيره! و براي همين درخواست DNS اختصاصي كرديم ، حالا قراره بدن و ست كنيم ، فكر ميكنم كه احتمال قوي درست بشه ، در هر صورت گفتم بگم كه بدونيد اين مساله براي هر كسي امكان داره بوجود بياد

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

با عرض سلام خدمت دوستان

در موقع ثبت نام ایمیل به کاربران Gmail بلافاصله ارسال میشه ولی برای کاربران یاهو هیپ ایمیلی ارسال نمیشه

یه افزونه هم برای تست ایمیل نصب کردم که وقتی برای Gmail میفرستم فوری ارسال میشه و میبینم که رسیده به Gmail ولی برای یاهو هرگز دریافت نمیشه

به نظرتون علت چیه ؟

هاست رایگان نیست

خارجیه

افزونه های Register Plus + Theme My Login + چند تا دیگه رو تست کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد

شما از چه شرکتی هاست گرفته اید؟

منم همچین مشکلی دارم

ماهم اين مشكل رو داشتيم از هر 10 تا به 3 تاي ياهو ها ارسال ميشد ، بعد متوجه شديم كه يكي داره روي سروري كه ما هستيم شيطوني ميكنه ، رفتيم به مدير هاست گفتيم مانيتور كرد متوجه كاربر متخلف شد و بستتش ولي از اون روز مشكل ما پا برجاست ، شركت IP هاي سرور رو تغير داد ولي درست نشد! ما هم كه كيفيت هاستمون بالا بود نميتونستيم با تمام اهميتي بودن بحث ايميل ، هاست رو ببريم زير سوال ، لذا بي خيالش شديم ! گاهي ارسال ميشه به جي ميل اسپم ميشه گاهي نه و الي اخر....

تازگي ها يه مساله جديد به ذهنمون زد! گفتيم شايد بخاطر اينكه DNS هاي شركت فعلي مورد اتك بوده و يا مثلا اسپم شناخته شده ياهو داره جلوش رو ميگيره! و براي همين درخواست DNS اختصاصي كرديم ، حالا قراره بدن و ست كنيم ، فكر ميكنم كه احتمال قوي درست بشه ، در هر صورت گفتم بگم كه بدونيد اين مساله براي هر كسي امكان داره بوجود بياد

شما از چه شرکتی هاست گرفته اید؟

منم همچین مشکلی دارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...